Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: repose]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.05.14 11:53






пускам си картата, некой ако разбира нещо, нека се произнесе - сори за гигантския размер, ама сега не мога да си играя с картинката



Тема Re: Ето картата минови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано28.05.14 14:30



Обаче нищо не ми е ясно, aмa НИЩО...ако някой каже 2 думи по нея без да имам повече въпроси...благодарско



Тип: Генератор
Profile: 5/1
Definition: Triple Split Definition
Inner autority: Sacral
Strategy: To respond
Incarnation Cross: Left Angle Cross of Distraction (56/60 | 27/28)
Theme: Frustration






Тема Re: Ето картата минови [re: Lira Emerald]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано28.05.14 14:50



Хич не си сама, вече гледам на хиксчета и мисля на руски.





Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано28.05.14 15:36



Тюююю, на вас мозъците ви барем знаят какво да мислят, пък мойта глава празна като кратуна.


Ей ме на, сега нямам време, после ще се похалосвам.
Сънчоооооо, вади бумагите и през това време анализирай, не се помайвай!

Type: Projector Profile: 2 / 4 Definition: Split Definition
Inner Authority: Splenic Strategy: Wait for the Invitation Theme: Bitterness
Incarnation Cross: Right Angle Cross of Consciousness (5/35 | 64/63)






Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: DarkSide]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано28.05.14 20:34



Аз да не остана назад, та се присъединявам към останалите и ще чакам търпеливо нечий анализ.




Birth Date (local): Apr 23 1984, 17:00 Birth Date (UT): Apr 23 1984, 14:00 Birth Place: Varna, Bulgaria
Type: Generator Profile: 2 / 4 Definition: Single Definition
Inner Authority: Sacral Strategy: To Respond Theme: Frustration
Incarnation Cross: Right Angle Cross of The Unexpected (27/28 | 41/31)

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Редактирано от Mrany на 28.05.14 20:34.



Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: alisalisa-147324]  
Автор publika (СъН)
Публикувано28.05.14 20:42



малеее..., ко ма напрай

,
че какъв специалист съм аз бре...
и намерихте кога..., в жътвеното ми време..,
я да видя първия на опашката, Дарк.., доживотно да си издействам да не ми трие глупостите,
а после и аз ще си плесна картата тук, вие да говорите

все пак призовавам към общи усилия

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Ненови [re: alisalisa-147324]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.05.14 22:43



[image][/image]се коси, и мойта тиква е празна.

Да взема и аз да се плясна, а?

Ама не знам как. Само туй успях.

Type: Generator Profile: 6 / 2 Definition: Single Definition
Inner Authority: Sacral Strategy: To Respond Theme: Frustration
Incarnation Cross: Left Angle Cross of Defiance (2/1 | 49/4)




Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 28.05.14 23:06.



Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: DarkSide]  
Автор publika (СъН)
Публикувано28.05.14 23:32



Дарк.., няма такъв тип "емоционален манифестор" ...вероятно типът ти е само манифестор, а авторитета ти...или, твоята стратегия тъй като слънчевия ти сплит е дефиниран/оцветен/ би трябвало да е - да бъдеш емоционално наясно.., защото слънчевия сплит доминира, и ако не го правиш емоциите ще те управляват, значи решения трябва да вземаш само при емоционална яснота/от 7% , които виждам от теб тук, май си го постигнал

/
изобщо трябва да не се поддаваш ни на отрицателни , ни на положителни емоции прекомерно...майката му е осъзнаването им, и вземането на хладнокръвни решения

6/2 ти е профила - ролеви модел - отшелник.., доста е обширен, но в най общи линии си авторитетен и служиш за пример, през целия си живот търсиш и усвояваш информация, нови знания, и имаш всевъзможни интереси, паралелно с това обаче има някаква резервираност да използваш способностите си напълно, цениш времето и енергията си, така че с каквото и да се захванеш трябва да си струва според теб за да те удовлетворява.., ако обаче поемеш много отговорности ще се окажеш "затънал" и отегчен от живота

...уф..., беее, напъвам се, но не мога творчески да интерпретирам това, което означават например центровете..., ще взема само да превеждам и преписвам, а повечето можете и сами да го направите..., ако някой се затруднява с руския ще помагам ;-)
Алискее, къде ме набута, М? /ръцете ми са на Ф/

освен това Дарк на картата ти трябва да има и други цифри и данни за порталите, които ти не си дал

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Ненови [re: crazymonkey-126377]  
Автор publika (СъН)
Публикувано28.05.14 23:34



май всички генератори сме фрустрирани..., от това трябва да се отървем



Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Хюмън Дизайннови [re: publika]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано29.05.14 08:33



Като предлагаш да си напляскаме тук картите, трябва да си готова и за следващи ход - обсъждането им.

За абсолютнонищоневдяващите: в началото на темата съм дала 2 линка към обяснения на руски, ако някой се затруднява да ползва за четене училищния руски, може да потърси инфо на удобен за него език. На въпросните сайтове има (с малко кликване тук-там по заглавията ще ги намерите) базови обяснения на основните понятия в картата, кое как се нарича, как да си разчетете картите, основни обяснения за 9-те центъра - наименование, функция, как действа съответният център, когато е дефиниран/определен (на картата оцветен) и как действа, когато е недефиниран/неопределен (на картата бял). Обяснено е как се определят 4-те типа в зависимост от връзките между различни центрове (връзките се наричат канали, постоянно действащите канали са оцветени в червено и/или черно). На единия сайт има обяснения за всеки канал, напр. канал 17-62 (в картата на Лира). Който си има постоянно действащ канал, може да си прочете какви постонни, неизменни и независещи от външни влияния качества дефинира той. Всяка от цифрите в картата, която е оградена в кръгче, е активна врата. Всяка врата описва определени качества, отговарящи на съответната хексаграма в И Дзин. Ако каналът между 2 врати не е оцветен напълно, а само донякъде, това означава, че вашата активна врата не е постоянно действаща, а се активира само при планетни транзити през отсрещната врата или в присъствието и под влиянието на човек с активна отсрещна врата.

Като за начало, можете да си прочетете характеристиката на вашия тип - Манифестор, Генератор, Манифестиращ генератор, Прожектор, Рефлектор; характеристиката на вашия профил - 6/2, 5/1, 2/4... и т.н.; характеристиките на центровете - как действат дефинираните, а как недефинираните, как действат неправилно, под влиянието на "Ложное Я" - фалшивото Аз, което ни обърква поради унифицираното ни възпитание, несъобразено с особеностите на нашия тип, или чужди влияния и заучени мисловни модели.
Обясненията на картите, също и на вашата карта не отчитат "силни и слаби" страни, нито "правилни и неправилни", "морални и неморални" вродени или липсващи качества. Такива понятия в ХД не съществуват. Което дава отговор на Сънчовите умозрения относно онова цитатче от Ра Уру Ху. Всеки център, дефиниран или не, ако работи правилно, носи определени ползи и на притежателя му, и на околните. Ако не работи правилно, а под влиянието на Ложное Я, следва личен дискомфорт, обърквация, депресия, недоволство, оплитане в кълчища.
Целта на ХД е, човек да бъде информиран за собствените си заложби по рождение, а те са за всеки поотделно уникални, а най-общо се групират по типове и профили, дефинирани и недефинирани центрове и канали. Когато е информиран, може да съобрази бъдещите си действия в своя полза, стига да следва собствената си Стратегия. Най-общо за Стратегията на всеки от типовете също е обяснено.

Разбирачева, за да постнеш картата си, кликни с десен бутон върху картинката, дай Copy Image Location, после намърдай копираното в скобичките за постване на изображение.

Сънчова, Дарк е копирал цялата си карта, нищо не липсва.

До всички "Кой ще ми каже по моята карта нещо наготово":
Постнала съм линк към списъка на лицензираните аналитици, срещу 220 долара, всеки от тях ще ви каже всичко за вас наготово.



За да получите наготово някаква най-обща информация тук, трябва някой да отдели време, да прочете в постнатите или други сайтове най-важното за вашия дизайн, да си го преведе, да го обобщи и да отдели още време, за да го преразкаже.
Тоест, да свърши работа вместо вас. При това, съвсем аматьорска, защото разликата между човек, напълно незапознат с тълкуването на картата и човек, донякъде запознат е, че вторият се е поинтересувал и поизгубил малко време в търсене и намиране на общодостъпна безплатна информация в нета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.