Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Гъзгиби осира клубанови  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано17.05.13 22:36



получих вече 3 бележки от потребители.
но няма да го отрежа, докато поне двама от тях не напишат ТУК защо трябва да го сторя. Уточнявам: дъртият излишен нищонеказващ яловец ми е ясен. Но тоя път, за разнообразие ,няма да взема еднолично правилното решение. Ще изчакам поне двама не-чекиджии да напишят вместо мен защо да го сторя. Дотогава нека сере на воля, а пернишката кокошка да се дави във вагинални сокове от неговата божествена мъжественост.

аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците


Тема Гъзгиби осра клуба, малеенови [re: Киро]  
Автор Gatsbys (MнoгoГaмeн)
Публикувано17.05.13 22:43



ок, Киро.
знаех си че така ше стане пак.
изчезвам пак.
не си губи времето.

бях влезнал само неска за кеф.
не мислех да влизам и утре.

аре, чао ти пак.
изчезвам.

пп: а пернишката прокиснала путка да не си навира тука нослето навирено.
чуваш ли гевендио смотана, ного ми е сериозно.
не се мешай там, дето не ти е работа!

нямaш шaнc, eргo изпoлзвaй гo

Редактирано от Gatsbys на 17.05.13 22:47.



Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: Киро]  
Автор Pyмeн77 ()
Публикувано17.05.13 23:37



Аз нямам нищо против всеки да сере, където сметне за добре. Не ми коства нищо да прескоча говното, но за другите не знам.



Тема Видя ли,нови [re: Киро]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.05.13 06:59



че проблемът не е в дядо, а в някои клубари, дето не знаят какво искат. Да ти кажа не вярвах, че ще срещна отново Гецата тук. Не ми пречи, поговорихме си. Даже му се зарадвах, когато се появи. Напомни ми за доброто старо време, когато клубът беше приятно и задушевно място и служеше наистина за взаимопомощ, а не за интриги.
Радвам се да те видя и да си поговорим. Знаеш ли кой още ми липсва - Leos.





Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: Киро]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано18.05.13 07:11



За мен той нарушава правилата на клуба. Обижда, държи се гадно - вчера например с нищо не го бях провокирал, когато се нахвърли върху мен, нарече ме пикльо... То вярно, че това е клуб по Взаимопомощ и на такива сигурно тук им е мястото... сигурно и човекът го е закъсал... но някак си това минава всякакви граници.

Това е от мен. Нарушава добрия тон в клуба и обижда.



Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: Киро]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано18.05.13 10:19



Това е то, да попаднеш в непознати води или клуб на ветерани.
За мен не само трябва закована тема "представете се", но и указател.

Тук, не само са тип "Феникс" , "Хамелеон", но и някакво неизвестно "шизофренно разтройство".

Слаби са ми познанията във фауната и флората.



Тема Re: Видя ли,нови [re: nbb]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано18.05.13 10:52



Не, в дедо и медо е проблема. Онзи ден имаше тема как НОВА клубарка е видяла как "приятелски" си пишат дъртият интригант и оная циклофреничка, кълняща децата на всички, след което е напуснала клуба, поствайки в съседен. Това е само върхът на айсберга - не само тук, навсякъде, където неприветливи, изкукали девианти цапат и акат и гонят нормалните хора. Разбирам, че винаги ще има такива неориентирани като теб, но нямам и процент съмнение, че моята преценка е по-вярна. Погледни какво пишат другите в тази тема.

аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците


Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: ALONE911]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано18.05.13 10:53



Спокойно, свестните, интелигентни и нормални хора като теб са винаги добре дошли. А подобни "ветерани" - не, мерси. Някак ще преживеем и без безумните им нищонеказваници и пишман-елитарничене на пресъхнали девиантни мозъци.



аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: Киро]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано18.05.13 11:04



Останалите потребители / повечето/ казаха, че бил колоритна личност.



Тема Re: Видя ли,нови [re: nbb]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано18.05.13 11:08



бъди така добра да назовеш пониково кои са тези клубари, в които е проблема според тебе

да, на дядо ти наистина проблемът му не е в него, а във всички останали около него, които го мразят защото е много по-умен от тях и много по-широко скроен и затова дребните душици несправедливо го уволняват, банват и прецакват

подобна е и картинката с Гецата и с Оро/Пеперуд/ - и те са все висши същества, просветлени Отгоре, свръхерудирани и свръхинтелигентни ...

... обаче защо все се тикат при нас, простите и тъпите и защо все държат да ни обясняват колко сме прости и тъпи? Защо не си общуват помежду си на тяхното си висше ниво, ами все тук налитат нас обикновените простосмъртни да поучават и образоват?

И после ревът кански колко не са били разбрани и оценени по достойнство! Ами как да ги оценим като не ни достига акъла и еволюционното развитие, та ние даже не можем да пишем правилно на български език, а те очакват от нас да им разберем и оценим по достойнство неведомите лъкатушения на висшите им мисловни процеси






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.