Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Скъпа моя,нови [re: DarkSide]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.09.13 12:31



Те поне са добри и хората оценяват това, а аз като не съм какво да правя?



Тема Re: Скъпа моя,нови [re: DarkSide]  
Автор aiumi ()
Публикувано05.09.13 12:45



Вероятно си прав...
може би просто аз не искам да повярвам, че човек,
с общо взето задоволителен интелект, е готов да повярва във всякакви щуротии за 12-то и незнамкаквоси измерение,
само и само да не му се налага да погледне честно и критично към себе си.
За мен това е лудост някаква

,
а може би пък това е, на което му се казва "луд за пенсия" ;)))



Тема Re: Скъпа моя,нови [re: aiumi]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.09.13 12:50



тя ако можеше да погледне критично към себе си, щеше ли да е сменила 8 работни места и да продължава да се държи по все същия си начин като принцесата с граховото зърно в този отвратителен свят на лоши, подли и отмъстителни хора?



Тема Re: За колко време...нови [re: ratna]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано05.09.13 12:50



Какви са ти проблемите?

science is about doubt


Тема Дарки,нови [re: DarkSide]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.09.13 13:28



май си пропуснал да прочетеш, че навсякъде са ме канили да се върна отново с изключение на последната ми месторабота, но аз не съм пожелала да го направя. Както вече нямам желание да се върна и на това работно място, защото съм го надраснала.
Хората не са подли, лоши и отмъстителни по природа, но не го знаят. Постъпките им са такива, защото се страхуват. Навсякъде съм била принудена да напусна, защото уча хората как да живеят по-добре и да не се подлагат на манипулация. Така че не съм принцеса, а човек, който много е страдал, но това няма откъде да го знаеш.



Тема Трябва,нови [re: aiumi]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.09.13 13:36



но колко хора около теб самата го правят ? Сега съм щастлива сама със себе си и още десетина човека, но как да се внедря отново в обществото ?

Изобщо не искам да го правя, но не мога и не искам да тежа на никого. А и все с нещо трябва да си запълвам времето и да се чувствам полезна.
Нормална съм, не се притеснявай. Психиатрите, които познавам, са по-луди от мен.



Тема Re: Трябва,нови [re: nbb]  
Автор aiumi ()
Публикувано05.09.13 14:24



В отговор на:

но колко хора около теб самата го правят ?




ами ето ти подходяща илюстрация на начина ти на мислене: интересува те повече какво правят другите по въпроса?! - и как това ще реши твоя проблем? - знаеш ли как - никак!!!

...изобщо няма как да знам, хората край мен какво мислят, как се отнасят със себе си, към какво се стремят и т.н.- мога да съдя само по косвени данни, които рядко са надеждни...

със сигурност знам само, какво чувствам, и какво мисля аз, и знам също, че злобата, завистта и ревността причиняват болка на този, който ги изпитва, и това го знам от собствен опит ;)
та - не знам какво правиш ти, и сред какви хора се опитваш да се внедриш... допускам, че има такива, които са толкова наранени, че не могат да приемат дори и мисълта, че някой може и да не го боли, и затова се стремят да го "завърнат" в "правия път", ама ти защо искаш да си точно в такава среда? Кое те привлича толкова много там?

Това за психиатрите, че били по-луди от теб...това е твое мнение, основано на предположения. Истината е, че няма как да го знаеш със сигурност, и дори само факта, че приемаш подобно твърдение за вярно, говори много за естеството на твоя собствен проблем.



Тема Re: Имам официално предложение към тебнови [re: ratna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.09.13 14:25



Ако си от София най-вече, защото иначе ще ти е по-трудно с организацията.

Колебаех се дали да ти го предложа, особено като видях как се ерчиш на Алиса:)))

, но в един момент размислих по-добре да се ерчиш, това си е стимул за живот все пак, показва мускули и позиция...та от тази гледна точка-одобрявам...иначе Алиса ще я разбереш след време, рано е още:)

Та на думата. Предлагам ти, ако ти е интересно, да дойдеш при мен на курса свързан със сайта, който ти пратих /за да не излезе самореклама няма да споменавам за кое става дума/.
Давам ти курса на половин цена /това, което ще плати поне материалите, които са доста скъпи, а и така е по-добре и за достойнството на човека, а и за да оцени какво е усвоил:) / и ще ми го платиш, когато имаш възможност.

Знаеш този курс е свързан с изкуство и в много страни по света се използва за терапия и ангажиране на мозъка и способностите в насока, разсейване с дейност различна от нагласата на индивида, който дълбае у себе си и се чуди кое как. С тази дейност потъваш в други -градивни светове и душата ти копнее за създаване на красота и повишава самочувствието, че владееш нещо, което не всеки има знания как да го направи.

Нов курс започвам с една записала се вече клиентка на 9.09 /понеделник/ от 10:00 часа...4 посещения по 4 астр. часа. /ако не можеш сега, когато имам друг такъв, пак важи:)/

Предложението за половин цена важи и за всяка техника, която искаш да вземеш допълнително.

Човек твори, усвоява занаят и дейността може да се извършва и като хоби и като професия/личен бизнес, защо не:)/, ако желаеш де:). Най-хубавото е, че това мож еда се прави и у дома и няма да има човек, който да не се възхити на резултатите. Най-вече ще уважи красотата на изразяването ти.

С подобни умения, отскачаш и на друго духовно и социално/професионално ниво!

Така, че ако те влече-заповядай.

Ако имаш въпроси, моля разговорът да продължи на бележки

Let your soul be your pilot:)

Редактирано от Lira Emerald на 05.09.13 15:02.



Тема Виж,нови [re: aiumi]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.09.13 14:46



това за психиатрите ти го написах от собствен опит. Познавам една психоложка и една психиатърка, които не издържаха и напуснаха системата. Познавам още трима психиатри, с които ми се е налагало да общувам покрай работата си, а единият от тях ми е достатъчно близък, защото сме скитали заедно по планините преди много години и ми е съсед.

Мога да ти кажа, че хич не им е лесна работата и им съчувствам.



Тема Re: Дарки,нови [re: nbb]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.09.13 14:48



Навсякъде съм била принудена да напусна, защото уча хората как да живеят по-добре и да не се подлагат на манипулация.

много интересно как учиш другите да живеят добре и да не се поддават на манипулация, при положение че ти живееш зле и че се поддаваш на манипулации - след като на 8 места са те изманипулирали да напуснеш (за да не ти плащат обежщетение)



от всичко което пишеш, личи че живееш в напълно измислен свят, който няма много връзка с действителността, много е вероятно навсякъде да са те изгонили поради некадърност и/или заради подклаждане на интриги, а ти да си се самоубедила че сама си напуснала и че всички много те обичат и все още реват за тебе и са готови на колене да те молят да се върнеш обратно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.