Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: repose]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано02.06.14 16:09



Най-общо казано всяко начало при теб (начало на връзка, проект, работъа, лятна почивка....) е свързано с с постоянно комуникиране на това, с което си се заела. Или ти постоянно говориш на хората около теб за новото нещо, с което си се заела, или те ти говорят :)

Редактирано от bojidartzendov на 02.06.14 16:11.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.14 16:09



Чакай бре Дарки-бизнесът си е бизнес. В случаят с Божидар -това е неговата школа и бизнес. Той си върши работата. Така, както ти вършиш своята.

Казвам го сериозно. Всеки избира с какво да се занимава и да развива.

Ако на теб ти се струва несериозна работата, има хора, които ги влече точно това.

Не те контрирам...просто как го забърса човека, а той е свестен /като нас

/ и си харесва професията, усещам го:)
Ся нали не ревнуваш

Все едно някой така да те забърше за това, което ти си избрал за професия и да ти говори навъпреки.

п.с. Всъщност не се учудвам. На мен също ми казват за моите неща с които се занимавам...че какво толкова било. Ми такова е...10 човека да проявят интерес за година, за тези 10 човека се раздавам и си вадя червата и ми е гот, както и на тях:)

п.с. 2 Дарк, ти това не го написа сериозно...налЕ?



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: bojidartzendov]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.06.14 16:11



С голям интерес ще прочета статията - аз съм манифестор с вътрешен авторитет сърцето. :)



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: bojidartzendov]  
Автор repose (СъН)
Публикувано02.06.14 16:16



ох, като видя такова изречение и изпадам в пълно недоумение
всяко начало при теб (начало на връзка, проект, работъа, лятна почивка....) е свързано с изразяване на собствената ти личност (по един или друг начин)
разбира се, че каквото и да започна то е свързано с мен, а не със съседа...
или влагаш в "себеизразването" някакъв друг смисъл?
при кого НЕ Е свързано с изразяване на собствената му личност, и изобщо възможно ли е?

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Lira Emerald]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано02.06.14 16:17



ДаркСайд и всеки друг имат право да пита за научните основи.Казах му някои неща и съм готов да отговарям на следващите въпроси.

Възпосът е, че ХД е практическа наука, Целта е всеки да започне своя екпсримент и практически да се убеди.....или не.

Казваше ни мама "огънят гори", но ние не вярвахме и искахме сами да се опарим. Право на всеки е :)



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: repose]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.14 16:18



Е, па Божидар въобще не е написал това дето си постнала в синьото...3 пъти препрочитах





Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: repose]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано02.06.14 16:20



Ами на теб ти изглежда естествено, защото си е твое. При други не е така.

Ключовото е постоянното говорене за тези неща. Ти да го говориш, ами даже и на теб да ти говорят.

Ключовото е, че всяко начало в живота ти изразява личността и духа ти, и като почнр началото най-вероятно изпадаш в логорея (бясно говорене) относно него. Сигурно и тук във форума се проявява :)

Ако съотвтените активации са несъзнавани, може и да не схващаш пълната красота на нещата :) къде ти беше картата?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bojidartzendov на 02.06.14 16:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от bojidartzendov на 02.06.14 16:23.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Lira Emerald]  
Автор repose (СъН)
Публикувано02.06.14 16:20



я "преведи", че аз наистина не разбирам...,
аз към го копирала бре

..., да не би ти да виждаш едно, а аз друго

ааа, той се е редактираааал..., ясно, сега ще прочета пак

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)

Редактирано от repose на 02.06.14 16:21.



Тема Re: към Репозенови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.14 16:23



ми ето:

Това се изписва на моя комп като отворя поста му:)))



Най-общо казано всяко начало при теб (начало на връзка, проект, работъа, лятна почивка....) е свързано с с постоянно комуникиране на това, с което си се заела. Или ти постоянно говориш на хората около теб за новото нещо, с което си се заела, или те ти говорят :)



Редактирано от Lira Emerald на 02.06.14 16:23.



Тема Re: Хюман Дизайн 2 [re: bojidartzendov]  
Автор repose (СъН)
Публикувано02.06.14 16:24



е да, това вече звучи по-разбираемо, благодаря

...,
това предполагам, че е влиянието на Меркурий..., а Слънцето?

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.