Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема транснови  
Автор adderall (минаващ)
Публикувано24.08.12 14:11



Имали психолози които не да ми помогнат ,а да оточниме за какво става на въпрос , не да намерим нормалното , което според мен няма такова . Пия признавам си . Като легна да спя не често ,а рядко изпадам в някво състояние при което издавам точно определени звуци и бия по стената . Не съм в съзнание тогава и дори немогат да ме върнат хората в съзнание . Като с звуците говора определено име такова име на човек който е бил с мен вечерта , какво е това нещо ? Аз няма да спра да пия заради това но искам да знам какво е това и друга информация ? Благодаря предварително .



Тема Re: транснови [re: adderall]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано25.08.12 05:42



Ъммм,... чакай да помисля...





Емии, нищо не разбрах, а и пунктоацията допълнително ме обърка.



Тема Re: транснови [re: adderall]  
Автор adderall (минаващ)
Публикувано25.08.12 10:33



Парасомния му се казва на нова



Тема Re: транс [re: adderall]  
Автор Вида ()
Публикувано28.08.12 12:05



А не ти ли идва на ум, приятелче, че може да пречиш на другите с тези викове и удряне по стената?
Информация можеш да си намериш сам.
Защо не искаш да спреш пиенето? Много си се харесваш, тъй ли?



Тема Re: транс [re: Вида]  
Автор adderall (минаващ)
Публикувано28.08.12 14:39



"тъй ли" "тъй ли лааа" "тъй ли вааа" не използвай диалектите си за твое добро го казвам . Много ясно ,че съм попречил на някого при положение ,че знам какво ми става след заспиване при взимане на алкохол . А за алкохола го спрях вече от един път е пиеми се но и какпка непиивам . Щото изпадам без съзнание и незнам какво правя .



Тема Re: майка ми изпадаше в това състояниенови [re: adderall]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано28.08.12 15:10



През 80те години през нощта съм чувал майка ми да издава странни звуци. Всякакви опити да я събудя бяха неуспешни. В реда на мисли в будно състояние тя имаше страшни мигрени...



Тема Re: транснови [re: adderall]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.08.12 18:27



Поздравявам те за грамотно написания ти пост, този път почти без грешки.
Много се радвам, че разбираш какво правиш, че вредиш на хората около теб. Сега е хубаво да разбереш, че вредиш и на себе си. Или може би ще почакаш още малко , когато вече ще бъде може би късно да спреш.
Само не разбрах, ще спираш ли алкохола или няма да го спираш.
Или ти търсиш някакво средство, което да те откъсва от реалността ,но без страничните действия на алкохола и дрогата, да не изпадаш в безсъзнание и алкохолени делириум, и да си се дрогираш мирно и кротко без да се излагаш пред хората. Няма такова ,уважаеми. Поне досега, човечеството не е открило такова. Но ти продължавай да търсиш подходящата за теб дрога, щом ти се занимава, може да откриеш нещо ново.
Вида

Редактирано от vida1929 на 28.08.12 18:28.



Тема Re: транснови [re: vida1929]  
Автор Вида ()
Публикувано28.08.12 18:32



adderall ,
аз не съм психолог, нито нито пък мога да отговоря на въпросите, които си задал. Но ако искаш да си поговорим за това-защо имаш нужда да пиеш, да се дрогираш и да ползваш психоактивни в-ва, аз съм насреща. Просто ми е интересно защо хората правят това. Аз също го правех преди 20 г.

Редактирано от Вида на 28.08.12 18:35.



Тема Re: майка ми изпадаше в това състояниенови [re: FilerO99]  
Автор adderall (минаващ)
Публикувано29.08.12 13:59



Аз от както стана това спрях алкохола напълно и една капка непиивам и не ми се пие . Взимам наркотици щото ми харесва действието . И такива наркоци като алкохола вече невзимам както и амфетамини . А за това ,че няма такива които да са идеални съм съгласен . По прицип гледам да не ми вредят физически и психически . Единствените наркотици до сега такива са тхц, синтетичните канабиноли , мелатонин . Макар ,че тхц може пак да навреди при някой хора но поне при мен не .



Тема Re: майка ми изпадаше в това състояниенови [re: adderall]  
Автор Вида ()
Публикувано03.09.12 18:45



Ти, сега , ако желаеш, пак се върнем на темата ,се надявам да си в по-добра кондиция. Може ли да те помоля да направиш нещо за мен. Ако решиш да пишеш-може ли да не си дрогиран и пил. Защото имам да ти казвам нещо: Спри да ги употребяваш тия вещества, защото ти съсипват живота.И ме интересува какво ще ми отговориш-но на трезва глава, и без да лъжеш.Можеш да си правиш само правописни грешки.
Не знам какви са тия наркотици, не разбирам, не това е темата .Темата е: защо го правиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.