Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: 120-52234]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано18.05.14 00:47



Психолог той...лапешка му работа!
Ми не се прави така - от вратата за краката! Сяка мома ще се направи на ощипана девица и ще му прасне шамар! Човек като отива на кръчма/клуб, за да забие нещо, първо влиза търговски, замята перчема, подефилира насам-натам в стил кой не ме е забелязал, пък тук комплимент, там закачка, ще викне по едно питие за мацките, ще ги огледа преценяващо, че се поразчепи малко на дансинга с всяка поред, докато предизвика масов сърцетуп, пъ после чак "ела, душко навън да подишаме малко чист въздух" и хоп - за дупарата.





Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: 120-52234]  
Автор repose (СъН)
Публикувано18.05.14 07:10



Ъ-Ъ, не си съвсем прав..., единствена, единствена.., ама и конкуренция трябва да има щото иначе някак си въображението не работи и победата не е сладка


пък и това дето на мен специално писа хич еротично не ми подейства, по скоро за комсомолско събрани подхождаше

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: alisalisa-147324]  
Автор repose (СъН)
Публикувано18.05.14 07:20



ти що не отвориш едно кабинетче за консултантски услуги..,
един ден по телевизията гледах двама левенти, които си направили точно такава фирмичка, и учеха трети как да свали мацки на улицата, па какво да и каже, па къде за лакета да я докосне/ама тооочно къде/ за да го запомни и да му даде телефона си, и разни други фатки..,
така че и клиентела няма да ти липсва, явно си има мющерия, така че и пари ще направиш

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Apxaнгeл (Архангел)
Публикувано18.05.14 09:47



...колкото и да ти е странно, понякога жените правят тъпотии от скука... :)
Един познат спираше случайни моми навремето и ги заговаряше с тъпи клишета и да ти кажа на всеки 10 жени, една, две му даваха телефона си и се виждаха с него .... Та какво да ти кажа... понякога бройката дава своя процент...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: repose]  
Автор 120-52234 (Архангел)
Публикувано18.05.14 09:54



... бе да ти кажа, едва ли в началото, когато жената не изпитва нищо към даден мъж освен любопитство е най-добрата идея да и представиш, че се бори за теб с още няколко конкурентки....
Колкото до това, как ти е подействало писанието.... то така се почва... отдалеко...
ВИЦ:
Една жена отишла при познат мъж и го питала...
- Как си ?
- Добре съм...
- Как е майка ти... баща ти... леля ти... и т.н. ?
- Добре са...
- Ще ми дадеш ли двеста лева на заем ?
- А ти ще ми направиш ли една свирка ???
- Бе как може да искаш свирка ...?
- Ти същo почна от далеко...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: repose]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано18.05.14 10:00



Защото много бързо ще ми фалира фирмата.


За да имат успех потенциалните клиенти, ще чуят от мен точно две изречения-аксиоми:
1. Мацки не се свалят с предварителна стратегия, еле пъ взета наготово
2. Щом не ти върви в свалките, изкарай един курс "как да се държим в обществото", овладей етикета и ще ти потръгне.

Ся, за клодчо, да го доразчепкам. Идея си нямам за какво се бори - че е за внимание, то ясно, но защо не се прави така:
Клодчо ползва нечия тема и нечий казус, поставен за публично обсъждане, за да си изконтактува биз-бизе с различни участници в темата. Тоест, въвлича ги в личен разговор относно нечий чужд проблем, тяхното мнение за този проблем, неговото виждане за тяхното мнение и т.н. Демек, прави забележки, за да бъде забелязан. Дотук добре. Ако това, дето ми го е написал на бележки, го беше писал в темата на енбибито, що пък да не поспорим, да се поразговорим - клодчо ще си получи търсеното внимание и обратна връзка.

Обаче, той постъпва некоректно спрямо енбибито в случая и тя е напълно права да се възмути как тъй някой се възползва от нея, за да си врътне игричките.
Ся, на живо в обществото това би изглеждало така:
Сбрали сме се една сюрия народ в обичайното кафене, една мацка заявява "хора, имам еди-какъв си проблем, дайте да го обсъдим". Който иска, си пие кафето и си блее през прозореца, който иска, сяда на масата на девойката и подхваща темата, присламчват се други, завързва се общ разговор, спорове. А един посетител си кротува някъде в ъгъла незабелязан, но започва да привиква участнички в общия разговор една по една тайничко настрани, за да им обяснява какво мисли по темата.

Е, сега, къв е тоя, откъде се взе и защо не се представи като възпитан човек на домакинята на дискусията? Какви са тези шушу-мушу зад гърба и?
В реална ситуация на живо, клодчо първо ще бъде окачествен като невъзпитан човек и дълбоко се съмнявам, че някоя от "ощастливените" от специалното му внимание мацки ще схване това като свалка или ще подаде.

Затова, първо възпитанието и етикета, пък мацките сами ще се свалят.



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано18.05.14 10:34



Изобщо не ми е странно, знам я тази стратегия, да гмецнеш на 100 моми "ай сайбем", пък все някоя подкъсала ще върже. Обаче, в дългосрочен план това е губеща тактика. Защото, женорята сме кучки, когато надушим, че някой ни ползва на принципа "от кал да е, жена да е" и после му го изкарваме през носа. А пичът какво хваща? Неква бройка, колкото да се изфука пред приятелите, че и той фанал Бога за рога. Голям праз! Ти му разправяй на такъв колко е най-по-прекрасна госпожа Архангелова и как те носи на ръце, пък той ще трака зъби от яд и ще се пъне да те впечатли "пич, пък аз снощи ебах. и миналия вторник ебах". Зер, ти не си видял еване от Октомврийската революция.



Добре де, на вас, мъжете, не ви ли дожалява за тези приятелчета, които навъртат бройки, за да се наредят и те, барабар Петко с...?



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: alisalisa-147324]  
Автор 120-52234 (Архангел)
Публикувано18.05.14 13:24



.. не разбира се... защо да ми дожалява за него... :) Даже ми е много забавно, защото както се сещаш тези моми дето му връзва с тях са в голям процент доста хмммм не наред с главата. Та винаги като го гледам как се омайва с някоя такава се забавляваме цялата компания за негова сметка.... Изобщо доста колоритни дружки си имам.... Преди време един от познатите в компанията пък имаше друга тактика... Влизаме в заведение и той надява маска на отегчен, замислен и угрижен.... и да знаеш на няколко водки винаги идваше някоя мома да се опита да му оправи настроението... Ама на него му е лесно... атрактивно изглежда...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: 120-52234]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано18.05.14 14:12



Ей, големи сте гадини! Чак ми дожаля за горките хора. Бива ли да се подпичкосвате с някой човечец, на когото не му стига куража да се усети, че не е длъжен да намира внимание само от изпаднали моми не наред в главата? Човекът може да се страхува, че повече ще му се смеете, ако изобщо не свърти гадже, затова да прибягва до отчаяни тактики или де да знам що.
Даже не подозира, че не сте му никакви приятели, диванета такива!



Тема Re: ...изчетох темата....нови [re: alisalisa-147324]  
Автор repose (СъН)
Публикувано18.05.14 14:38



забелязала съм, че мъжкото приятелство е особена работа,
понякога наричат приятели такива, с които изпиват по N бири, гледат мачове или в неделя правят по някое мачле.., но за помощ и споделяне не ги търси

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.