Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Жалко,нови [re: eooa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.07.13 09:26



че не са сложени илюстрациите към картите. Тогава биха били по-полезни.





Тема Re: на мен не ми е жалконови [re: nbb]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано17.07.13 10:31



еми това е положението... няма картинки... то даже може и да засяга авторските права на Мигел Руис, щото той едва ли си е дал разрешението за този сайт:-)))

иначе, аз си имам картите, само че като мине определен период, ми минава интересът всеки ден да си гледам споразумението... човек не може цял живот всяка сутрин да реди карти и да чете споразуменията... предполага се, че би следвало в един момент да ги е направил част от живота си под формата на "несъзнателна компетентност"...





Тема Re: Жалко,нови [re: nbb]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.07.13 11:59



Защо..така можеш да си пофантазираш и да рисуваш собствена картина, някаква лична интерпретация, а инак - ще ти въздейства видяното.



За мен днес е това:

Не приемай нищо лично. Преобрази живота си. Когато откажеш да приемаш нещата лично, ти избягваш много бъркотии в живота си. Чувства като гняв и ревност, дори тъгата ти, просто ще изчезнат, ако не приемаш нещата лично.

Дали някой го е овладял това нещо изцяло, много ми е чудно..



Тема Re: Жалко,нови [re: impulce]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано17.07.13 12:05



Дали някой го е овладял това нещо изцяло, много ми е чудно..

не става с волево овладяване, то си става естествено след като постигнеш просветлението ... за това за обикновените хора всичките тези магически карти, споразумения и селестински откровения са само приказки за силата



Тема Re: Жалко,нови [re: impulce]  
Автор ratna (отдалеч)
Публикувано17.07.13 12:10



И картата , която изтеглих е като продължение на твоята


Не приемай нищо лично. Освободи се от самооценката. Не е задължително дори мненията, които имаш за себе си, да са верни; затова не е нужно да приемаш лично нищо от онова, което чуваш в собствения си ум
.



Тема Re: Жалко,нови [re: DarkSide]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.07.13 12:37



Може би да - за лигата на необикновените.


Аз съм на средно ниво - со - со, постигнато с близките хора, за далечните и непознатите - доста по - лесно се получава, май. Те, така или инак, са г - н и г - жа Никои.
Но имам някакъв прогрес. Съвсем скоро, снощи, имах възможност да се убедя в това, сравнявайки поведението ми и усещания - преди и сега, останах доволна. Наистина времето променя много неща. Мда.



Тема Re: Жалко,нови [re: ratna]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.07.13 12:42



То хубаво, ама..да не се влияеш от хората, да не се слушаш себе си..как става тази работа?





Тема Re: Жалко,нови [re: ratna]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.07.13 16:13



Абе днес да не би да е международен ден за лично неприемане?


Аз изтеглих това:

Не приемай нищо лично. Бъди имунизиран срещу мненията на другите. Онова, което другите казват и правят, е проекция на тяхната собствена реалност, на тяхната лична мечта. Когато си имунизиран срещу мненията и действията на другите, ти няма да станеш жертва на ненужно страдание.

Сега е моментът да си спретнем един виртуален кален въргал, да видим кой си е научил урока за днес.



Тема Re: Жалко,нови [re: Aлиca.]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.07.13 16:20




Бе то насила - хубост не става!



Тема Re: Жалко,нови [re: impulce]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.07.13 16:27



И като знаеш, че не е лично, къде е тръпката в цялото начинание!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.