Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Видях,нови [re: Amelia Pond]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.08.13 01:35



Раците не ме притесняват...Дори и изявените- Слънце, асц. и стелиуми в рак...
Към близнаците съм с повишено внимание...Ти знаеш, де





Тема Re: Видях,нови [re: Baldrian]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано19.08.13 01:42



Ами мъжете Раци не че ме притесняват, но принципно имат силен интровертен егоцентризъм, а моят е по-скоро екстровертен... И оценявам чара им, но по принцип не ме впечатляват. Но наскоро един Рак с Меркурий, Венера и Сатурн в Лъв.... ми направи доста силно.... положително впечатление.
А в случая Близнаци, Рак, Овен, Телец, Лъв.... са смесени по начин, по който.... аз обикновено имам интуиция и мнение за хората. В случая откровеното ми мнение, когато ме питат, е "НЕ ЗНАМ".

Повечето ми познати спрямо него са в двете крайности - или го обожават, или мислят, че е дразнещо лицемерен, т.е. едните са "много хубаво", а другите "много хубаво не е на хубаво", ако мога така да обобщя. Аз съм пас и към нито едното не клоня.
Иначе имам нова позната Близначка.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 19.08.13 01:46.



Тема Re: Видях,нови [re: Amelia Pond]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.08.13 01:51



Липсата на стелиуми дава повече възможности на личността, но и му взима индивидуалност...Може би ако овенът е вътре с Марс, а лъва с Венера, би било малко по-подчертано...

Честито за близначката

Идва ми да ти кажа да внимаваш, но аз см обременена с кофти опит и ще е субективно



Тема Re: Видях,нови [re: Baldrian]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано19.08.13 02:00



Ами то Луната е в Овен, хахахах, което също е малко противоречиво, защото това е нежната чувствителна планета уж.... А разумният Меркурий е в Рак.

Венера в Телец, Марс в Лъв....
И аз имам лош опит. Но тази вече.... заплаши ме като по филмите по много смешен (за мен) начин.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 19.08.13 02:01.



Тема Re: Видях,нови [re: Baldrian]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано19.08.13 02:05



Липсата на стелиуми дава повече възможности на личността, но и му взима индивидуалност...

Интересни са ми такива карти. Какви възможности дават според теб - за личен избор или по-разнообразни качества, но по-повърхностно проявени... Чудя се дали за актьорите не е добра комбинация нещо такова....


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Видях,нови [re: Amelia Pond]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.08.13 02:05



силно его, суетен, вероятно пее добре, обича парите и вкусната храна, внимавайте от употребата на някое хладно оръжие или секирка по пълнолуние



е- може да е някое близнашко изключение...



Тема Re: Видях,нови [re: Baldrian]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано19.08.13 02:09



Ахахахахаххахахха, това с Пълнолунието беше готино.


Да, това, което си описала е така.




Хахха, в какъв смисъл изключение? По-скоро за него има надежда да е изключение, не за нея.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Видях,нови [re: Amelia Pond]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.08.13 02:12



Ами по-разнообразни заложби, но ако няма допълнителни фактори- напр. точен съвпад на плането със Сириус или някоя от звездите, то няма силна изява на едно умение...
Съотв. при кофти аспекти, липсата на стелиуми е щадяща, тъй като обикновено има и важен хубав аспект...



Тема Re: Видях, [re: Baldrian]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано19.08.13 02:14



Интересното е, че аз много гледам Сатурн къде е. И въпреки че се казва, че аспектите му са тежки, аз харесвам хора с изявен Сатурн - имам им доверие, считам ги за свестни, за "дълбоки". Сигурно е странно да търся дълбочина не във водата, а в "раната", но...


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Видях, [re: Amelia Pond]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.08.13 02:15



За съжаление и аз съм черногледа в случая...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.