Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Търся спонсоринови  
Автор kckгcнгkнгk ()
Публикувано20.02.13 17:27






Иван Багрилов най-накрая ми дава, това което исках на най-ниски цени. Търся спонсори за да мога да закупя тези неща и да мога да стана богат чрез Форекс и после да свалям много жени по интернет и навън.

Аз ще ви разкрия тънкостите на запознанства с интернета чрез най обстойния материал,създаден от психолози само за 5.00лв.




Аз ще ви покажа как да играете във Forex, за да печелите от търговията на валута на световните пазари за 5.00лв.




Аз ще ви покажа стъпка по стъпка как да вкарате в леглото жената на вашите блянове само за 5.00лв.



Аз ще ви дам тайната как бързо и най-ефектно да докарате всяка жена до оргазъм с научни и лесни методи за 5.00лв.



Аз ще ви покажа стъпка по стъпка много финна система как да смъкнете сладки доларчета от Американците законно, но не толкова честно, чрез интернета за 5.00лв.



Редактирано от kckгcнгkнгk на 20.02.13 17:31.



Тема Re: Търся спонсоринови [re: kckгcнгkнгk]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано20.02.13 19:08



Бях решил да те отсвиря :), обаче специално за Форекса искам да споделя мой опит.

В момента пазарите са непредвидими или много трудно предвидими, предвид, че се намираме в криза. По време на криза биха могли да се направят много пари от Форекс, обаче това биха могли да го направят само единици хора. Другите обикновено не разполагат с професионална информация, за да могат да направят това успешно. Твърдя, че почти цялата (ако не цялата информация), която излиза поне в България е поръчана и платена, т.е. ако има в държавата ни 50-100 човека - само те вадят сериозни пари от това нещо, понеже разполагат със сериозно количество информация накъде ще се раздвижи даден пазар. Официалните прогнози обикновено не се сбъдват. Резултатите от месечните новини (примерно изнасянето на докладът за безработицата пред Конгреса на САЩ) са трудно прогнозируеми.

Аз лично тази година изгубих около 10 000 лв. във Форекса - точно поради липса на точна и коректна информация и наличието на откровена дезинформация.

Съветът ми е. Ако не си от тези 50-100 човека - не се занимавай, за да не изгубиш и ти. Много е рисков пазара, да не говоря, че форекс-институциите в България те клатят както си искат.



Тема Re: Търся спонсори [re: kckгcнгkнгk]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано20.02.13 20:25



тая тема ми под достойнството и над айкюто, приказвайте си колкото ви душа сака.

---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън


Тема Re: Търся спонсоринови [re: Poзмapия]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано20.02.13 20:27



Тя е и над моето айкю :) Аз съм си простоват и обикновен човечец.



Тема Re: Търся спонсоринови [re: освободен]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано20.02.13 20:33



не е над твоето, щото си в час.
просто се зачетох, защото е пусната от блъди.
излизам.

---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън


Тема Re: Търся спонсоринови [re: Poзмapия]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано20.02.13 20:41



Ако бях в час - нямаше да изгубя толкова пари. Уви. Много малко хора в тая държава са в час с това, което се случва наистина. Те държат всички ключове и ключалки от цялата информация.

Просто подхождам философски, пия една студена вода, изправям се, изтупвам праха от дрехите си и продължавам :) Най- хубавата и качествена част от моя живот предстои. Предстоят ми един куп пътешествия. Все пак ме очаква Азия с цялото си великолепие :) Предстои ми и едно пътешествие до Италия след месец-два с много и добри приятели наемаме бус и хукваме накъде ни видят очите по Италия.

Животът е прекрасен.

Парите са просто средства, които идват и си отиват :) Остават преживяванията.



Тема Re: Търся спонсоринови [re: освободен]  
Автор Обичам ()
Публикувано20.02.13 20:44



И Форекс съм пробвал с демо акаунти, но не се получава стратегията ми. Въобще за нищо не ме бива. Нямам талант по рождение.



Тема Re: Търся спонсоринови [re: освободен]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано20.02.13 20:46



много хубаво. в италия много ми хареса. приятно изкарване.
толкова много съм загубила, че парите не ме блазнят.
ядосах се, че не разбирам от компютри, ама пък поне мога да чета и пиша.

---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън


Тема Re: Търся спонсоринови [re: Poзмapия]  
Автор освободен (щастлив)
Публикувано20.02.13 20:48



Всеки си е уникат. Всеки е еднакво ценен. Няма някой по-ценен или по-малко ценен от някой друг - независимо какво знае или не. Просто светът е широк и за всеки има място.



Тема Re: Търся спонсоринови [re: освободен]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано20.02.13 20:51



точно в момента това ми е най-малкият проблем

, дали разбирам от компютри.
имам други дертове

---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.