Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: repose]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано02.06.14 16:26



Слънцето е личността и духа, а меркурий е комуникацията, Порталът е жаждата да се стартира нешо ново. Сама се сещаш как се навързват нещата.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Ekna]  
Автор ellynora (x)
Публикувано02.06.14 16:57



Type: Generator Profile: 4 / 6 Definition: Single Definition
Inner Authority: Sacral Strategy: To Respond Theme: Frustration

Да, и на мен почти всичко ми стана ясно.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: bojidartzendov]  
Автор repose (СъН)
Публикувано02.06.14 17:00



мерси...
имам още един въпрос...,
според HD може ли да се разбере, човек дали, и до каква степен е склонен към зависимости, и нямам предвид недефинираните центрове, които вече разбрахме, че се поддават на влияние.., а говоря за алкохолизъм, наркомании, компютърна зависимост и пр.,
от какво са породени, и с какви средства могат да се преодолеят, ако например центъра на волята му е недефиниран?...

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Ekna]  
Автор ellynora (x)
Публикувано02.06.14 17:05



Incarnation Cross: Right Angle Cross of The Sphinx (2/1 | 13/7)
Това хич не го разбирам...ако може Божидар да ми го преведе, това нещо свързано с кармата ли е?



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: repose]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано02.06.14 17:11



Може да се видят предразположения към зависимости.

Това е най-трудното лечение. От една страна е хубаво човекът да знае дизайна си, стратегията и авторитета си, от друга страна има нужда от комплексна помощ.....от тези, които го обичат.

Тук може да се скокне малко наоред и да се обяси мисията на човека в живота и как зависимостта му пречи да я изпълни, пречи му да бъде себе си, пречи му да изживее уникалноста си, пречи му дори да изпълни задълженията, които си въобразява, че има, пречи му да стигне до собственото си щастие.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: bojidartzendov]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано02.06.14 17:14



Този въпрос:
въпросът е последното изречение, забравила съм да сложа ? Днес ми е напрегнат ден на кръстосания поглед.


Имах и разни други въпроси оттатък, но темата ги затисна, пък и всеки нещо те пита, нормално да си ги пропуснал.
Засега ми се ще малко да си поговорим за практическата част. На човек му е направен анализ, знае си типа, тръгва си по живо, по здраво и трябва да прилага чутото/прочетеното на практика, ако се надява животът му да е песен.
Ти от колко време експериментираш и как се справяш?





Тема Re: etoнови [re: ellynora]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.14 17:43



чети си...за кръстовете е най-долу:)



ти си с дясна ориентация:
Правоугольные Инкарнационные кресты. Человек с любым Правоугольным Инкарнационным крестом идет по жизни один. В этой жизни у них нет сил, оказывающих им ту или иную поддержку. Их судьба – дело их собственных рук, а люди, которых они встречают и ситуации, в которые попадают, в некотором роде лишь создают карму и закладывают основу для следующих воплощений. Такие люди погружены в свой жизненный процесс, они исследуют его и в этой связи склонны в большей степени думать о себе, чем о других



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: bojidartzendov]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.06.14 17:52



Божидар, би ли ми отговорил Авторитетът продължава ли действа на енергийно ниво, ако съответният орган е отстранен от тялото?

Може да ти се стори глупав въпрос, но за мен е объркващо - имам ли сега авторитет, който да слушам, като нямам този орган?

И второ: след всеки инкарнационен кръст има още една дума - как се тълкува, отдава ли му се важно значение? Примерно при мен е Right Angle Cross of Eden (6/36 | 12/11)

Направо ще те изядем от въпроси, сори...



Тема Re: eto- по-подробнонови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.14 18:02





КРАТКОЕ ОПИСАНИЕ НЕКОТОРЫХ КРЕСТОВ:

Крест Законов: Люди, проводящие законы в жизнь или приносящие новые законы.
Крест Сфинкса: Люди, которые рождены, чтобы давать направление другим.
Крест Напряжения: Люди, способствующие эволюции через напряжение.
Крест Эдема: Люди, воплощающие мудрость через утрату наивности.
Крест Шока: Люди, которые встряхивают мир, шокируя окружающих.
Крест Сосуда Любви: Люди, которые направляют других с помощью любви.
Крест Отрицания: Люди, устанавливающие границы через отрицание.
Крест Трюкача (Обманщика): Люди, находящие свою цель, дурача других.
Крест Риска: Люди, находящие свою цель, рискуя.
Крест Исцеления (Целительства): Люди, рождённые для того, чтобы исцелять других или
исцелиться самим
Крест Горна: Люди, рожденные для того, чтобы принести новое послание в мир
Крест
Совершенствования: Люди, рожденные для того, чтобы украшать цивилизацию.
Крест Миграции: Люди, находящие цель через движение и изменение.
Крест Масок: Люди, использующие разные роли для выражения своего
особого видения.
Крест Желаний: Люди, вдохновляющие других на движение к новым горизонтам.



Тема Re: и eto- СУПЕР подробно:) [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.14 18:06










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.