Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Провокирананови [re: СъН]  
Автор Niamh ()
Публикувано18.08.13 22:39



Въпросът е какво стои за мотивите на хората да помагат. И там вече си идваме на думата за същността на хората.



Тема Хайденови [re: Niamh]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.08.13 22:42



например кажи ПЪТник защо го прави. Мога да ти кажа, че ми е помогнал да осъзная много неща преди 12-13 години. Според теб той е боклук, поне така схванах от написаното. Можеш ли да се аргументираш ?





Тема Re: Хайденови [re: nbb]  
Автор Niamh ()
Публикувано18.08.13 22:53



Пътник чрез философстване и 'помагане' се предлага на всякоя. Обаче е хлъгав - хем тъй, хем иначе, едва ли се е предлагал в прав текст, но ако сте честни поне пред себе си, ще си признаете, че точно това прави.



Тема Хе-хе-хенови [re: Niamh]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.08.13 22:55



Искрено ме разсмя.


ПЪТник непрекъснато провокира. Ако така си го схванала, знай, че това е само в твоята глава.



Тема Re: Провокирананови [re: Niamh]  
Автор СъН (REM)
Публикувано18.08.13 23:01



да не ми казваш, че хората си помагат от корист?!?
не виждам смисъл в това
на тези, които са в състояние да помогнат, какъв друг би могъл да им бъде мотива освен състрадание и доброта?!

от думите ти излиза, че е по добре да не помагаме на никого за да не бъдем уличени в користни подбуди

започвам да се питам каква библия четеш ти
/пиша я с малка буква съвсем съзнателно защото вече дълбоко се съмнявам, че четеш Библията/

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Хе-хе-хенови [re: nbb]  
Автор Niamh ()
Публикувано18.08.13 23:04



Или приспиваш съвестта си, или нямаш никаква представа от астрология.



Тема Приятелко моя,нови [re: СъН]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.08.13 23:10



я бързо си признай защо ми помагаш вече 12-13 години. Сваляш ли ме, що ли ?





Тема Re: Провокирананови [re: СъН]  
Автор Niamh ()
Публикувано18.08.13 23:11



За съжаление да, точно така е, хората си помагат от корист. И това ми твърдение никак не противоречи на Библията.



Тема Видях, [re: Niamh]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.08.13 23:11



че астрологията не отговаря на въпросите ми и я зарязах преди много години. Нали имаме свободна воля или ти не вярваш в това ?





Тема Нещо [re: Niamh]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.08.13 23:13



не схванах. Каква връзка има тук астрологията ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.