Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сънувах кошмар  
Автор Обичам ()
Публикувано07.03.13 09:29



Сънувах кошмар. Някакво тъмно място и мрачно с демони и ме беше много страх. Казаха ми, че моето място на Земята е изтекло и скоро ще умра. Викали ме от отвъдното при тях. Казаха ми, че не е трябвало да се раждам на Земята и затова ми се присмивали постоянно, като ми показвали и не ми дали таланти и способности по рождение. Влачиха ме и ме дърпаха по земята. Трябвало там да умра и там ме измъчват и не съм заклужавал нищо. Събудих се като треперех и сърцето ме болеше. Имаше и други неща в съня, страшни но няма да ги разкажа, за да не ми се присмеете.



Тема Re: Сънувах кошмарнови [re: Обичам]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано07.03.13 09:43



А ти какво очакваш да сънуваш - че Анджелина Джоли се е развела с Брад Пит заради теб?

Постоянно мислиш и дрънкаш за това, че си нищожество. Естествено, че ще сънуваш точно това.

Кофти братчед. Разбирам, че страдаш, но така като те гледам няма начин да ти се помогне. Изкарай си мандата на Земята, па следващия път дано имаш повече късмет.





Тема Re: Сънувах кошмарнови [re: Обичам]  
Автор Вида ()
Публикувано07.03.13 09:57



Ама това сън ли е? Ами ти и като си буден си мислиш и говориш същото. За справка-виж си всичките теми.
Това какво ти говори. Че като спиш бълнуваш и като си буден -също. И на сън и на яве си все една и съща мъгла.



Тема Re: Сънувах кошмарнови [re: Вида]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано07.03.13 10:00



Именно.



Тема Re: тълкуване на сънянови [re: Обичам]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано07.03.13 10:41



Да сънуваш ад означава, че си обграден с развалени хора.
Трябва да се отървеш от недостойните около теб.



Тема Re: Сънувах кошмарнови [re: Вида]  
Автор Обичам ()
Публикувано07.03.13 11:00



Аз преди сънувах, че съм в училище, но не мога да се науча и тези същества ми казват, че не могат да ми помогнат за това да мога да съм полезен и да работя и не могат да ми дадат способности и таланти.

А сега тези същества се превърнаха в Демони.



Тема Re: Сънувах кошмарнови [re: Обичам]  
Автор ALONE911 (старо куче)
Публикувано07.03.13 11:47



Когато мислиш, говориш и си натрапваш едно и също, съответно подсъзнателно излиза в съня ти.

Просто сменяш позицията и съответно няма да те посещават никакви демони. Няма да стане от днес за утре защото дълго време сам си си обработвал подсъзнанието и то постоянно.



Тема Re: Сънувах кошмарнови [re: Обичам]  
Автор ALONE911 (старо куче)
Публикувано07.03.13 11:51



Нормално. Като дете си сънувал това което те е впечатлило най- много и съответно си търсил помощ от съществата. Сега вече не си дете, нямаш точно определени цели и работа и съответно е останало само съществата които са обладали подсъзнанието ти и стават на демони.



Тема Re: Сънувах кошмарнови [re: Обичам]  
Автор ratna ()
Публикувано07.03.13 14:01



Аз сънувах , че в София е избухнало нещо .не разбрах какво точно е , но се виждаха издигащи се черни облащи дим . Те бяха толкова гъсти и черни , че небето постепенно се смрачи и настана тъмна непрогледна нощ .

Бурята още не е дошла !!!



Тема Re: Сънувах кошмарнови [re: ratna]  
Автор Обичам ()
Публикувано07.03.13 14:09



Може и да си права. Ако имаш някакви свръхестествени способности и знаеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.