Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: извини Валери, а не Валенти:-))нови [re: jana]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано18.10.12 17:08



Знам, че те кефи да си център на внимание и да си фантазираш, че си значима. Нищо ново няма в това.



Тема Re: Правилата в този клуПнови [re: jana]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано18.10.12 17:47



Като най-възрастен и с най-голям ЖО - Жизнен Опит и най-дълго участие в Клубовете искам да ти опростя ролята като модератор със следния съвет:

Трий наглите нападки от юзъри като Цар Изрод като им цитираш Правилника на клуба, който си направила ТИ и всички трябва да го спазват.



"Общоприето е, че се трият спам (теми, в които не се казва нищо съществено, а се пускат, за да запълват първата страница, измествайки другите теми), реклами и теми, в които някой изнася лична информация за потребители без тяхно знание и съгласие. Трият се обиди към членове на клуба, груби нападки и нецензурни изрази. Преди триене автора на постинга ще бъде уведомен с бележка.

1.Не бива да допускаш нахълтването в сериозни теми на юзъри-интриганти НЕ ЗА ДА ДИСКУТИРАТ КУЛТУРНО И ИНТЕЛИГЕНТНО И РАЗМЕНЯТ МНЕНИЯ ПО ТЕМАТА, А - ЗА ДА НАПАДАТ НЕЙНИЯТ АВТОР НА ЛИЧНА ОСНОВА И ПО ТОЗИ НАЧИН ДА ПРЕВРЪЩАТ ВСЯКА ТЕМА В ЕДНО БОЙНО ПОЛЕ ЗА СЛОВЕСТНИ ВОЙНИ И ПЪЛЕН ХАОС.....
2.За юзъри с този манталитет има стотици други клубове - да отиват и безчинстват там. И водят войни със себеподобните си.
3.Юзъри като този нагъл спамаджия "Цар Изрод" които си нямат и хабер от "Психоанализа и психотерапия" и влизат само, за да нападат и спамят трябва да бъдат гонени от този клуб !!!


Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Редактирано от Peperud на 18.10.12 22:51.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жананови [re: jana]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано18.10.12 18:21



За да не съм голословен ти цитирам как "Цар Изрод" нахълта в мои теми без да съм го обидил с нищо - и почна да ме напада и оплюва и ругае с типичния си просташки език.....



"Вече ставаш трогателен.
Цар Изрод никога не те е нападал. Това са демоните в собствената ти черепна кутия."


Ето малко факти!!!

"Re: Мирът е вътре в нас [re: Peperud]
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано 07.10.12 03:36

Айде пак спам с този уродлив индомангалски шарлатан!
МОДЕРАТОООР!!!!
Тази тема е 100%-ов СПАМ.
Къш отткук сектант мръсен, ПепеЛуд!"

........................

"Re: Мирът е вътре в нас [re: Peperud]
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано 07.10.12 16:00

Не ми се обяснявай бе, сектант. Не ти чета малоумните, циклофренични шарении.
Ти се кланяш на мазен, уродлив, цигански шарлатан. Разбери го това!
Темата е СПАМ и е за ТРИЕНЕ."

--------------------------------

"Re: Законът за Кармата [re: Peperud]
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано 08.10.12 00:19

За какво ни занимаваш с тривиалности бе, траверс сектанстки?
Модератор, махни го този паразит най-сетне от тук!"


Пуснах сериозни теми с общочовешко значение и С НИЩО НЕ ТЕ БЯХ ОБИДИЛ ИЛИ ЗАСЕГНАЛ ЛИЧНО.... НО ТИ НАХЪЛТА И МЕ НАПАДНА С ОБИДНИ ДУМИ И ЕПИТЕТИ ???!!!

Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Въпрос към Яна-Жананови [re: Valery 72]  
Автор vida1929 ()
Публикувано18.10.12 20:13



Валери,
Мисля , че този клуб има много по-сложни и сериозни проблеми, от това дали да стоят темите на бате петку. Какво значение има - и с тях и без тях, все тая . Аз лично нямам нищо против неговите теми. Само че не ги чета.
Защо например не зададеш към Яна следните въпроси. Защо се позволява на свободната потребителка ЕООА системно да обижда и унижава хора с психични проблеми,които поради естеството на заболяването си и поради възпитанието си, явно не могат сами да се защитят? Как очаквате хора да влизат и да разговарят за проблеми, като веднага се появява тя , и според настроението си или се нахвърля с обиди, или пък чат-пат отговаря сериозно и дава информация,но и тогава го прави с върховно пренебрежение-айде от мен да мине, ще ви отговоря .
Не си ли задавате въпроса защо никой читав психолог не се задържа тук? Кое го прогонва или по-точно кой? Дали пък някой тук не се мъчи съвсем целенасочено да ликвидира клубПсихотерапия като действаш такъв?
Хм, защо ли тук се сбраха все хора,които като че ли нямат нищо общо. Във всеки клуб все има някаква обединяваща идея, но не и тук.

Редактирано от vida1929 на 18.10.12 20:14.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жананови [re: vida1929]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано18.10.12 21:09



Свободната потребителка еооа, видище, нито обижда, нито унижава някого в този клуб, преди някой яко да си го е изпросил с непростимото си пасивно-агресивно поведение. Ти, например и жевел постоянно и системно се опитвате да настройвате целия клуб срещу мен и ако се поровиш, всъщност, аз ще ти ги извадя и ще видиш, че откак си се върнала и откак и жевел се е върнала на всеки мой пост се падат по 5 ваши, в които ме нападате, хленчите, оплаквате се, злобеете против мен, обсъждате ме с трети лица, интригантствате...

Т.е. това, за което бяхте баннати, идвате и го продължавате със стария тон и стария хленч.

Никой не те е обиждал нито теб, нито жевел, докато многократно не сте си го изпросили. Разните му там високомерничения, обиди, пренебрежения са само в твоята глава, в твоя ум и твоето въображение. Ти си обидена и озлобена против целия свят, както и жевел и вечно ти се привижда, че някой те обижда, пренебрегва и унижава. Никой, обаче, не е длъжен да съобразява стила си и начина си за писане с твоята невъзможност за реалистична преценка. Никой не е длъжен да се съобразява с твоите и на жевел липса на възпитание, нито с измислените ви и развявани на воля тук състояния. Както и никой не е длъжен да ви търпи кризите, превземките, свръхобидчивостта и неспособността за комуникация с различни по образование, темперамент, интелект, емоционалност и светоглед, хора.

Абсолютна измислица е, че прогонвам когото и да било. Един-единствен психолог, официално самообявил се за такъв, беше предупреден да не използва нелегитимна реклама. Хората спряха да влизат тук главно заради теб и жевел, защото им писна да им дуднете и да обсипвате клуба с превземките, лигавите си претенции и необосновани очаквания от клуба и от хората, които влизат тук.

И да, този клуб има абсолютно некоректно заглавие и некоректно функциониране. Въпреки, че многократно съм ти изяснявала лично на теб историята на създаването на клуба и това че лично ти имаш нереалистични, фантасмагорични и безпочвени очаквания от него, продължаваш да се правиш, че не си разбрала и да се опитваш да налагаш собствената си, изсмукана от пръстите на левия ти крак, представа, как да изглежда и какво, кой и как да пише в него.

Е, няма да стане! Клубът няма как да се казва, така както е досега и да не поражда недоразумения. Ще направя предложение клубът да се закрие. Никой тук не се занимава с психоанализа, нито пък с психотерапия. Нито пък му е мястото в категорията "Взаимопомощ". Ще предложа на админите клуб "Психология" да се преименува в "Психология и психотерапия" и да си остане в категория "Хуманитарни науки".

Естествено, че няма и не може да иманищо общо между хората в клуб като този. Нито е възможно да има обединяваща идея и визия, тъй като тези, които са имали такава и в съответствие с нея са създали клуба, ги няма. Последвашите като теб няма как да обединят клуба и да го направят читав, защото нямат нито идеите, нито визията, нито способността да го организират и поддържат по съответния начин.

Така че, спри да хленчиш и да интригантстваш зад гърба ми, защото единствените две, които имат проблем с комуникацията в този клуб сте ти и жевел. Останалите намират начин да общуват равнопоставено в него, независимо от конфликтите, в които переодично се оказват. Само ти и жевел сте вечно недоволстващи, злобни и интригантстващи.

Валери няма какво да ти каже, защото току-що с Валери сме се разбрали, че никога не сме имали и няма да имаме проблеми. Валери, за разлика от теб и жевел, много добре схваща всичко, което съм казвам и дори да не е винаги съгласна с мен, има разбирането за моите основания да постъпвам по един или друг начин.



Тема Re: опс, янови [re: eooa]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано18.10.12 22:17




чак пък довтсъла, аз си се навъртам постоянно тук, просто този сезон ме прави летаргично настроена, мълчалива и малко неспокойна/някой го отдават на зодията ми , други пък смятат, че е от болестта./та есенните месеци не съм от най-добрата компания за дърпане на плитките, събеседник по желания или дори просто като компания за бира.
Радвам се обаче , че дори по погрешка се сещаш за мен
А за таз история която се вихри в темата ми се струва, че сама се заковаваш.Към днешна дата проследявам две драми едната на модераторката а другата като,че ли ти се опитваш да заформиш около себе си.
Мисля да се изкажа само за това което касае модераторството, защото замисъла на темата е такъв.
По отношение на това колко е справедлива в оценката на никовете не смятам, че имам задълбочен поглед върху нещата, но ме притесни факта,че отношението го е пренесла от клуб ''Сватбенни вълнения"' това самата тя изтъкна като довод и донякъде ме шокира.
Сама казваш, че си е изградила правилото да заключва теми с над 130 мнения.Това ми се струва нерационално не само защото тук рядко се случват теми с толкова много мнения, а защото демотивира участниците в разговора да продължат да дискутират интересуваща ги тема.Струва ми се, че в това отношение би могла да бъде малко по гъвкава и едва след като се е уверила,че темата е изчерпана/вярно субективно е, но би могла да прояви повече творчество, а не да чака брояча да удари 130/ да я заключи.
А като цяло за модератора дали да го има или няма за мен е без значение, по простата причина,че се смятам за достатъчно сдържана и коректна за да се налагат да ме модерират.



П.С извинявам се на модераторката, че тези мои констатации не са насочени директно към нея,но как пък човек да пропусне възможността да побъбри с теб

Във всяка десятка има нула

Редактирано от valenty на 18.10.12 22:27.



Тема Re: опс, янови [re: valenty]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано18.10.12 22:51



"И ти ли Бруте!"

значи аз сама съм била заформила "интригантската агитка" против себе си, а... значи просто не си разбрала дебелите не, а дебелашките намеци на поне 2 редовни клубни потребителки, ма тва е, щото те нямаше през последния месец и не си в течение, простено ти е...

но да си знайш, че там, където виждаш поредните мрънканици против порядките, без да е споменат ник, става въпрос за мен... в останалите случаи съм директно упомената...

също, разбира се, се спрягат и някои други стари и новопоявили се никове като юродивия цар и някъф пеперудест, прилетял тук от "Споделено"...

Що се отнася за твоите "мрънканици" в мед да ги помажеш и да ги изядеш, ако си един модератор като яна... демек, поздравления за мекия, щадящ и пожелателен тон... дотолкова, че съм почти съгласна с теб... обаче, просто знам, че модераторите имат относителна свобода в стила и модела си на модериране и лично янината я уважам, въпреки, че и мен често някои неща не ми изнасят... но, както дебело подчертах, тя е най-малкото "зло" като модератор из дир-нишките селения...

Иначе, аз скоро имам рождем ден и съм есенна и това време на годината за разлика от разпространената меланхолия, винаги ми действа ободрително, освежително, виждам го откъм добрата му страна - златната и ароматна есен и т.н...

Властващата тема тази есен ми е "тиквената"... много тиквена есен таз година... отвсякъде надничат, отвсякъде ми намигат, отвсякъде ме дебнат... направо да ти се прияде "Печената тиква" като на един Душко Добродушков

ей, на, как да не ти е тиквено едно такова











Тема Re: Въпрос към Яна-Жананови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.10.12 09:54



Да се науча? Ще бъдеш ли мой ментор ..... явно имам доста какво да науча от теб.

...



Тема Re: извини Валери, а не Валенти:-))нови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.10.12 09:59



Явявам се отворена книга за теб, браво за прозрението





Тема Re: Въпрос към Яна-Жананови [re: vida1929]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.10.12 10:08



Веднага ти отговарям на въпросите, както следва .....
1. Потребителката еооа има същата свобода, както и останалите потребители тук, това че нейният език е по-остър не означава, че всеки път обижда или се опитва да го направи според мен тук има доста лесно обидчиви хора, които само да не си на тяхното мнение веднага се изкарват виртуално малтретирани. А и в повечето случаи много добре знаят всички, че едно е да говориш с някой очи в очи и да изразиш мнението си, друго е да го напишеш и всеки си го пречупва през собствената си призма и си го интерпретира както си иска и после "оле майко!"
2. Ако еооа ти е проблема какво ще кажеш за Изрода, Петку и още люде те не обиждат ли, не псуват и не прогонват хората тук
3. Читав психолог да се задържи тук? Това по каква причина? Никой тук от вас не иска помощ, тук е едно надговаряне .... а и най-лошото че нищо не произлиза от това




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.