Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Хюмън Дизайннови  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.06.14 11:53



миналата седмица народът тук бая се бяхте разговорили за Хюмън Дизайн, аз ви четох по диагонала и ми се стори че някой някъде беше пуснал линк към безплатни обяснения - сега естествено не мога да го намеря този линк, имало ли го е изобщо или аз съм си го измислил?



Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано28.05.14 08:48



И ти ли се зариби?


Пускам линкове към два руски сайта, щото бъкел не знам английски, верятно там гъмжи от повече безплатни обяснения.
Обаче, танто за кукуригу - поствам ти линк към сайт за съставяне на карта, въвежд си данните и после докладваш коя порода си и разни други особености при запитване:


Инфо:





Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: alisalisa-147324]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.05.14 09:12



мерси, аз вчера успях да изчета доста от свободната информация на няколко езика - навсякъде пише едно и също сякаш са правили копи - пейст от едно и също място ...

карта си съставих още преди година - две (а дали не бяха и три?), но тогава не му обърнах много внимание и не го взех насериозно ... спомням си че на следващото лято в Бургас в хеликон намрих огромна тухла на български по хюмън дизайн и я четох надълго и нашироко за моя тип, но тогава това някакси ми мина покрай мене и начисто съм забравил прочетеното, обаче като ви четох оня ден и взех че пак си направих карта, щот бях забравил какво съм (сега естествено отново съм си същия тип - емоционален манифестор шест делено на две), обаче сега чета обясненията за манифесторите като откровение - абсолютно всяка думичка е вярна за мене !!!

... обаче изедниците искат некъде 55, другаде 70 или дори 150 долАра за повече инфо, и не че ми се свиди за мангизите, обаче идеята да платя влЮта на некви типове по интернет за откровено алабалапортокала езотерична информация дошла чрез неутринни потоци, генерирани от изригване на Свръхнова ми идва прекалено трудна са преглъщане и смилане ...

... та зaт'ва питам, щот ми се строи че тук некой беше пуснал линк към безплатно допълнително инфо и тълкуване на картите, щот аз откоровено немам нерви да зяпам разноцветни стрелки, квадратчета и триъгилничета и да се мъча да разгадавам откъде тече водата във вятърната мелница (имаше такъв виц, ама той е за съседната тема)



Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано28.05.14 09:35



И като са алабала глЮпости, що пускаш темата?
Или те интересува, или не.

Сега, изпълнявай твоята част от сделката - въвеждай си данните, виж си картата и кажи какво пише горе в текста.



В нета сичкото безплатно инфо се свежда до обща сурова информация. Можеш да си четеш "на парче" това, което се отнася до твоята лична карта, но нямаш толко акъл и подготовка да обединиш и анализираш информацията. Малко, като да си четеш хороскопа за твоята зодия от списанията. Не, че няма да е вярно в общи линии, но няма да отразява твоите лични особености.
Затова, изедниците искат пари, особено, ако са лицензирани изедници, щото бая са се потили да учат по професионални учебници и да полагат професионални изпити.

Давай си дизайна, поне да обърнем темата на джумбуш.



Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: alisalisa-147324]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.05.14 09:54



в предишния постинг съм си написал какъв ми е резултата



Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано28.05.14 10:13



Вярно, бе, още не съм се разсънила май.
Значи, горе в картата ти пише
Inner Authority: Emotional - Solar Plexus

А ще те домързи ли да напишеш кои триъгълничета и четириъгълничета, дето са ти нарисувани вътре в контура на бодито, са оцветени и кои - бели?
Особено ми е интересно дали някое или и двете в главата ти са цветни.

Също, ако не те мързи да погледнеш в квадратчето, което се мъдри, където е гърлото на силуета, и да кажеш цифричката 45 оградена ли е в кръгче?
И, ако да, каналчето, което я свързва с цифрата 21 оцветено ли е изцяло или поне до половината?

Иначе, нормално това, което четеш за твоя си тип да припознаваш като вярно. Прочети и за профила 6/2.



Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано28.05.14 10:31



пъ. съ.: ако ти се харчат едни пари за глЮпости, влизаш в този сайт, кликваш на съответната държава и изскачат едни имена, кликваш на всяко име поотделно, и изскача допълнително инфо какви и колко сертификата имат публикуваните, адрес за контакти, линк към личен блог или сайт, разглеждаш, избираш си този, който най ти бендисва, свързваш се с него, определя ти лична среща и ти прави персонален анализ на твоята карта.

На интернета (дай некви пари и ще ти изпратим анализ) и аз не се вързвам. Затова сега чета поне за обща култура и ориентир, ако ми хрумне да си почерпя душата, на кой готвач да платя. Щото за фастфуд и полуфабрикат ми се свиди.





Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: alisalisa-147324]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.05.14 11:10



разбойниците в белгия имат наглостта да искат 220 доларес за ливе или виртуално четене на карта





Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: alisalisa-147324]  
Автор repose (СъН)
Публикувано28.05.14 11:26



е направо да постне картата ако иска, да се развихрим


и аз съм готова да пусна моята да се обсъждаме вкупом

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано28.05.14 11:29



Ми те, и разбойниците в Киев имат наглостта да искат толкоз, разбойниците в беге не падат по-долу, явно тарифите са еднакви, пък заплатите ни различни.



Влизам ти в положението по два пункта, като Прожектор 2/4 по линия на двойката и като съпружеско тяло на един с профил 6/3 по линия на шестицата.
Чети си тук безплатно за шестата линия:



Ко стана с ония цифри, чертички и дзвъчки, дето питах за тях, имаш ли ги?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.