Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: abcd1234]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано18.05.13 23:02



Не знам дали осъзнаваш колко те принизяват собствените ти думи - колкото никой друг и с 200 обиди не може да го направи. Много жалко... въобще не ми е приятно да го кажа.



- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 18.05.13 23:03.



Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: abcd1234]  
Автор Вида ()
Публикувано19.05.13 08:25



Не знам...
Както знаеш, пиша в един друг сайт. Там също се случват обиди. Но веднага се намират поне няколко разумни хора ,които да защитят обидения и да обърнат внимание на обиждащият,че не трябва да прави така. А тук като се случи подобно нещо,всеки подминава, казва си Не е моя работа, да се оправя сам, а ако опиташ да защитиш някой ,ти викат: Защо го защитаваш? Не го ли подценяваш по този начин?

Не мисля, че съм некачествен човек.
Не мисля,че ние с теб сме били виновни за атмосферата в клуба, когато пишехме.
Разбрах ,че няколко потребителки , в момента се сещам за две от тях ,се борят за територия на влияние,колкото и банално да звучи.Те естествено ще отречат това. Дори ако трябва ,ще ме изкарат ненормална . И това е, според мен, причината за споровете.

Ако не искаш, не ми отговаряй. Познаваме се достатъчно и знаем всяка какво мисли. Сега ,знаят и други.
Айде , чао и аз излизам и не ща повече да влизам. Не съм обидена. Просто не намирам нищо освен дребни спорове.



Тема Re: Напротив,нови [re: DarkSide]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано19.05.13 11:30



"И аз напротив, според мен този клуб има нужда точно от действащ модератор за да не се разгорещяват страстите до степен да се банват хората и за де закатинарчват теми

сигурно има случаи, в които модераторът подклажда споровете за да може да използва правата си да се наложи, но аз говоря за нормален модератор, който си върши неблагодарната работа прилежно и тихомълком, юзерите изобщо не го забелязват, познава се че го има само по това, че няма нито катинари, нито банове, нито обиди, нито дълги публични обяснения и публично изясняване на отношения"

Абсолютно подкрепям това мнение.



Тема Re: Връчвамнови [re: Amelia Pond]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано19.05.13 11:35



"вместо да потърси в себе си алтернатива на това да не се дразни. Макар на ниво виртуал - това е елиминация, вид убийство. Просто не е хуманно. "

А е много хуманно да нагрубява хората?! Ако ме беше обидил на живо - щях да го съдя. Просто не обичам да ме нагрубяват. Да, сигурно имам доста трески за дялане... но тази още не й е дошъл момента. Полудявам, когато някой ме обиди - още повече пък безпричинно. Това, дето писах на Киро като бележка не го смятам за неетично, тъй като не съм имал намерение да го крия - както виждаш - казах си.



Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: освободен]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.05.13 11:54



моля, другарче за помощ ...

а пернишката кокошка да се дави във вагинални сокове

определено добрия тон е нарушен и ме обижда и се държи гадно, аз на кого да напиша бележка





Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: jumbles]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано19.05.13 11:57



Тъй като нямаме действащ модератор - на Киро. Другия вариант е да изберем модератор някой от нас. Отсега да кажа - ако ме изберете мен - ще трия всяко обиждащо мнение. При повторение - бан.



Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: освободен]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.05.13 12:02



е да, ама това дело е на Киро
леко абсурдно сякаш бе, човек на него да пиша



между другото би ли имал смелостта да баннеш и триеш админа



Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: jumbles]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано19.05.13 12:08



Не говориш ли вчера за този тип - дето ме нарече пикльо? Вече нищо не разбирам.



Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: освободен]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.05.13 12:12



милия, за Киро говоря



Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: jumbles]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано19.05.13 12:21



Това не съм го видял. Гадничко. Може би точно затова трябва да си изберем модератор - някой от нас - тогава няма да има смисъл да опираме до Киро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.