Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Гражданинът Х  
Автор Мръни (:))
Публикувано03.05.13 17:10



Това явно е вид клиничен случай. Но може ли повечко информация по него.
В смисъл какви са отличителните признаци при такъв вид хора опасни за обществото заради собствената си незадоволена сексуалност?



Тема Re: Гражданинът Хнови [re: Мръни]  
Автор Обичам ()
Публикувано03.05.13 17:46



За коя жена става на въпрос?



Тема Re: Гражданинът Хнови [re: Обичам]  
Автор Мръни (:))
Публикувано03.05.13 21:57



За жената в теб.
Моля не пиши в темата ми!
Само ще я задръстиш със спам, а аз искам да я развия.



Тема Re: Гражданинът Хнови [re: Мръни]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано04.05.13 12:05



e поне с това съм съгласна, че в него има мноого жена, явно не само аз съм го забелязала



Тема Re: Гражданинът Хнови [re: Мръни]  
Автор Вида ()
Публикувано04.05.13 14:29



Не е само незадоволена сексуалност, а много по-сложно. Ето всичко по случая




Редактирано от Вида на 04.05.13 16:52.



Тема Re: Гражданинът Хнови [re: r3gistracia]  
Автор Мръни (:))
Публикувано04.05.13 22:03



Просто бях остра.



Тема Re: Гражданинът Хнови [re: Вида]  
Автор Мръни (:))
Публикувано05.05.13 10:35



Е, да! Освен че е сексуално неспособен е и потискан в детството, което пък силно изявява върху труповете на жертвите си.
Ама много хора има, които са потискани и в детството и след това.

Иначе ме интересува как се разпознават такива хора, чисто като поведение в обществото.
Защото има много затворени персони, които не стигат до агресия, а този случай е обратното на това.


Човекът бил семпъл, тих, търпящ, смирен, спокоен. И изведнъж - хоп, убива, гаври се....
Явно е, че изхвърля задържаната агресия, която изригва като вулкан. Ама как се различава от онези затворени хора, които не посягат на човешкия живот?



Тема Re: Гражданинът Хнови [re: Мръни]  
Автор Обичам ()
Публикувано05.05.13 10:40



"Ама как се различава от онези затворени хора, които не посягат на човешкия живот?"

Горделивостта. Това е първият грях според христяните, който те свързва със Сатаната. Горделивостта е най-често срещаната проява на лудост и Сатанизъм.



Тема Re: Гражданинът Хнови [re: Мръни]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано05.05.13 10:56



хмм, а оцеляването му в холодомора броиш ли го като фактор?

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Гражданинът Хнови [re: chupac]  
Автор Мръни (:))
Публикувано05.05.13 11:07



Той е роден три години след Голодомор.
Освен това не е бил единствения потърпевш от този руски геноцид. Като пиша потърпевш визирам историята на майка му, според която е имал брат изяден по време на масовия глад.
То е ясно, че има влияние насаждания страх от майка му да не бъде изяден. Това се пренася над труповете под формата на отделяне на части от телата им, но така и не е доказано, че той ги е изяждал. Просто не са намирани, което е предизвиквало съмнения, че ги е консумирал.

С две думи Чикатило е по-скоро перверзен сексуален сериен убиец, и по-малко е людоед.
Според начина на разчленяване на труповете и гаврата с телата се вижда, че той осакатява лицата и гениталиите. Което би могло да се интерпретира като акт на отмъщение, отколкото на канибализъм.

Като пример за стравнение мога да ти дам един японски канибал, богаташ, който дори е станал медийна звезда с канибализма си. Има разлика в почерка и то голяма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.