Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Пооомощнови [re: Doctor Who]  
Автор lada_turbo (непознат)
Публикувано16.03.12 21:56



Прочети мнението 1 минута преди твоето.
Подарих и цветя - зарадва им се за 15 сек.
Вечерта след като сутринта ядох унизителен бои и дадох невероятен секс и нежност. Гушка ме се обича ме се . А само след 2 дни почна кремацията.
Ехоо аз не съм психолог за да се справя с проблема.
Да опростим нещата след хилядите думи.
Не е в моята компетентност да решавам такъв проблем. Жена ми отказва дапризнае проблем. Обществото в това число и баща и не желае да се занимава с проблема ми.
Ето ви другата буза, моля заповядайте.



Тема Re: Пооомощнови [re: lada_turbo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.03.12 21:57



Доверчив!? Боже, няма да ти кажа това, което ми идва, за да не потисна съвсем. И без това не ти е най-силната страна мъжкото поведение.

Само че няма късмет в тия неща, мили мой. Не е въпрос на късмет това, което пишеш, че си правил, а е въпрос на ХАРАКТЕР. Ти не си се озовал в тази ситуация изведнъж, а стъпка по стъпка. И искам да ти кажа, че хората се събират с такива, с които са "от една порода". Това, че изглеждате различни е само привидно. Вие сте двете крайност - тя лошата, ти добрият, тя необузданата, ти - свръхкултурният. Но тази различност е само в проявлението ви в света, иначе сте еднакви дълбоко в себе си, с еднакви страхове и тревоги, с еднакво незряло отношение към света.... само че тя се мята като звяр в клетка, а ти развиваш трактат за обществената полза от решетките. Как да ти кажа, че няма един случай двама души да са издържали 4 години заедно и да не са от едно тесто замесени. В тази професия съм, опитът го показва. Само като ми я описа нея, ти вече ми беше като прочетена книга. За да промениш нещо, не е въпросът с нея какво ще правиш, а със себе си. За да се промени животът ти, първо от себе си следва да започнеш. Но сигурно не можеш, все пак и ти си бил някога дете, и ти си преживял нещо тежко и никой не ти е помогнал. Как да си в състояние ти да помогнеш днес, след като не си преодолял случилото се "вчера"....

..rude & not ginger...



Тема Re: Пооомощнови [re: LaBelle de Toi]  
Автор lada_turbo (новак)
Публикувано16.03.12 21:57



Не е фурна а голяма печка тип камина за отопление.



Тема Re: Пооомощнови [re: lada_turbo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.03.12 22:00



Ехоо аз не съм психолог за да се справя с проблема.

Психолозите не могат да изземат твоята функция в твоя живот и да ти родителстват като оправят живота ти и решат проблемите ти от твое име. Най-ултимативната цел на една терапия е да се партнира на човек дотам, че да се еманципира и сам да поеме зряла отговорност над живота си.

..rude & not ginger...



Тема Re: Пооомощнови [re: LaBelle de Toi]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.03.12 22:03



Точно. Опитвам се по всякакъв начин да съм по-мека и да не му товаря очевидно крехката душевност, зад която всъщност по-скоро се крие, отколкото обитава, но истината е, че този човек или си измисля, или е по-зле от жената, която описва.

..rude & not ginger...



Тема Re: Пооомощнови [re: Doctor Who]  
Автор LaBelle de Toi (lethal)
Публикувано16.03.12 22:15



Аз всъщност имам съвсем различни подозрения.
Подозирам, че той няма собствени имоти, иначе нямаше да се налага да живее с бащата на жена си. Подозирам и че той си прави планове как ще вкара жена си в лудницата, за да остане в нейния имот и само ще чака баща й да хвърли топа и готово. Иначе ако тръгне да се развежда е ясно, че няма как да докопа жилището.

Но за да няма обидени в тази тема, по-горното мнение го приемете за неуместна шега или просто една фентъзи интерпретация на събитията.



Тема Re: Пооомощнови [re: LaBelle de Toi]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.03.12 22:21



Всъщност е доста логично и единственото, което не ми се връзва с това, което пишеш, е, че твърди, че се е изнесъл. Иначе е повече от възможно в такава конфигурация, мъжът да е финансово зависим от жена си, тя да не се чувства като жена, а като единственият човек, който поема някаква отговорност, и естествено да декомпенсира по описания начин.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 16.03.12 22:22.



Тема Re: Пооомощнови [re: Doctor Who]  
Автор lada_turbo (новак)
Публикувано17.03.12 05:40



Леле как взехте да си фантазирате. Ходите ли на някаква терапия?
Изнесох се и няма да се върна там. А това не означава, че не работя по проблема.
Това че сипете обиди и обвинения тук е много "хубаво", за щастие имам приятели които са способни на истински дела - да изчетат всичко това и да ми отделят часове в които да разговаряме наистина , а не чрез обиди.
Ще се срещна с психолог ( в търсене на добър такъв съм в момента), водя преговори с бащата, за да присъства и тои. Заедно да измислим как да върнем жена ми към нормалното, защото това че аз няма да търпя повече унижения, не означава че детето ми трябва да е жертва на такива.
Един от големите проблеми на жена ми е липсата на добро възпитание, което да изгради съзнателни прегради към поведението което тя има сега.
В същност у вас двете виждам подобен проблем, защото не ми отговорихте на въпрос които зададох 2 пъти. Перефразирам за по лесна асимилация:
представете си че аз изчаткам и почна да раздавам шамари и горя живота си в печката. Никои няма да му доиде на акъла че съм в клетка, изпаднал в криза и т.н. Вземи тая ограничителна заповед и от там нататък за мен детето почва да живее в бинокъл.
И кои луд ще тръгне по най-трудния начин а се опитва да взима някакви имоти и след това да си ги носи къде - в гроба . Защо мислите че аз съм човек без проблеми - 6 от последните 8 години съм прекарал живееки с почти постоянна болка която ограничава движението ми. Да не говорим и за други проблеми които имам и ми се налагаше миналата пролет да ходя насам натам с 1 чанта хапчета. Апартамента където живея сега е собственност на моето семеиство, а имаме и друг имот.
Както ви казах жена ми също има друг апартамент, а да живеем с баща и е много грешното желание на глезено момиченце, което в началото се опитваше да скрие истината. Да не говорим че само гадая за ментални проблеми на починалата и майка, тъй като за това има само откъслечни загатвания.
Да се върнем пак на темата със моите нужди и желания. Нека следващото ви мнение започне с тях и вашата визия за това какви нужди има един мъж.



Тема Re: Пооомощнови [re: lada_turbo]  
Автор lada_turbo (новак)
Публикувано17.03.12 06:09



След като изчетох темата Внимание! тук е опасно.
Напускам клуба
Благодаря ви получих нужната помощ.
Успех на всички





Тема Re: Пооомощнови [re: lada_turbo]  
Автор Doctah (Who?!?!:)
Публикувано17.03.12 08:25



Не се излагай... Какво правиш тук? Наистина ли заради по-грубия тон не успяваш да прочетеш нищо в тези мнения, които ти се струват обидни? Не можеш ли да оцениш това, че са искрени и изразяват отношение на непознати хора, които нямат причина да се преструват и да лицемерничат, към теб и проблема ти. И в началото мненията бяха по-различни, но ти спря да отговаряш на конкретиката в тях, започна да подминаваш и да се оплакваш, и да пишеш неща, които не са много адекватни. Затова едно е да се срещнеш с баща й с психолог, друго е, когато ти се казва ти да се срещнеш с психотерапевт и да започнеш терапия - ти... не баща й, не за нея, а за теб. Терапия, която да ти помогне да се успокоиш и да бъдеш по-адекватен. Защото може да не го осъзнаваш, но в момента адекватен..... не си.


I`m sorry, I can`t hear you over the sound of how awesome I am...

Редактирано от Doctah на 17.03.12 08:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.