Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: repose]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.06.14 09:58



От мен благодарността ... с ракията





Тема Re: Разликите в картатанови [re: bojidartzendov]  
Автор repose (СъН)
Публикувано03.06.14 09:59



Чопра и 99% от духовните учения в момента са си форма на заблуда. В Хюман Дизайн не можеш да срещнеш думата духовно обикновено :) Нещата се проверяват практически като си имаш направен анализ или си минал първия курс, за да знаеш как да го правиш. Никой не те убеждава да вярваш, а и това е неблагодарна работа.
айде още един Буда



мдаа, "духовно" вече е мръсна думичка, къде, къде по-важни сме ние, които се занимаваме с "науките"
трябва ли да отричаш нещо за да утвърждаваш собствените си убеждения, някой събират от 9 кладенеца вода, други си ровят в своя, нищо че може там да няма много
и като минеш първия курс и "провериш", и не се получи нищо... какво после?...караш втория, третия...и?...проблема е в курсиста, а не в теорията

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.06.14 10:02



То и аз знаех, че не е правилно, но нали знаеш, понякога е нужно точно определен човек да ти го каже и по точно определен начин за да ти навлезе вътрешно. Както и от курса много неща ми се запечатиха, въпреки, че не са нови за мен.

Важно е да осъзнаваме. От там нататък истинската промяна е процес, който никога не спира.

И аз знам разликата обаче някак ретроспективно. Иначе в сегашно време не винаги я различавам (интуицията).



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.06.14 10:17



Абе мултилевълмаркетинг стратегии:))...ясна е работата:))

Ама глей как пълнят залите и бизнесът тече





Тема Re: ЕКНА!!!нови [re: Ekna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.06.14 10:37



За да не отварям специално тема за теб /н е, че няма нужда де/, чети ме тук!
Въобще вчера не си инициирала нищо сама!

Това , което си направила да се свържеш с другата жена е било отговор на поканата, която ти отправих да помислиш за едикаквоси евентуално!

Спокойно, чувствай се ПОКАНЕНА да действаш:))))))))))





Тема Re: ЕКНА!!!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.06.14 10:46





Хубаво е да имам резервно тълкование

Но аз, така или иначе, вече реших да изхвърля от съзнанието си тази част от дизайна, и без друго не ме кефеше много

Ставам. До скоро



Тема Re: ЕКНА!!!нови [re: Ekna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.06.14 10:50



По-важното е, че си се позаинтересувала какво е това и си направила сама опит да го поразбереш.

Светът е шарен и интересен:)

Хубав ден от мен:)





Тема Re: Разликите в картатанови [re: DarkSide]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано03.06.14 11:46



Никой не нарича Ра гуру.

Не те разбирам сега какво искаш. Просто се заяждаш или наистина искаш да получиш информация :) Който иска да получи информация, готово. Колкото мога.

Но нямам намерение да се доказвам, нито да доказвам.

Но понеже сме във форум Психоанализа и психотерапия, където си модератор, то моля те посочи ми наистина научните корени на психологията. Която стана наука след като чичко Фройд изнесе на светло нещата, които така или иначе си е имало в Кабала.

Редактирано от bojidartzendov на 03.06.14 11:48.



Тема Много си е точен анализа, защото се ползват порталнови [re: alisalisa-147324]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано03.06.14 11:59



Основните анализи използват порталите и линиите. Надолу се отива за специфични случаи. Ако му дадат часови интервал, анализаторът винаги проверява какво се случва при него и дали може да се направи анализ. Връщал съм хора, които не са си знаели часа на раждане, колкото и да са искали поне нещо да им кажа.



Тема да, курсиста :) [re: repose]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано03.06.14 12:02



Така е. Човек може да извлече полза за себе си от нещо, колкото и да казват, че това нещо не ставало.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.