Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Съблазняваненови  
Автор Baldrian ()
Публикувано07.08.13 14:22



Що е то?



Вероятно всички знаете, че в много древни общества това е било цяла наука...
В Япония гейшата преминавала(преминава) сериозна школовка преди да започне да практикува професията си...
Във Венеция и старите италиански градове-държави, куртизанката освен да практикува чисто женското си изкуство, имала право да посещава библиотеките, за разлика от другите жени...Често именно куртизанките били най-образованите приятели и довереници на клиентите си...
Не прави изключение и Османската империя...Всички сте чували за украинката Роксолана, която на практика е ръководила империята не без значението и на чисто женския си чар...Не вярвайте на "Златният век" ако гледате турски сериали...Изгледах един епизод от интерес към историческия момент и манипулацията е ужасна...

Всички сте чували или чели нещо за Мата Хари и ролята на жените в разузнаването...
Примерите могат да бъдат много...


Все пак всички сме чували и за Казанова или Дон Жуан, и със сигурност познаваме по някой мъж, към когото жените изпитват особена слабост...

Само сексуално и междуполово ли е съблазняването? Има ли и интелектуално такова? Осъзнато ли е винаги? Какво носи?

Ако желаете пробвайте да съблазните на шега някого тук...

И един апел...Отпускарски е сезонът, но ми се струва, че темите значително се разредиха, така че пускайте по нещо, когато се сетите...И клубчето е като дома или градината, и е хубаво да си го обгрижваме...Поне аз имам някакви сантимети към този клуб

Редактирано от Baldrian на 07.08.13 14:28.



Тема Re: Съблазняваненови [re: Baldrian]  
Автор освободен (може би)
Публикувано07.08.13 14:39



Съблазняването е една игра и нищо повече от игра - поне за мен.

"Само сексуално и междуполово ли е съблазняването? Има ли и интелектуално такова? Осъзнато ли е винаги? Какво носи?"

Всякакво е при мен... зависи от настроенията и на двамата - някой път се случва секс без почти никаква предистория и... чук и гек



Друг път се случва дълго флиртуване, забавна интелектуална игра между двама ни... обикновено обаче съм много осъзнат - точно при дългото флиртуване - много съм устремен...

Случвало се и жена да флиртува с мен, което е доста забавно... Случвало се е и да ме зашлеви - когато с нещо прекаля - приемам го мъжката и продължавам с усмивка - кой знае защо това действа много добре на жените - начинът по който го приемам ли... знам ли...

Случвало се е и жена да ме съблазнява, като ми сготви нещо наистина вкусно и добре изглеждащо... със съответните му свещи, вина и т.н. Друг път пък аз готвя - съблазнявайки жена...

Много е различно и почти всеки път е красиво и забавно...

Не бих флиртувал тук дори и на шега... Някак си ще бъде като стриптийз или пийп шоу - много виртуално... Друго си е на живо...

Абе жената... голяма работа е... не че ние не сме... но жената е...



Тема Re: Съблазняваненови [re: Baldrian]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано07.08.13 14:40



Има и духовна съблазън, не само интелектуална, сексуална и материална.



Тема Re: Съблазняваненови [re: освободен]  
Автор Baldrian ()
Публикувано07.08.13 14:46



Не бих флиртувал тук дори и на шега... Някак си ще бъде като стриптийз или пийп шоу - много виртуално...

Е- можеш да съблазниш някой интелектуално- при това може да е мъж...- Извора или Хомолуденс напр.



Казваш, че при теб е игра...Случвало ли се е играта да има дългосрочни последствия?



Тема Re: Съблазняваненови [re: Aлиca.]  
Автор Baldrian ()
Публикувано07.08.13 14:46



Би ли разказала нещо за духовната съблазън?





Тема Re: Съблазняваненови [re: Baldrian]  
Автор освободен (може би)
Публикувано07.08.13 14:51



Пазя се много стриктно от дългосрочни последствия. Стигне ли се до някакъв вид обсебване - всичко свършва. Държа си на свободата и туйто



За флирта с мъж - сигурно се шегуваш



Тема Re: Съблазняваненови [re: Baldrian]  
Автор СъН (REM)
Публикувано07.08.13 14:56



амии, сега като се замислих, мен винаги първо интелектулано са ме съблазнявали, и чак след това сексуално/ако се е стигало до там изобщо ;-)/

може би всичко зависи от съблазнявания

не бих се съблазнила нито от външност/от обноски до някъде - да/, нито от социална и материална позиция,
съблазнявам се от интелект, но винаги съпроводен с одухотвореност, за това и от най-ранна младост си падах по батковци...сега вече - не



а тук например съм съблазнена от освободен без да се опитвам да го съблазнявам
намирам твърде много прилики в начина на мислене и реакции, и ми е приятно да виждам, че не съм единствена и неповторима

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Съблазняваненови [re: СъН]  
Автор освободен (може би)
Публикувано07.08.13 14:58



Трогнат съм...





Тема Re: Съблазняваненови [re: Baldrian]  
Автор СъН (REM)
Публикувано07.08.13 14:59




и двамата до колкото ги познавам ще са ти много благодарни за предложението

вече възникват обаче и едни подозрения за задкулисие

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Съблазняваненови [re: освободен]  
Автор Baldrian ()
Публикувано07.08.13 15:02



Не говоря за флирт, а за интелектуално съблазняване....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.