Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: Oбичaм]  
Автор ratna ()
Публикувано28.01.13 15:46



интересува те мнението ми доколкото да си отрепаш времето и да се заяждаш от време на време

иначе няма как да те интересува

когато искаш да дадеш на някой се съобразяваш най-често с възможностите си и гледната си точка , не с желанията на хората
ти може да искаш да ти купят и космически кораб , и защото не ти го купуват всички са лоши и егоисти



Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: ratna]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано28.01.13 15:50



А как искаш да ти пиша, като не ме харесваш?

Аз искам най-обикновенни неща. Да съм жив и да живея с жена. Това купуване на космически кораб ли е?



Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: Oбичaм]  
Автор ALONE911 (ентусиаст)
Публикувано28.01.13 16:10



Да живееш с някой трябва първо да можеш да живееш със самия себе си защото живота с друг е живот с още един живот.
Това е много по- трудно отколкото да живееш сам и далеч не двойно, а на степен.



Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: ALONE911]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано28.01.13 16:14



Защо тогава над 90% от хората живеят с други хора и имат и жени и деца? А аз искам само жена.



Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: Oбичaм]  
Автор ALONE911 (ентусиаст)
Публикувано28.01.13 16:30



Защото за някои неща трябват поне двама, но и двамата да дават. В противен случай такива връзки се разпадат.
Никой не му трябва да живее със сянка. Всеки иска да живее с човек. От човек се дава и взема.
Хората са скачени съдове, а не единия да е приемник на другия.



Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: Poзмapия]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано28.01.13 16:32



Какво значение има дали те обичат сега?

Ако живееш достатъчно дълго, накрая всички, които са те познавали вече ги няма или отдавна са те забравили и те мислят за умрял. Само децата ти, ако ги имаш, още те помнят като ненужен товар.

Така че по-добре не свиквай да те обичат, щото после ще ти е още по-зле.

П.П. Като се замисля, и мен никой не ме е обичал, с изключение на 1-2 момичета в ученическа възраст. Уж имаше хора, дето ми се радваха и ми се усмихваха, но всъщност никой от тях не ме е обичал, а ме е приемал с малко повече интерес от останалите за момента.



Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: Poзмapия]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано28.01.13 16:36



Не си парцал. Вярвай ми. Не го казвам, за да те успокоявам.

Може да си много неща, но не си парцал. Аз парцалите ги надушвам отдалеч.



Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: ALONE911]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано28.01.13 17:38



Права си. Съвременните жени са пълни нищожества и парцали. За един човек не могат да се грижат. А някога хората са били други и са помагали на мнозина и са побеждавали много врагове. А сега не могат да помогнат и да един човек.
Преди хората са искали да живеят в тяхната сянка, а сега искат другите да са по-добри от тях и да им дават.

Редактирано от Oбичaм на 28.01.13 17:39.



Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: Oбичaм]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано29.01.13 07:35



Наистина ли търсиш жена, любов и разбиране ? Наистина ли искаш да те обичат и да се грижат за теб? Струва ми се , че просто въртиш една и съща плоча и имаш отговор на всички въпроси с 2-3 изречения. Искаш ли да се срещнеш с хора, които наистина могат да ти помогнат? Колко често излизаш от дома си и за какво?



Тема Re: Как да емигрирам в отвъдното?нови [re: Oбичaм]  
Автор ALONE911 (ентусиаст)
Публикувано29.01.13 08:13



Да, хората наистина са били други - мъжете не са ревали, че няма кой да ги гледа, а са били мъже т.е. имали достойнство, че трябва да изкарват прехраната на семейството / съпруга, деца/.
Тези които не са отговаряли на горното условие не са се и женили защото няма жена която, ако себе си обрече на глад и мизерия да обрече и децата си. Може и самите мъже да са имали повече достойнство и да не са се размножавали.
"Преди хората са искали да живеят в тяхната сянка, а сега искат другите да са по-добри от тях и да им дават."
Не, преди са търсели и налагали физическа сигурност и зависимост, а сега тя отстъпва място на психическата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.