Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 21:32



Аха, това е все едно личността му, върната на 88 градуса назад от натала, с която няма нищо общо. Е, това поне е добре.





Тема Хора...нови [re: alisalisa-147324]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано03.06.14 22:13



Хора, може ли да проявите малко разбиране плийз....

Аз съм обикновен човек, в денонощието разполагам само с 24 часа, имам работни задължения, имам две дъщери, имам много приятели, на които искам да отделя внимание. С тези купища въпроси трябва ей тука да седя и да цъкам часове наред.....

Освен това, ако съм взел решение за нещо, то се базира на вътрешното ми решение, на вътрешиня ми авторитет, колкото и неразбираемо да е това за различните принципи.

Обаче имам предложение.

Ясно е, че като се пише, много малко информация може да се предаде. Когато се говори, много повече информация се предава.

Предлагам ви на вас наистина заинтересуваните да се срещнем една вечер в някоя кръчма и ме питайте, колкото си искате. Даже може да ме черпите някоя бира :)

Ако има навитаци, ще е гот.

Та аз се регистрирах тук освен другте причини и да намеря хора, с които да ми е гот, не да си фъргаме фасове в очите.

Това е моето предложние. Среща на живо, където много повече информация можем да обменим.



Тема Re: Хора...нови [re: bojidartzendov]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 22:20



Ако искаш се запиши за срещата на астролозите тук:



Тъкмо ще обясниш за твоята теория на по бира и ще я обсъдим, всички разбират от астрология, на основите на която се гради ХД, но според мене има противоречия в ХД. Който иска може да се запише и присъедини също. Предполагам, че ще е интересно на всички.



Тема Re: Хора...нови [re: bojidartzendov]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.06.14 22:30



Остави сега срещата на живо, тук пишат хора от различни градове и държави:)))

Чуденката ми е защо и написа на лични отговорът на питанката на Impuls при условие , че темата е за всички и всички си бъбрим открито?

Освен това, ако съм взел решение за нещо, то се базира на вътрешното ми решение, на вътрешиня ми авторитет, колкото и неразбираемо да е това за различните принципи.

Ако това е отговорът ти...ще прощаваш, нямам време да си губя времето с бизнес алабализми. Тия приказки от 1001 нощ ги знаем



Та, желая ти всичко най-най по в избраната професионална кариера, но лично мен ме загуби като любопитен клубар по темата. Благодаря!

п.с. Не ми е работа да давам непоискани съвети, но ако семейството ти страда от разни интернет разсейвания, а и контактите ти с приятели, да не говорим реалната работа...абе хич не си губи времето по разни форумчета:))))

Дето се казва до вчера не си бил тук, от утре ако те заняма пак...както и нас де, нищо тревожно под звездите или за форума няма да стане:)))
Та спокойно-не те спешира никой!

Жив и здрав бъди!

Редактирано от Lira Emerald на 03.06.14 22:41.



Тема Re: спам!нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.06.14 22:34



хахаха:)))))...стигате брееее:))...падам като Ви чета:)))



Сега остава да Ви поканя и на среща на гримьорите и декупажистите...обаче купоните ги правя само при мен в студиото, щото си пафкам и по заведения не смея да стъпя поради горната причина

Един вид страня от НЕпушачи...какъвто сигурна съм е и Божо

п.с. нЕкой да предложи някаква друга среща?



Тема Re: спам!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 22:37



Що бе, срещата е тематична. Щом ползва астрология, нека обясни на астролозите каква е втората карта дето я ползват в ХД и на какво основание.

А бирата, всеки си я плаща.



Тема Re: спам!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 22:41



И аз страня от непушачи. За малко да се изпокараме къде да е срещата заради пушенето.





Тема Re: спам!нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.06.14 22:46



аааа...значи става някак си по-интересно щом творческият елемент да си запалиш сам цигара, зареян в необята на материята е вкаран:)


Ми май ще поразмисля...но не обещавам!

п.с. Но от астрология не разбирам! Да се разберем!!!



Тема Re: спам!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 22:52



Трябва да се запишеш, ако ще идваш, за да се резервират необходимия брой места. Сигурно ще е в градината, за да се пуши наволя.





Тема Re: спам! [re: Lucky Eva]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.06.14 22:58



Като цяло не ме бройте, но ако реша може да минем пътьом с дечка само да ви кажа за минутка, на крак-HI:))



От години имам железен принцип: Никъде никога не се записвам и не казвам нищо със сигурност, относно срещи и сбирки, защото просто не знам в самия момент какво ще реша и в какво настроение ще бъда или нещо друго ако изникне, което възпрепятства ... усещането ми за свобода се прекършва като се впиша в разни списъци :)))...

Но знам, редно е да сте ориентирани за резервацията. Така че си действайте и хубаво да си изкарате:))
Поздрави на Won!

Редактирано от Lira Emerald на 03.06.14 22:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.