Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Хайде да се представим и запознаемнови  
Автор Bидa ()
Публикувано08.04.10 08:47



както правят в някои клубове. Всеки да каже по нещо за себе си, каквото намери за добре.

Аз съм Вида. На 40 години съм, от Пловдив. По образование съм педагог. Семейна съм, с двама големи сина.

От психоанализа и психотерапия се интересувам от доста отдавна, съвсем любителски ,в свободното си време. Нямам претенции, че съветите, които понякога давам са верни, но са искрени и с желанието поне малко да помогна на някой закъсал. Страдам от мигрена и лека хронична депресия.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаемнови [re: Bидa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано02.12.07 15:40



Приятно ми е.
Аз съм ПЪТник.



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Хайде да се представим и запознаемнови [re: ПЪTниk]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано02.12.07 16:18



аз до сега май само веднъж съм писала в този клуб,но ви чета редовно и ме кефите.Особено Пътник в клуб Кастанеда.
Май вече по-често ще си давам мнението при вас.

Ами аз се занимавам с вече 3 вида дейност и нямам време да се предавам духом.За депресия при мене и дума не може да става.Само дето ми е много забързано темпото и дано скоро не дам фира

Сега по Коледа може и да разпусна малко

прави каквото трябва,да става каквото ще.

Тема Re: Хайде да се представим и запознаемнови [re: chorlavata]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано02.12.07 16:57



И вземи си пооправи малко прическата ...и понамали темпото...бих си позволил да бързам, но да зная къде отивам, а аз не зная какво ме чака на ъгъла на къщата ама бързам...не е ли смешно?
Бързам да ме блъсне кола...например...да не пропусна
Аз не работя за пари, те сами идват с работата.



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Хайде да се представим и запознаемнови [re: Bидa]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано02.12.07 18:48



Защо спря да пишеш? Прекалих с агитацията ли?

Тия дни депресията ми е доста зле. Иска ми се просто да престана да съществувам, да изчзна и никога да не ме е имало...

Не смотри на часы
Наше время еще не вышло
А в саду расцветают вишни
Утром влажные от росы


Тема Re: Хайде да се представим и запознаемнови [re: ПЪTниk]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано02.12.07 19:13



причьоската ша я опраям по празниците..

..кат ма гледат чорлава по цял ден.после мноо ша ми са кефят сички хаймани на банкетя на фирмата....кат ги обичам как дан са кипря за тех я?

прави каквото трябва,да става каквото ще.

Тема Аз съм Тренди.нови [re: Bидa]  
Автор Trendi ()
Публикувано03.12.07 08:20



Преди малко проверих и мога да кажа, че за момента със сигурност съм мъж.


Понеже съм напълно открит в нета, инфо за мене може да се види съвсем спокойно от моя сайт, който е в профила ми.


Влизам в Психотерапия и Окултизъм. Пътникът преди няколко години ми обеща 5 лв, а сетне си направи оглушки и се оправдаваше с Прасчо.




Тема Re: Хайде да се представим и запознаем [re: Bидa]  
Автор miata (добронамерен)
Публикувано03.12.07 10:04



Здравейте, появата ми тук е била досега случайна, но идеята на Вида ми харесва.Първо,защото искам да пиша по-често и второ- харесва ми откритостта/ доколкото е възможно/. Имам големи деца, работя за ел.медии, но това вече не ми е тръпка. В момента се опитвам да разбера за какво друго ме бива.Със сигурност ,вече за доста по-малко неща. Жена съм,на 50г.



Тема Re: Хайде да се представим и запознаем [re: chorlavata]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано03.12.07 10:49



Струва си, щом са хаймани...



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Аз съм Тренди. [re: Trendi]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано03.12.07 10:52



5-те лева ги унищожихте вие с Прасчо.
Неверието за нас е точно толковаа силно колкото и вярата.
Вие сте неверници защото не ми вярвате.
Видя ли как те представих за да си върна как ти представи мен тук пред всички да ми се смеят...
Нека ти...слушах музиката ти-тъжна е.. и объркана

Че кой друг, ако не ние!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.