Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: alisalisa-147324]  
Автор repose (СъН)
Публикувано18.05.14 14:45



е така е..., ама ти сякаш пък не знаеш, че интрижката за българина е като слънцето и въздуха за всяко живо същество


хубавото е, че никой не му се върза

смешното в случая беше, че nbb, която най-много се нуждае от внимание остана неуважена, а аз имам доста силни подозрения, че това е някой от клуба с нова дрешка "за случая", но може и да греша

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: repose]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано18.05.14 15:24



Ми не е смешно, че енбибито беше демонстративно пренебрегната не само в нейната, но и в моята тема от въпросния "заинтригуван" бележкар, грозно е.
И не, защото тя се нуждае от определена порция внимание, а защото има смелостта да сподели пред всички личен проблем, а някой използва именно нейния казус, за да си начесва крастата, пишейки тайно на други хора. Демек, енбибито е удобен повод, предмет, стока, сама по себе си няма никакво значение за въпросния.
Като изпрасках тази тема, дори си мислех, че някой си иска тайно да я защити, затова ми врънка на бележки. После работата лъсна в друга светлина, особено след включването на модераторката на Споделено, после самата енбиби като покани "бележкаря" да и каже, каквото има, той се изхлузи като мокра връв.

Еми, яд ме е на такива шушумиги.



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: repose]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.05.14 15:25



А кой търси жени за помощ и споделяне? Други жени. Защото жените нарочно не помагат на мъжете.

Редактирано от blood2 на 18.05.14 15:26.



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: alisalisa-147324]  
Автор 120-52234 (Архангел)
Публикувано18.05.14 16:11



... ами да май гадини ще се окажем... :) Но той си ни знае какви сме... и споделя забавните и конфузни моменти... за наша радост :)
Е затова не гледам турски сапунки... те си вървят около мен...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: repose]  
Автор 120-52234 (Архангел)
Публикувано18.05.14 16:12



... ти се бъзикаш...


За помощ на всеки, който наричам приятел мога да се обадя... :)... само за споделянето не ни търси (поне мен де)... Предпочитам ако е гадно да се опитам сам да си сърбам попарата и да си бера ядовете... Виж за хубавото ще се похваля...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: alisalisa-147324]  
Автор repose (СъН)
Публикувано18.05.14 18:09



според мен той я е пропуснал не за друго, а защото това, което е искал на бележки от нас тя го е направила с пускането на темата,
така че целта му не е била да уязвява с липса на внимание nbb, а да ни активизира нас, останалите да правим вариации по темата..,
поне моята бележка беше такава

а че е шушумига две мнения няма



Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: 120-52234]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.05.14 19:33





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: alisalisa-147324]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.05.14 19:34



Ти тъй ли се ожени?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: repose]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.05.14 19:38



Ами просто много мъже са емоционално инвалидизирани от погрешно възпитание и обществен натиск. Май не е смешно, ма на мен нали ми дай на всичко да се хиля ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 18.05.14 19:46.



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: repose]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано18.05.14 19:43



Заради тебе ходих да му чета бележките на шушумигов. В общи линии, ми държи тон ква съм била самоуверена в мненията си и емнайсет въпроса от сорта на "а дали енбибито мисли това, прави онова, има предвид еди-кво си..." зер не може да си пита направо енбибито, ми оди ме юрка аз да измислям какво тя искала да каже/направи.

хахаха! Втората бележка завършва с това премъдро заключение:
това психолозите май някои трябва да ви обясни да си гледате само тесните специалности ...


Тоя е хептен фанат от гората, не е от клуба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.