Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Налинови [re: nbb]  
Автор ratna (отдалеч)
Публикувано05.08.13 14:06



то началото трябва да е от днес , ама пак няма да стане , защото днес съм с усещане за безнадежност



Тема Налинови [re: ratna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.08.13 14:10



знаеш - който иска - намира начин, който не иска - причина дадено нещо да не се случи.
Аз искам !

Това е девизът на зодията ми. Бях го забравила временно.



Тема Re: какво се загледа в ...нови [re: ratna]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано06.08.13 09:57



не съм кофти човек

Сигурно няма да ти стане приятно, но ще ти го кажа в прав текст: за мен си кофти човек. аз чета внимателно всеки потребител и ми идва отвътре да го усет през монитора. Готините хора не рисуват апокалиптични и враждебни картини на света, който ги заобикаля. Кофтите хора си изливат възприятията за реалността тук /и в други клубове/ с такива изразни средства, все едно описват отровна и зловонна вселена, създадена с едничката цел да ги унищожи.

Ти си вторачена в зловонието - търсиш го, предизвикваш го, създаваш го - после скачаш на клавиатурата и го описваш тук. В реалния свят си плюя на петите и бягам далеч от хора с подобна нагласа. Месеци, години и много усилия, с които можех нещо да съградя, съм пиляла в състрадание и подкрепа на "неразбраните и неоценените некофти хора" около мен. Резултатът е като да пълня дупка в морето.
Когато аз се изцедя докрай, се прилепват към друг. Обикновено си държат под ръка повечко донори, но принципът на изсмукване на енергията им е един и същ - засмукват състраданието, чувството за вина, с което добре манипулират донора си, потребността му да обича и да помага... и консумират целия този коктейл, за да го изстрелят като лайна другаде, зад гърба на приемниците си.

Ти защо паразитираш?



Тема Re: какво се загледа в ...нови [re: Aлиca.]  
Автор Tъpcaчa ()
Публикувано06.08.13 10:02



Ако беше позитивен човек щеше да ми е приятел. Права си. Само иска, но не дава.



Тема Re: какво се загледа в ...нови [re: Tъpcaчa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано06.08.13 10:23



Паразитите нямат взаимна изгода един от друг.
А за тебе "приятел" е някой, от когото можеш да смучеш, без да те изрита в топките.



Тема Re: какво се загледа в ...нови [re: Aлиca.]  
Автор Tъpcaчa ()
Публикувано06.08.13 10:43



Ама тя паразит ли е?



Тема Re: какво се загледа в ...нови [re: Tъpcaчa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано06.08.13 13:37



Абе, ти си флюбен в нея - не се прави сега тука..





Тема Re: какво се загледа в ...нови [re: Aлиca.]  
Автор ratna (отдалеч)
Публикувано06.08.13 14:57



" за мен си кофти човек"

Откъде го извади това заключение ?
Или се чувстваш особено зле и причините за това отдаваш на писането си тук в психо-клуба ? И ти ли ще кажеш , че някой друг ти е виновен за липсата на енергия ? Енегрийните вампири от клубовете , са ти я изпили

Или по-скоро при писането си с тези хора от тип мрънкач , с ревлите и ревльовците , които не могат да си стъпят на краката и да заживеят пълноцено , тя е изтекла през пролуките , които и ти също имаш?
Не можеш ли да приемеш , че някои описват връждебни картини от света , само защото са се сблъсквали и живяли в неговата враждебност ?
В един момент всеки ще бъде унищожен и никой не е могъл да се откупи нито с пари , нито с позитивни мисли , нито с квото и да се сетиш .

В реалния свят няма да ме срещнеш . Отдавна не живея там . Та насочи усилията си в предпазване от тези , с които се сблъскваш в реала и пречат на жизнените ти планове . Защото аз не съм ти пречила и не ти преча с нищо .

Какво ти отнех , че ме наричаш парзит ?



Тема Re: какво се загледа в ...нови [re: ratna]  
Автор Търсача ()
Публикувано06.08.13 15:27



Не си права. Успешните хора вярват, че ще живеят вечно и нещата имат смисъл.



Тема Re: какво се загледа в ...нови [re: Търсача]  
Автор ratna (отдалеч)
Публикувано06.08.13 15:33



успешни в какъв смисъл ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.