Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано18.05.13 15:57



не мисля, че е уместно да занимаваме почитаемата публика с тънкостите на неблагодарната модераторска работа, пък и всяка намеса си зависи от конкретната ситуация

ако модератора не успява да се справи, той може да поиска помощ от администрацията или втори модератор и т.н. ... всичко това е отдавна отработено, няма смисъл да се дискутира тука



Тема Има смисъл,нови [re: DarkSide]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.05.13 16:15



защо да няма ? Явно си вярваш, че би бил прекрасен модератор на клуба.





Тема Re: Има смисъл,нови [re: nbb]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано18.05.13 16:33



забелязал съм че темите с обсъждане на модераторите и модераторството неизменно привличат нездраво любопитство и твърде често стават причина за разпри и раздори, това е причината поради която не желая да обсъждам тънкостите на модераторството публично, ако имаш някакви конкретни въпроси, мога да ти отговоря на бележки





Тема Не,нови [re: DarkSide]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.05.13 16:43



не желая на бележки. Казах преди време, че разбрах какво значи подмолно държане, когато попаднах в мъжки колектив. И тук се оказа, че оплакалите се на Киро са мъже. Нямам какво повече да кажа по въпроса.



Тема Re: Не,нови [re: nbb]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано18.05.13 17:21



Знам че аз винаги съм подлеца, свикнал съм с това, но пък и ти много обичаш да преиначаваш фактите за да се изкараш морално по-възвишена за чужда сметка

последно обяснение ти давам:
не, не съм се оплакал, а сигнализирах за появата на до болка познат и многократно банван хейтър, който агресира потребителите в клуб, в който модераторът го няма за да си свърши работата - не знам дали нарочно се правиш, че не можеш да схванеш разликата между оплакване и намеса за отстраняване на конфликтна ситуация

имам над петгодишен опит като модератор в клуб, където имаше голям брой хейтърски атаки и за това мисля че достатъчно добре мога да преценявам потенциално експлозивни обстановки, последвалото развитие на събитията потвърди правилността на моята оценка и на двете ситуации, в които се наложи да сигнализирам, първия път закъснях, но вчера успях да реагирам навреме и ситуацията беше овладяна без изтрещявания, банове и катинари, което обаче никой от вас не забелязва и не му прави впечатление, все едно сте забравили какво оставя Гецата всеки път след себе си



Тема Дарки,нови [re: DarkSide]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.05.13 18:18



забелязвам твоята амбиция да бъдеш модератор на този етап.
Гетсби има нужда от внимание, както и всеки един от нас. Погледни диалога ми с него. Когато другият не го обижда, той променя тона. Виж Блъди как вече не получава внимание, колкото и да повтаря за дефектните си гени. Тези хора трябва да се научат как сами да си намират енергия, а не чрез манипулация да я вземат от някой друг. Когато започнеш да триеш такива хора, те стават агресивни. Започват да пълнят клуба с глупостите си, за да получат още внимание. Модераторът им го дава и след това какво се получава - за известно време клубът заспива, защото е нарушен балансът. И кой има полза от цялата тази работа ?

Едва ли хората, които се нуждаят от помощ. Да си виждал напоследък тема, пусната от случаен клубар за проблем ? Няма и да видиш и не заради Гецата. Май ми е време да се махам от тук, след като не ви разбирам. Не съм се обидила, няма за какво, но не искам да ме правят на будала.



Тема Re: Дарки,нови [re: nbb]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано18.05.13 19:45



Искам единствено клубът да бъде място за нормално водене на диалог, а не място за изява на хейтъри и за хранене на енергийни вампири. Ако това стане без поставяне на втори мод, още по-добре, но опитът ми в клубовете показва обратното, чудеса в дир-а все още не са се случвали.

Никой не те прави на будала, опитвам се да ти обясня гледната си точка, но щом ти е зор да се връцкаш обидено, твоя си работа ... навила си си на пръста че ламтя да му стана мод на този клуб и все това повтаряш и каквото и да кажа, ти все ще ми намериш някакъв користен подтекст ...

добре, стани му ти тогава мод на клуба, дай да пуснем тема за избор на втори мод, аз ще гласувам за тебе ... пък като станеш мод, дай достъп и на Гетсби и на дядо и на който още си искаш, пък ме трий мене, щом смяташ че така ще се оправи клуба.

Хайде да те видим, навиваш ли се да станеш втори мод на клуба?



Тема Re: Гъзгиби осира клубанови [re: Киро]  
Автор abcd1234 ()
Публикувано18.05.13 20:44



Мислех си, че аз и Вида, като най-некачествени хора, сме основните виновници за неприятностите с клуба. Махнахме се, и какво? Същата работа! Докато в този клуб се мисли неестествено, т.е. ако някой ни обижда и псува, то трябва да го търпим и винаги да търсим вината в себе си, и едва ли не да се лекуваме заради това, че се засягаме от ругатните; докато се търпят налудничави постинги без смисъл, само заради някакви уж възвишени идеали, че всеки имал право да пише каквото си иска; докато пишат предимно изкукали лелки с високо мнение за морала и интелекта си и раздават ритници за назидание на останалите, без дори да ги познават - така ще е.
Аз пак излизам, само исках да кажа моето мнение.

Редактирано от abcd1234 на 18.05.13 20:47.



Тема Дарки,нови [re: DarkSide]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.05.13 22:52



нямам такива амбиции. Пиша ти какво съм видяла тук през годините. Хора с огромни претенции искат да бъдат модератори, защото смятат, че те ще оправят нещата. Ако собствениците искат да контролират нещата, добре. Но да застане Киро тук и да каже, а не да се правят задкулисни мероприятия. Както виждаш, не само аз реагирах така, а почти всички жени, които писахме в темата. Не забравяй, че сме интуитивни и усещаме нещата. Ако бях само аз, както и да е, но видях, че имам поддръжнички, без да сме си разменяли бележки. Искам всичко да е точно и ясно. Срещу правилата няма да тръгна.



Тема Моме,нови [re: abcd1234]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.05.13 22:57



ти се мислиш за некачествена, така че няма кой да ти помогне. Няколко пъти ти написах да не се подценяваш, да разбереш, че си ценна, но ти не, та не. Е, щом така ти харесва, страдай си, но не обвинявай някой друг за комплексите си. Поздрави от една лелка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.