Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Айде, ако обича този кибикнови  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано16.05.14 10:37



да не ми досажда повече на бележки.
Опцията "трия непрочетено" ми е под ръка и ще я ползвам за всеки непознат ник.

А, щом на въпросния толкова му се дърдорка по клубни теми, да пише в тях.

Клодчо, поканен си на светло.



Тема Re: Айде, ако обича този кибикнови [re: alisalisa-147324]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.05.14 10:48



Аз пък си мислех, че само на мен ми пращат бележки.



Тема Re: Айде, ако обича този кибикнови [re: alisalisa-147324]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано16.05.14 10:58



некое металистче ще да е, тва мановар май метЪл група иде да доде





Тема Re: Айде, ако обича този кибикнови [re: alisalisa-147324]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.14 13:23



И какво ти пише тоя пич, какво иска?



Тема Re: Айде, ако обича този кибикнови [re: blood2]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано16.05.14 13:25



На тебе ти праща куцо и сакато бележки, пъ ти ревеш публично колко си пренебрегнат????


Ай стига бе!

Аз тъкмо рахатясах, че от години и месеци не ми се обясняват и дообясняват на бележки. Хем не пращам, освен служебно до модове и админи, хем не ща и да ме занимават с умозабълбукваниците си разни, разнообразни анонимки. Не си изключвам бележките само заради някои потребители, с които си имам лафа и по-удобно да се уточняваме за едно-друго насаме.



Тема Re: Айде, ако обича този кибикнови [re: vida1929]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано16.05.14 13:36



Рицар на бял кон, защитник на хабибито за последната и тема.
Ма, що не си излага доводите в темата и, а ми се обяснява на бележки, ми е пълна мъгла.

Пък аз, колкото обичам да си дрънкам публично със секви люде във виртуалното пространство, толкова мразя шушу-мушу, при положение, че в дира бележките нито се публикуват, нито се изнася инфо за написаното в тях.



Тема Re: Айде, ако обича този кибикнови [re: alisalisa-147324]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано16.05.14 15:07



Личните съобщения не са забранени в никакъв случай, но систематичното обстрелване на други потребители с такива е некоректно поведение и в зависимост от количеството оплаквания в даден момент може да се определи и като нарушение.


Това защото по същия повод от няколко месеца съм дала на човека достъп до Споделеното, а не е мъцнал изобщо. Значи не темите са му важни. Предполагам, че имаме типичен пример за объркване на сайта за дискусии със сайт за запознанства. Само жени досега се оплакват. Темите тук са за публично обсъждане и това е идеята на форумите по принцип. Да го има предвид. Не ми се пише специално лично обръщение.



Тема Хе-хе,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.14 15:33



този пък кой е и за какво се бори ?

А на мен защо не ми пише тогава ?



Тема Re: Айде, ако обича този кибикнови [re: alisalisa-147324]  
Автор publika (СъН)
Публикувано16.05.14 16:23



мдаа.., интересно...

, и на мен ми писа, че даже и ме посъветва какво да пиша в темата.., за корумпирани началници да съм дадяла повече примери, и разни такива
почти не обърнах внимание, но си е загадка защо той директно не пише в темата, а ни "насъсква"...както се оказа не само мен
за някакъв "сив кардинал" и задкулисен играч ли се мисли, или просто е някакъв страхливец дето не смее да си каже мнението та се мъчи да ни използва за ръжени...
такива много ги обичам

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Айде, ако обича този кибикнови [re: publika]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.14 16:32



И на мен ми писа. И аз му писах

и сега чакам да ми отговори.
Досещам се какъв може да му е проблема, но не съм сигурна, а и не искам да обидя човека. Може да е просто кибик,който се шляе .Много такива ги има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.