Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Въпрос към Яна-Жана  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.10.12 10:33



Въпреки, че като модератор си ми безкрайно симпатична, съм изумена от стратегията ти ...Честно.
Не мога да разбера на каква база заключваш или триеш теми. В случая на Петку, но се е случвало и с други потребители- Цар Изрод и още хора...
Едва ли има клуб, който е толкова сериозен, че това да налага спирането на шеги или по-ведри теми...Едва ли, след като част от клубовете са почти умрели, влизането на някой- при това не някой, който обижда, може да бъде основание за триене, а дори за бан...
С молба съм, малко да си надскочиш егото и да опиташ да се държиш по-конструктивно...
Искрено се надявам, че клубовете, които модерираш/вкл. и този/, не ти харесват във вида, в който са в момента...



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: Valery 72]  
Автор jeweel ()
Публикувано16.10.12 10:46



Не че много ми влиза в работата, ама специално за Петку я разбирам - той беше пуснал една камара теми само за да поспами. Все пак не са по тематиката на клуба, нали? В нормален форум за такива неща и бан слагат. Тук даже всичко е прекалено ларж. Я пробвай в бг-мама да напускаш 5-6 теми за риболов, в подфорума Бъдещи майки, да видиш какво ще последва...



Редактирано от jeweel на 16.10.12 10:48.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: jeweel]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.10.12 10:49



Джуъл наистина не ти е работата...Сигурна съм, че разбираш всяко по-негативно действие и по-трудно би разбрала шега...А би било добре за теб. Нищо лично!



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: Valery 72]  
Автор jeweel ()
Публикувано16.10.12 10:51



Оо, много добре разбирам всякакви шеги. Макар че в случая не мога да разбера какво искаш да кажеш. Добре, оставям ви да се оправите с jana.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: jeweel]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.10.12 11:43



Да- надявам се Яна да ми обясни.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: Valery 72]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.10.12 12:56



Би трябвало Jana да изтрие и тази тема, защото няма нищо общо с клуба.

Редактирано от blood2 на 16.10.12 12:57.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: jeweel]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.10.12 12:57



Той не спами, а още по-лошото, хвали се. Иначе си права за тези работи, най-накрая нещо умно да напишеш.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: blood2]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.10.12 14:11



В тази тема психологията е повече, отколкото си мислиш...Става въпрос за потребител на клуба...Ако бъде изтрита, ще е пълно безобразие.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: Valery 72]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.10.12 14:36



Защо смяташ, че винаги си права? Ами ако не е така? Какво тогава?



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: blood2]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.10.12 14:43



Изобщо не смятам, че винаги съм права, но в случая съм...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.