Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Страх ме енови [re: ALONE911]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано09.01.13 11:04



Умът, запаметяването и интелигентността са таланти и способности. Ако можех да запаметявам като умните хора, да имам работа и то добра.

За да има практика, трябва да има дадености.



Тема Re: Страх ме енови [re: ratna]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано09.01.13 11:09



Богатите и талантливите завиждат на бедните и неможещите, че са живи. Трудно е да има богати и талантливи и добри хора. Ето аз търсих богата жена, която да ме обича, но не намерих. Може ли богатите жени тогава да са добри и светлината?



Тема Re: Страх ме енови [re: Oбичaм]  
Автор ratna ()
Публикувано09.01.13 11:19



Ти търсиш богата , която да те обича . Но богатите нямат такива търсения и затова досега не си намерил .
Богатите търсят хора , които да са им роби . А най-много се радват робите им да ги обичат . те няма как да те обичат . ти трябва да ги обичаш , затова , че някога някой богат може и да те направи роб



Тема Re: Страх ме енови [re: Oбичaм]  
Автор ALONE911 (член)
Публикувано09.01.13 11:25



Вярваш ли на това което си написал?
Ако - да, то просто си доста наивен. Това е проблема.



Тема Re: Страх ме енови [re: ratna]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано09.01.13 11:41



Така е. Но дори и на робите не се радват, а ги смятат за глупави и прости. Радват се само на други богати и се състезават с тях кой колко повече ще вземе от другите.

За последната година милиардерите са забогатяли с около 600 милиарда долара повече. Тоест за около 15 години ще забогатеят с повече пари отколкото ЕС и USA взети заедно.



Тема Re: Страх ме енови [re: ALONE911]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано09.01.13 11:43



Аз го знам, а не го вярвам. За да запаметяваш трябва да имаш здраво физически тяло. И благодарение на това вече си човек от друга класа. Защото се роди с таланти и способности на запаметяващ човек.



Тема Re: Страх ме енови [re: Oбичaм]  
Автор ALONE911 (член)
Публикувано09.01.13 11:50



Необходимо, но не задължително условие.
Повечето таланти нямат здраво физически тяло, а при гениите това е изключение.
Здрава физически тяло е необходимо за човек със средни възможности или ниски.



Тема Re: Страх ме енови [re: ALONE911]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано09.01.13 11:53



Имат здраво физически тяло именно там където им е таланта. Демек областта дето е таланта е необичайно здрава. И необичайно се регенерира повече отколкото се очаква. Демек за да се получи информация и способност е необходима регенерация и точен ред на физически процеси.



Тема Re: Страх ме енови [re: Oбичaм]  
Автор ALONE911 (член)
Публикувано09.01.13 12:09



Ако говорим за ума, то точно "нездравото" физическо тяло - мозъка генерира гениални идеи.
Другите се задоволяват с това което имат и най- важното да могат да го използват.
За добър начин на живот е необходимо не само ум, но и практическото приложение на мислите. В противен случай си оставаш само с мисленето което за доброто ти здравословно състояние е желателно да е по- малко.



Тема Re: Страх ме енови [re: Oбичaм]  
Автор ratna ()
Публикувано09.01.13 12:10



Да , така е .
Всичко е състезание кой с колко милиона , милиарда ще увеличи състоянието си , а всичко останало е считано за животни , не за хора .
Робите са достойни за презрение , но все още не са намерили начин да накарат робите си да ги обичат . Затова в света има много повече омраза отколкото обич .
ебаси пошлите и гнусно устроени общества .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.