Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ОФФ - лек брейнстормингнови  
Автор Noblesse oblige ()
Публикувано05.02.12 13:53



Днес за няколко часа ме нямаше вкъщи. Като се прибрах, апартамента си беше заключен, но вътре всичко беше разхвърляно. Гардероби, легла - на земята. Очевадно скъпи неща не бяха взети, както и пари. Липсват две кутии с дискове - снимки от пътуванията ми. Според полицията е дело на някоя бивша. Според вас що за човек ще отключи апартамент, ще обърне всичко с главата надолу и ще вземе дискове.

Illusion is the first of all pleasures!


Тема Re: ОФФ - лек брейнстормингнови [re: Noblesse oblige]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано05.02.12 18:49



Най-най-първото, което ми идва е човек, който търси запис на тези дискове, на който го има него и е взел всичките, за да не губи време. Както и снимките.

..rude & not ginger...



Тема Re: ОФФ - лек брейнстормингнови [re: Doctor Who]  
Автор Noblesse oblige ()
Публикувано05.02.12 19:58



И аз стигнах до подобно заключение но си задавам следните въпроси:

- Защо му е на някой да отключва и след това да заключва? - защото така ще прилича на битов проблем или пък защото така няма престъпление - нито влизане с взлом и по този начин полицията няма да го разследва.

- Ако са търсели нещо и са искали да покрият следите можели са да пуснат някакви квартални обирджии след тях да оберат каквото има и да оставят видими следи по които да ги хванат.

Може би не са искали да прилича на кражба и да бъде разследвано?

Illusion is the first of all pleasures!


Тема Re: ОФФ - лек брейнстормингнови [re: Noblesse oblige]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано06.02.12 10:53



Може и за демонстрация, че може да го направи.
Може наистина да си мисли, че няма престъпление щом е влязал с ключ. Може хаосът да е изблик на гняв наистина от бивша и да не е много преднамерен.
А може и да е искал да остави нещо вътре, а не да вземе.
Но най-логичното е просто, че някой е търсил "свои" неща, снимки, записи, взел го е по пътя на най-малкото съпротивление, мислейки, че е в правото си, а хаосът е или от търсенето, или израз на "еби си майката, копеле", обаче доста отчаян израз на това.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 06.02.12 10:54.



Тема Re: ОФФ - лек брейнстормингнови [re: Doctor Who]  
Автор Noblesse oblige ()
Публикувано06.02.12 21:08



Със сигурност не е бившата. Нито някоя от бившите. С всичките съм в много добри отношения и винаги им помагам с каквото мога.

Така е трябвало да изглежда обаче.

Illusion is the first of all pleasures!


Тема Re: ОФФ - лек брейнстормингнови [re: Noblesse oblige]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано06.02.12 21:28



Ти си знаеш как е ситуацията при теб, но аз бих проверила за СРС, защото би ме хванала параноята определено. Все едно някой във всеки един момент може да си влезе незабелязано?! Всъщност ти можеш ли да сложиш някоя камера пред вратата, от малките, които не се набиват на очи?

..rude & not ginger...



Тема Re: ОФФ - лек брейнстормингнови [re: Noblesse oblige]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано07.02.12 01:02



Хаха, ако не е бивша, да не е бивш :Р? Като казваш никоя, ти изрично ли ги попита и то лице в лице? След като е било демонстративно, вероятно и ще поиска да разбереш кой е виновника, само трябва да го предразположиш... Или ти се стори по-удачно нас да ни питаш? Надали някой тук може да ти каже по-добра теория от тази на полицията...

А ти с какво отношение си към другия, рядко говори за това той с какво отношение е към теб...



Тема Re: ОФФ - лек брейнсторминг [re: Doctor Who]  
Автор Noblesse oblige ()
Публикувано07.02.12 11:37



Умно момиче си.

Наистина се оказа че има поставени бръмбари. Първо един приятел предположи същото, а днес фирма за "обезпаразитяване" ги обезопаси. Поставих камери и СОТ.

Все пак ме е яд за снимките - над 100 000 снимки от целия свят вече ги нема.

Illusion is the first of all pleasures!


Тема Re: ОФФ - лек брейнстормингнови [re: specular]  
Автор Noblesse oblige ()
Публикувано07.02.12 11:39



Когато помагаш на някой непрекъснато, независимо че е бивш и си си запазил добрите отношения, няма логика да го прави.

Теориите на полицията може да са актуални при теб, ама на мен ми приличат на приказки за лека нощ при малките деца.

Illusion is the first of all pleasures!


Тема Re: ОФФ - лек брейнстормингнови [re: Noblesse oblige]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано08.02.12 11:05



То си е за яд, супер тъпо е. Меко казано. И все пак нови снимки ще дойдат на тяхното място.

..rude & not ginger...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.