Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Und Tschuess! Втори опит.нови  
Автор Цар Изрод (XVIII)
Публикувано06.12.11 17:40



Мили клубари,

с настоящето искам да ви уведомя, че напускам клуб "Психоанализа и психотерапия", тъй като не виждам защо трябва да търпя инфатилните рестрикции на модераторката.
Не се смятам за някаква специална ценност за клуба, но съм на нескромното мнение, че моят принос за клуба има далеч по-висока стойност от натрапването на криво разбрано приличие от страна на модераторката. Това нейно поведение доказва непознаване на фундаменталните идеи на психоанализата, дефинирани от Фройд и разширени от Адлер, Юнг и други. Като излкючим това, очевидно и липсва опитност и като пациент. Двете неща заедно я правят напълно излишна за клуба.

Като изключим това, промяната/редиктаринето на мнение, писано от пълнолетен индивид, без предупреждение, си е чиста проба своеволие и нечестно отношение както към конкретния клубар, така и към всички, които четат и пишат в клуба изобщо. Чашата за мен обаче преля окончателно, когато модераторката си позволи да изтрие еднозначно указан, външен линк от мой постинг.

Аз за себе си не виждам защо трябва да търпя такъв род инфантилно-терористични акции и натрапени от незрял индивид ограничения, в стремежа си да споделям съдържания, които аз преценявам като важни (особено в контекста на меню).

Намирам редактирането на мнения не само за грозно, но и за вмешателство в личната си свобода на словото, гарантирана от конституцията.

Все пак голям брой от клубарите ми станаха страшно симпатични през годините и с удоволствие бих продължил общуването си с тях някъде другаде в интернет пространството.

До нови срещи някъде другаде!



ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!

Тема Re: Und Tschuess! Втори опит.нови [re: Цар Изрод]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано06.12.11 18:00



И ти стана симпатичен на клубарите.

Все пак клубът го правят хората, така че всяко място си има специфична атмосфера и тя не се повтаря на други места,.....така че стой....



п.с. Мятай някакви координати на местата, в които си виден

Редактирано от Valery 72 на 06.12.11 18:06.



Тема Re: Und Tschuess! Втори опит.нови [re: Цар Изрод]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано07.12.11 09:47



ша и накривиш шапката на модераторката, като си дигнеш дърмите оттука, а... ша си каже, "едно ку-ку дет ма дразни, по-малко"...

тука, тука тряба да си седиш и да са научиш да и лазиш по нервите като божа кравичка - да иска да те размаже, а да няма за какво да се хване; да я хапеш лекичко като бълха, като и оставяш червени пришки да се чеше като крастава, ама да не знае откъде и е дошло; да и лазиш по нервите от към гърба и като се обърне рязко да те засече, да се хилиш отзад с физиономия а'ла "ни лук ял, ни лук мирисал"... гиди, пишман прикривач, язък, че си чел кастанедата!

Редактирано от eooa на 07.12.11 09:49.



Тема Re: Und Tschuess! Втори опит.нови [re: Цар Изрод]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.12.11 09:56



Ти за цензура чувал ли си? ..... ооо eooo много си далече от лазенето ми по нервите .... аз ако се връзвам на всички дребин душички докъде ще я докарам


Или изчезваш или при още един опит си с бан и отново си навън
Хубав ден



Тема Re: Und Tschuess! Втори опит.нови [re: jana]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано07.12.11 10:11



Не съм видяла какво е написал Цар Изрод, но мисля, че той е един от интересните хора тук...Много често това, което изглежда предизвикателно за някого може да има съвсем различна цел и смисъл...Замисляла ли си се?

С бана ще загуби клуб"Психоанализа и психотерапия", а не Цар Изрод конкретно....
Изобщо ако някой трябва да бъде баннат, според мен това трябва да е по причина груби обиди и вадене на лична информация и в никакъв друг случай, но по принцип съм против бановете, като цяло/ особено в този клуб/, където често един на пръв поглед предизвикателен или спамерски постинг може да има съвмсем друго значение......



Тема Re: Und Tschuess! Втори опит.нови [re: Valery 72]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.12.11 10:13



А синмки на пениси и нецензура какво се прави според теб

Редактирано от jana на 07.12.11 10:13.



Тема Re: Und Tschuess! Втори опит.нови [re: jana]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано07.12.11 10:20



Фалическият символ е важен в психотерапията



Може би трябва да се погледне цялостния облик на даден ник.....
Ако никой не се е почувствал обиден от постинга не би следвало това да е проблем. Според мен многото хейтърски мнения, макар и изписани без нецензурни думи повече заслужават бан, но аз съм против и в този случай...
Просто това е по-специфичен, като значение клуб/ или поне така трябва да бъде/.

п.с. Нищо лично към теб в мнението

Редактирано от Valery 72 на 07.12.11 11:40.



Тема Re: Und Tschuess! Втори опит.нови [re: Цар Изрод]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.12.11 10:30



вече са ти го написали, ама и аз да ти го кажа, модката ти е дребен тиранин, таквоз богатство не е за изпускане





Тема Re: Und Tschuess! Втори опит.нови [re: jana]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано07.12.11 10:38



ку-ку, я по - полека



ти си една от ... да кажем малко по-симпатичните модераторки, ако изобщо съществува такова явление

ма сички правим грешки, а модераторите най-вече, ма техните са от такова естество, че никога не могат си ги видя, докат са на модераторския си пиедестал

айде и лека служба

ПП

се пак леко да ти намекна, недей да хитлеричничиш, щот има видов ден, нали знайш и късането на пагона, събарянето на модераторската стена и издърпването на модератора за краката и падането му от високото, са доста по-болезнени, от банването, триенето на теми и тям подобни модераторски низости, които - влизаме ти в положението - си задължена да правиш... все пак, не се старай толкоз, не си на "комсомолска бригада за комунистически труд", ко ма разбираш правилно



Тема Re: Und Tschuess! Втори опит.нови [re: Valery 72]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.12.11 10:40



Ха ха да така е съгласна съм напълно и на мен конкретно не ми пречи. Но модераторите "работиме" (помагаме на администраторите) и влизайки, виждайки езика тук после имат въпроси към мен защо вилнее нецензура в този клуб било то под езикова или картинна форма. нямам нищо против мога да се оттегля от клуба като модератор аз, но следващият назначен ще поддържа същото ниво и ще трие и ще слага бан. Има правила, които е добре да се спазват иначе се получава както и в цялата ни държава криворазбраната демокрация






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.