Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Искане на бан за Peperudнови  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.04.13 16:46



Това е тема за гласуване за или против бан за Peperud в този клуб. Мотивите за искането са следните:

1. Потребителят Peperud редовно пуска образователни теми с будистко-религиозна насоченост, тоест извън клубната тематика.

2. Тонът на въпросните теми винаги е провокативен - потребителят Peperud се държи като висше същество, позволява си да нарича останалите първосигнални, неграмотни, бедни и т.н.

3. Потребителят Peperud не се включва по същество в клубните теми, постингите му основно се състоят в нападки и ужким защита с още повече нападки срещу голяма част от останалите потребители, в които използва обидни квалификации.

4. Постингите на потребителя Peperud са винаги в дразнещи цветова, болднати и изобилстващи с главни букви. Въпреки многобройните молби от страна на другите потребители да престане да пише по този крайно дразнещ начин, той продължава да го прави.

5. Потребителят Peperud продължава редовно да поства потребителското споразумение, въпреки че многократно бе помолен да спре да го прави, тъй като въпросът отдавна е изчерпан.

Предлагам модераторът да забрани достъпа на Peperud за този клуб, тъй като това е клуб за взаимопомощ, а държанието на Peperud в този клуб е всичко друго, но не и помощ за останалите потребители. Потребителите на този клуб имаме различни по сила психологически проблеми, голяма част от нас сме лесно раздразнителни и лесно обиждащи се, зависим много от мнението на другите и приемаме насериозно всичко, което се пише тука, убеден съм че нямаме нужда от системното дразнене и обиждане в този клуб, което провежда потребителят Peperud.

Моля всеки от потребителите да напише дали подкрепя искането ми за бан на потребителя Peperud.



Тема Re: Искане на бан за Peperudнови [re: DarkSide]  
Автор Oбичaм (минаващ)
Публикувано05.04.13 16:48



На този етап съм против негов бан. Искам да го превъзпитам, но това е почти мисия невъзможна.



Тема Re: Искане на бан за Peperud [re: Oбичaм]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.04.13 16:56



Разбирам те, желанието ти е похвално, но не забравяй, че не си сам в този клуб.

Моето предложение към администрацията ще бъде да се смени достъпа на Peperud в този клуб с достъп в клубовете по религия, защото според мен мястото му е там.

Това означава, че ще имаш достатъчно възможности да си комюникираш с него, но на друго място. Не искам да му запушвам устата, а само да насоча изблиците му към безопасно за нас място.



Тема Re: Искане на бан за Peperudнови [re: DarkSide]  
Автор Oбичaм (минаващ)
Публикувано05.04.13 16:57



Клуба религия е Вип и там пишат няколко човека, дето Пеперуд ако им пише така, ще го баннат хептем.



Тема Re: Искане на бан за Peperudнови [re: Oбичaм]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.04.13 17:01



Това са несъществени подробности, има множество други невип клубове, където той ще може да се изявява, въпросът е че мястото на тези му изяви не е тука, защото от обидите му и провокациите му страдат хора с психологически проблеми.



Тема Re: Искане на бан за Peperudнови [re: DarkSide]  
Автор jumbles ()
Публикувано05.04.13 17:12



банновете работят ли



Тема Re: Искане на бан за Peperudнови [re: DarkSide]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано05.04.13 17:13



Пеперуд си е точно за този клуб, само че още не е разбрал, че той е този, който се нуждае от помощ.



science is about doubt

Тема Re: Искане на бан за Peperudнови [re: jumbles]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано05.04.13 17:13



Доколкото знам не.



science is about doubt

Тема Re: Искане на бан за Peperudнови [re: DarkSide]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано05.04.13 17:17



Аз съм за. Нарушава добрия тон и обижда.



Тема Re: Искане на бан за Peperudнови [re: jumbles]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано05.04.13 17:26



бановете работят, процедурата е малко затруднена, но знам какво трябва да се направи, ако се събере представителен брой гласове, аз мога да се заема с процедурната част (ако разбира се, модераторът на клуба не го направи)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.