Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Приятелко моя,нови [re: nbb]  
Автор Niamh ()
Публикувано18.08.13 23:17



Ами примерно моите приятелки до една се издъниха и вече нямам. Повечето ми завидяха на това, което имам, и се опитаха да сложат ръка на моето. Но... дълги години ми бяха добри приятелки, без да имам капка съмнение в която и да било от тях. Видов ден си идва... и за това има определен момент - или когато покориш връх, или когато се окажеш на дъното. Тогава 'истинските' приятели показват истинското си лице.



Тема Re: Видях,нови [re: nbb]  
Автор Niamh ()
Публикувано18.08.13 23:29



От една страна, хубаво е да имаш илюзии, те те пазят. Но не се знае докога. От друга, търсила си в погрешна посока в астрологията. Ти си искала да надникнеш в бъдещето, а ползата от нея е да изучиш психологията на 12те типажа. Това може да ти помогне много. Но не това, за което се представят, а което в действителност са. По форумите много хора открито говорят за неща, които в реалността крият.



Тема Re: Видях,нови [re: Niamh]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано18.08.13 23:38



Е, нали слънчевият знак не изчерпва даден човек. Тогава за какво са ти тези 12 типажа?




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Да,нови [re: Niamh]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.08.13 23:47



съгласна съм с теб. И при мен се случи същото миналата година. Но сега същите тези ' приятелки " се чудят как да се върнат обратно. Е, аз вече не съм същата, но това не ме накара да престана да вярвам в истинското приятелство.





Тема Re: Провокирананови [re: Niamh]  
Автор СъН (REM)
Публикувано18.08.13 23:49



честно казано не знам каква библия си чела и дали изобщо си я чела щом разсъждаваш така

аз знам, че човек се ражда чист и безгрешен, и със заложби към доброто, защото Бог го е създал по свой образ и подобие, а както предполагам знаеш - Бог е Любов, и дава духовна сила на хората да вършат добро

възможно е да има и хора користни, които да не помагат от истинско състрадание и с чисто сърце, но защо ти, християнката ги съдиш, нима не знаеш, че има кой да ги съди, и не знаеш
Лука 6:37 Не съдете, и няма да бъдете съдени; не осъждайте, и няма да бъдете осъждани; прощавайте, и ще бъдете простени;

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Провокирананови [re: СъН]  
Автор Niamh ()
Публикувано19.08.13 00:02



В един момент ми писва от лицемерието и ми се приисква да кажа истината там, където се прехласват по лъжата. Друго няма, сега знам, че съм ти крива, защото изглежда че персонално те обидих, но по-добре неперсонална обида, отколкото користна помощ. А и не знам как досега не схвана, че непрекъснато правя паралели между теб и мен.



Тема Кажи я,нови [re: Niamh]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.08.13 00:03



какво те спира ?





Тема Re: Видях,нови [re: Amelia Pond]  
Автор Niamh ()
Публикувано19.08.13 00:13



А защо другите небесни тела в Слънчевата система не се въртят примерно покрай луната, или покрай Меркурий? Доколко зависим ежедневно от слънцето и доколко, примерно, от Плутон? Слънчевият знак те обрисува на 80%. И то, разположени откъм ядрото на човека, а не в периферията пък другите 20% видиш ли се наместили в сърцевината...



Тема Re: Кажи я, [re: nbb]  
Автор Niamh ()
Публикувано19.08.13 00:16



Вие си нямате и представа колко добре ви познавам, затова тук е най-удачния момент да напусна.



Тема Re: Провокирана [re: Niamh]  
Автор СъН (REM)
Публикувано19.08.13 00:16



в голяма грешка си,
изобщо не виждам къде и с какво си ме обидила, още по-малко виждам някакви паралели
виждам само един ужасно объркан човек в твое лице, и дано вярата ти помогне



Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.