Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: eooa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано03.06.12 10:30



Сърцето ти е като магическа кухня. Твоето сърце може да отдаде неограничено количество Любов не само към теб самия, но и към целия свят. Отвори сърцето си, отвори вратата на своята магическа кухня и никога повече няма да бродиш из света, молейки за Любов. Всичката Любов, от която имаш нужда, е в сърцето ти.

Божествена...



Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: eooa]  
Автор Mila06 (минаващ)
Публикувано04.06.12 08:47



Не приемай нищо лично. Прегърни свободата си. Ти печелиш страшно много свобода, когато не приемаш нищо лично. И никакво заклинание не може да те засегне, независимо колко силно е. Ако живееш без страх и ако обичаш, ще бъдеш удовлетворен от живота си.

Интересно!





Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: eooa]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано09.10.12 21:14



Я не си приписвай добродетели и правомощия, които никой не ти е дал и не се изхвърляй. Гледам ти темите тук, дет си ги нацвъкала за нула време и ми се повдига, ма какво да правя... мълча не се обаждам и чакам да се разкараш или някой да пусне нещо интересно за мен, за да се включа, ако мога. Не идвам да ти кажа да си обираш крушите, щот плещиш простотии по мое мнение. Ма тва е по мое мнение! Ако някой те намира за интересна и иска да си приказва по тъпите ти, според мен, теми с теб, аз кво мога да кажа!? Нищо, абсолютно нищо. Оставям да си приказвате. Не ми пречиш, просто спирам да влизам в клуба, докато си само ти тук и не са се появили по-добри теми и потребители и тва е.

Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.


Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: eooa]  
Автор HomoLudens* (нередовен)
Публикувано11.07.13 23:59



Моето днешно споразумение:

Винаги давай най-доброто от себе си. Реализирай идеите си. Да даваш най-доброто от себе си означава да действаш. Може да имаме много страхотни идеи в главата си, но идея без действие няма проявление, няма резултати и няма награда.

The best place to find God is in a garden.
George Bernard Shaw


Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: eooa]  
Автор освободен (може би)
Публикувано12.07.13 07:30



Нещо този сайт от линка ти не се отваря както трябва...



Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: освободен]  
Автор СъН (REM)
Публикувано12.07.13 08:09



за втори ден ми се пада едно и също.., сигурно има причина



Не приемай нищо лично. Всички хора живеят в своята собствена мечта, в своя собствен ум. Те обитават един напълно различен свят от този, в който живеем ние.

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: СъН]  
Автор освободен (може би)
Публикувано12.07.13 08:15



На мен сайтът ми се отваря тотално разсипан. Не знам защо. Може пък да няма карта за мен в настоящия момент.





Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: освободен]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.07.13 08:16



смени браузера, при мен само експлорера го отваря читаво



Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: jumbles]  
Автор освободен (може би)
Публикувано12.07.13 08:20



Благодаря ти.
Ето и моето:

Винаги давай най-доброто от себе си. Живей в настоящето. Поддържай вниманието си, насочено към сегашния момент и живей в настоящето. Това е началото на едно ново разбиране, една нова мечта.



Тема Re: Четирите споразумения - изтегли карта за денянови [re: eooa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.07.13 13:58



На мен се падна това:

Бъди безгрешен в словото си. Превърни се в бял магьосник. Цялата магия, която притежаваш, се основава на твоето слово и ти можеш да правиш заклинания през цялото време чрез своите мнения. С думите си можеш или да омагьосаш някого, или да го освободиш от магията.



Или както е казано не по Кастанеда, а по нашенски фолклор - език кости няма, ама кости троши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.