Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема ей депресарнови [re: blood2]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано20.12.12 10:16



престани да депресираш целия свят. Освен да мрънкаш друго не знаеш. Всеки си заслужава съдбата. Напъни си гъза и направи нещо вместо да ревеш.



Тема щом се чувстваш таканови [re: blood2]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано20.12.12 10:35



значи си такъв



Тема Re: Страх ме енови [re: blood2]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано20.12.12 10:38



първо трябва да можеш да рпавиш нещо и после да станеш успешен, Ако не можеш нищо в кое искаш да си успешен.
Ето - мрънкането го можеш и в него си много успешен. Но явно имаш нужда и от друг вид успешност



Тема Re: Страх ме енови [re: Вида]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано20.12.12 10:40



изпитвам непрестанен страх за децата си. Единственият начин да го боря е да вярвам че Господ ще ги пази. Ако нямах тази вяра до сега сигурно да съм се самоубила



Тема Re: ей депресарнови [re: LookingForMySelf]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.12.12 15:14



Какво ме обиждаш и ми даваш съвети. И правиш обобщения някакви. Твоето мнение не ме интересува, като не подхождаш по приятелски с мен.



Тема Re: щом се чувстваш таканови [re: LookingForMySelf]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.12.12 15:15



Знам го. Но трябва ли и ти да ми го натякваш? Че още повече да се чувствам гадно.



Тема Re: Страх ме енови [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано20.12.12 18:47



Не съм чела отговорите...
Когато имаш готовност за заявиш, че наистина искаш да се справиш със ситуацията, което предполага и някаква стъпка в посоката, ще бъда на линия с подадена ръка...
Иначе се получава наливане на пусто в празно, и се страхувам, че вниманието насочено към теб по-скоро ти вреди.



Тема Re: Страх ме енови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.12.12 18:50



Така е. Аз съм алергичен и нещата все ми вредят. Ще се справя, когато умра. На другите бяха дадени способности и таланти, а на мен не.



Тема Re: Страх ме енови [re: blood2]  
Автор ocвoбoдeн (щастлив)
Публикувано03.01.13 09:41



Просто приеми себе си - такъв, какъвто си - без да се бориш. Приеми всекидневието си каквото е - без да се бориш с него. Ако върпреки това не ти харесва, начинът по който живееш - опитай нещо ново - но пак без борба. Борбата само засилва това, срещу което се бориш - то става много силно и започва да черпи сериозни енергийни ресурси от теб, в релузтат на това нямаш енергия за промяна. Не позволявай страха да определя живота ти - наблюдавай го, бъди с него - не се бори с него - все пак си е твой :). Много хора си мислим, че нямаме никакви таланти и способности - обаче според мен просто не сме ги открили. Всеки има дадености в някоя насока - никой не е лишен от достатъчно добри черти.



Тема Re: Страх ме енови [re: ocвoбoдeн]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано03.01.13 10:06



Приемах се прекалено дълго. Писна ми всичко и живота ми и мизерията ми, и нищотата която изпитвам. Енергия никога не съм имал голяма и няма да имам. Способности също сигурно. Яд ме е. Трябва да проявя агресия или към себе си или към света. Единственото нещо голямо което мога да направя през този живот е да унищожа нещо. Кое да унищожа и как?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.