Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към Яна-Жананови [re: Valery 72]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано16.10.12 15:17



Какво имам да казвам немога да разбера, казвала съм 100 пъти едно и също нещо, а Петку и ко рупа ли рупа ...... ако ти се чете Цар изрод и простотийте му пишете на лични, не желая тук простотии и псувни на поразия, новите клубари се оплакват, на хората не им е приятно, на мен също.

Една тема не се доведе до край, определени хора се дебнат, заяждат, спамят наред и вместо човек да намери помощ, мнение или съвет към него се стоварват какви ли не простотии, обиди .... ако на теб това ти харесва ок, на мен не

Редактирано от jana на 16.10.12 15:18.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: jana]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.10.12 15:26



Виж, убедена съм, че тези, които явно дразнят са от по-интелигентните пишещи...Просто малко поглед зад редовете...
Определено псувни на поразия тук не е имало...Обиди също не.
Всъщност най-големите обиди са отправяни без груби епитети...
Иначе не е проблем и аз да изчезна от тук....


Кой ще остане?



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: Valery 72]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.10.12 15:39



"Виж, убедена съм, че тези, които явно дразнят са от по-интелигентните пишещи..."

Интелигентността не е оправдание. Напротив, това трябва да е отговорност към другите.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: blood2]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.10.12 15:40



Стига Блъд...
Знаеш, че си ми симпатичен. Ще се скарам с теб а не искам.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: Valery 72]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано16.10.12 15:57



не е имало .... ти четеш ли изобщо .... ако не ти изнася нещо обръщаш се към съответните "власти", така съм преценила така съм направила ако се наложи и пореден бан ще сложа на обичайните заподозрени, превръща се свободата в свободия и това не е добре за никой



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: Valery 72]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано16.10.12 16:33



Заеби! Така и така съм спрял да пиша тук.
"Простотий" аз в този клуб никога не съм писал и смятам това за груба обида от страна на модераторката. Но както неведнъж сме доказвали, модераторката няма нито достатъчно интелект, нито елементарна компетентност по тематиката на клуба, в който са и дали да си разиграва коня. В този клуб е невъзможно да се споделят и обсъждат специфични за тематиката съдържания, защото за безхаберната модераторска тиква това са "простотии". Тя си мисли, че психоанализата това са дебеловати, накоконени цуци като нея самата, седнали на турско кафе да обсъждат сапунени сериали и всичко, което излиза извън "етичната" рамка на такъв тип "културна" седянка, е неподходящо за клуба.
За сметка на това се толерира мозъчната повръщня на спамера Пеперуд, защото неговите теми са тези, които отговарят 100% на дефиницията за спам. Темите на Петку по принцип бяха за триене, но мярката е несъръзмерна сравнена с толерирането на агресивния, целящ конфронтация, сектантски терор на потребител Пепелуд.

А иначе тя нашата конструктивна комуникация де факто си премина на бележки, от което губят само потребителите на клуба. Последният път исках да ти препоръчам една инструкторка по йога, която е и много добра лечителка. Бях забравил, пък и Киро Селянина ли, кой ли, непрестанно ми унищожава профила и ми накъсва континуитета...



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: Valery 72]  
Автор jeweel ()
Публикувано16.10.12 16:40



Абе закривайте клуба или да се преименува на "клуб за попържни 2", "общи приказки" или каквото там се реши, и толкова. То всички клубове в дир-а са твърде несериозни и единствено арена за излияния на болни мозъци. Какво толкова спорите.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.10.12 16:44



Изпрати ми бележка моля те. Явно си ги забранил...



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: jana]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.10.12 17:03



Не зная дали е ясно, но аз бих използвала съотв. власти за да се оплача от теб, толкова колкото съм използвала теб за да се оплача от някой....
Явно така ти харесва.



Тема Re: Въпрос към Яна-Жана [re: jeweel]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано16.10.12 17:31



Брех че бунтар се извъди това Джуелче!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.