Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: Обичам]  
Автор Обичам (новак)
Публикувано04.04.13 12:31



А искам да обичам, обичам, обичам, обичам, обичам това което правя и хората с които съм. Толкова много искам да обичам.

Много ми липсва това.



Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: Обичам]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано04.04.13 12:34



"Може ли да ми дадат оръжие като охранител и да убия 2-3 нарушителя? После дори и да се самоубия, Бог ще ми прости защото съм добър и ще се преродя в по-висше същество. "

Че кой ще ти даде оръжие в ръцете бе човек?



Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: освободен]  
Автор Обичам (новак)
Публикувано04.04.13 12:42



Не знам. Нали така правят охранителите. Убиват с оръжие нарушителите.



Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: Обичам]  
Автор Baldrian ()
Публикувано04.04.13 12:45





Ето тук. Комуникацията се изразява в това за подадеш сандвича и да кажеш"Заповядайте". Математическите умения са нищожни. Освен това е твърде вероятно да се появи някоя женица по твоите критерии...



Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: Baldrian]  
Автор Обичам (новак)
Публикувано04.04.13 12:47



Не е за мен. Грозен съм и за продаване на хранителни продукти, не ставам. Съжалявам.



Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: Обичам]  
Автор Baldrian ()
Публикувано04.04.13 12:53





Ако съм на твое място ще започна да прозвънявам всякакви обяви веднага...Мога от раз да ти кажа, че всички болници търсят санитари. Може и да е полезно за теб. Като видиш страданията на хората, може и да спреш да мрънкаш...но надали. Освен това получават допълнителни пари от болните ако са внимателни...



Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: Baldrian]  
Автор Обичам (новак)
Публикувано04.04.13 12:57



Много съм алергичен и се разболявам, особенно от болни хора. Ще ме поболееш. По-добре да ми намерят някоя баба скандинавка, ама де го този късмет.



Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: Обичам]  
Автор Baldrian ()
Публикувано04.04.13 13:00



Пускай една обява във вестника..."Жиголо за баби предлага..." Всъщност ти какво ще предложиш на бабите ?



Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: Baldrian]  
Автор Filer099 (SKYNET)
Публикувано04.04.13 13:03



Всъщност ти какво ще предложиш на бабите ?

малка, смрадлива, бързо еакулираща и девствена пишка!

Заготовка за ТЕРМИНАТОР


Тема Re: 100 различни предложения за неквалифициран труднови [re: Baldrian]  
Автор Обичам (новак)
Публикувано04.04.13 13:03



Ама не искам да съм жиголо. Не ставам за такива работи. Другите са по-красиви и силни от мен, пък и това е тъпотия така да си изкарваш парите, особенно ако не са милиони.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.