Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Информационни среди, световен феномен и изследваненови  
Автор blood2 ()
Публикувано01.08.11 11:32



Нека се запитаме какво е това Информация. Всеки ще ни отговори, че това е нещото което получаваме от всеки предмет, от всяка мисъл. Че материята и енергията съхраняват информацията, и че тя е просто средство. Но така ли е? Нима в 21 век не трябва да се отървем от тази погрешна догма?

Ако всяко нещо е Информация, то колкото повече Информация имаме, толкова по-лесно ще се научим как да ни е по-добре и как да живеем по-добре и да сме щастливи. Защо не става? Защо така наречената Информация, не ни помага да сме по-добре? Защото, това не е Информация. Много е просто, това дето научаваме, това дето споделяме, това дето използваме НЕ Е ИНФОРМАЦИЯ.

Информация е нещо което е полезно за нас. Информация е нещо, което ни кара да се чувстваме по-добре, дава ни сили и ни прави по-опитни и добри в дадена област.

Как става промяната? Вече започнах да осъзнавам какво е Информация, но защо до мен достигат лоши неща, лоши Информации, и по-точно голям Архив от ненужни за мен неща. Това какво е? Разбрах, че това което не ми е нужно, че това от което нямам полза не е Информация, но защо достига до мен?

Това от което не се нуждаеш и достига до теб. Това, което по никакъв начин не може да използваш за нещо добро и хубаво се нарича Енергия. Тоест, всичките му тези ненужни неща всъщност са Енергийни вмешателства в твоето съзнание. Множество фактори постоянно целта им е да се вмешателстват енергийно в теб. Те не ти дават Информация. Те те ЛЪЖАТ, че ти дават информация, а всъщност не ти подобряват положението, пълнят ти съзнанието с милиони неща и полза никаква.

Какво е това нещо? Защо го правят? Защо не искат да ми дадат Информация в чист вид, за да имам полза, аз от нея, а я подменят с нещо друго? Какво е това друго нещо, което е Лъже Информация?

Това нещо е Властта. Властта е Лъже Информацията. Властта е енергията, която предава ПСевдо-Информация, на никому ненужни данни, на никому ненужни неща, които имат дори наглостта да се наричат Информация. Ясно е, че щом не са ми нужни тези неща и ме затормозяват, те не са Информация, а само Енергия и то обикновенно Отрицателна към мен. Тоест, те искат да вземат нещо.

Какво взимат? Защо толкова пълнят съзнанието на хората с Псевдо-информация на никому ненужна за тялото ни, на никому ненужна за развитието на нашите таланти и способности? Отначало ни Зомбират. Взимат ни правата и те публично обявяват властта си над нас. Втората фаза е на Енергийното вмешателство. Не случайно се говори за магия, за харизматична аура, за масови хипнози и заблуди. Тоест след като имат Властта, те вече започват чрез помоща на нея, А именно Лъже информацията наречена власт, да се превръщат в Енергийни вампири. И тука някои ще кажат повече не могат, повече няма как да ни навредят. Но жестоко се лъжат. Ставайки Енергийни Вампири минават към фаза 3 на исканията си Лошите хора. Те започват да ни Лишават от талантите, способностите, божественото в нас, заменяйки всички тези неща в Нашето съзнание с Лъже- информация, демек с властта си над нас. Финалната фаза се състой в лишаването на хората от Таланта им да са щастливи, от Таланта им да са Добри, от Таланта им да живеят добре. И вместо тези изконно съществуващи Информационни вълни, ни поднасят под силен Енергиен натиск Лъжите си , които съсипват цялата Информация в нас.

Ние не знаеме какво сме. Ние не знаеме кои сме. Ние не знаем какво искаме. Ние не знаем какво е щастие, добро и любов. Всичко, всичко сме го изгубили. Изгубили сме Информацията. Изгубили сме Информационните си вълни и сме си напълнили съзнанието с Псевдо Лъжовна Информация.

Психологията на Егото и Егоизма не помага. Смешно е да се борим срещу Магията, Енергията и Властта на Псевдо-Информацията, като се правим на Егоисти. Не става. Те не ни показват Информация, те я заменят с Псевдо лъжи. Те не ни Учат, не ни учат на Информация и съзнание. Те я заменят със псевдо лъжи.

Защо го правят? С каква цел? Защото на този свят има множество сили, добри и лоши. Добрата сила е тази на Информацията, демек на нещото което ни прави физически по-добре, по-силни, по-добри и по-успяли. А другата сила на Магията, на Енергийното вмешателство и Псевдо-информацията е всъщност магията на загубената Власт. Тя е нещо Зло, покварно и противно. Толкова лошо и гадно, че дори Егоистите са хрисими, са добри и благородни пред нея.

Та съвременната Психология трябва да издига в култ Информацията и да смазва лъже информацията. Защо не го прави? Защо издига в култ Егоизма, а не възпитава хората да търсят Информацията- чудото което ще ги накара да се чувстват по-добре. Защо не им казва да забравят и да не обръщат внимание на нещата, които не зависят от тях? И защо не се бори против Лъже Информацията заливаща ни от всякъде и лошите Енергийни въздействия?

Защото не са Духовно извисени Психолозите. Няма Духовно извисени Психолози. А аз като такова същество схващам нещата и ви ги пиша какви са. Къде съм Аз, къде са те? Та аз приемам сигнали от космоса, от Информационни схеми недостъпни за обикновенните Психолози. Те просто са хора и се учат от хора, а аз се уча от Боговете.

Редактирано от blood2 на 01.08.11 11:43.



Тема Re: Информационни среди, световен феномен и изследваненови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.08.11 12:50



Да знаеш, абсолютно прав си.



Аз съм Истината, и Пътят, и Животът.

Скромността изразява точния баланс между крайностите.

Тема Re: Информационни среди, световен феномен и изследваненови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.08.11 12:53



Аз съм прав, но ти не си. Схвана ли защо?





Тема Re: Информационни среди, световен феномен и изследваненови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.08.11 13:56



Сам казваш, че ти се учиш от Боговете, нали?



Пък аз съм създадена по образ и подобие Божие, следователно аз съм Божествена.

Скромността изразява точния баланс между крайностите.

Тема Re: Информационни среди, световен феномен и изследване [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.08.11 14:17



От къде знаеш, че си създадена по образ и подобие на Бог? Ако това е Информация, то как ти помогна тази информация за да имаш по-съвършенно тяло или да си по-добре?



Определено това което пишеш, не е Информация, а Лъжа и някакъв вид Власт.



Редактирано от blood2 на 01.08.11 14:18.



Тема Re: Информационни среди, световен феномен и изследваненови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.08.11 14:54



Знам, винаги съм знаела.


Чудно ми е, защо другите не знаят?

Скромността изразява точния баланс между крайностите.

Тема Re: Информационни среди, световен феномен и изследваненови [re: blood2]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.08.11 17:38



Мога да ти уредя безплатен преглед при психиатър
НосИ настоящото като неоспоримо доказателство, че си луд



Тема Re: Информационни среди, световен феномен и изследваненови [re: vida1929]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.08.11 18:18





Естестветно, че като не ви изнася истината на вас Психиатрите, не я приемате.

Същите сте като средновековната църква и инквизиция. Не приемате нищо отвън, защото вътрешно сте изпълнени с Лъже Информация и дори и се кефите.

Както църквата гони вещици, така и вие гоните хората и ги наричате луди.


Редактирано от blood2 на 01.08.11 18:19.



Тема Re: Информационни среди, световен феномен и изследваненови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.08.11 18:23



Всеки го знае, но поради лакомията и Гордостта смятат, че всяко нещо което научават е Информация и полезна за тях и градят къща върху несъществуващи тухли. А то няма Информация, няма нищо полезно, а само глупости и Магия някаква.

Лъжем се. Лъжат ни от деца и са командвани от извънземните хората.

Или пък от Дяволи и Демони, и затова не искат да предават Информация, а са Енергийни Вампири, постоянно правят магии и разни простотии.


Редактирано от blood2 на 01.08.11 18:35.



Тема Re: Информационни среди, световен феномен и изследваненови [re: blood2]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.08.11 19:47



След този ти пост реших да ти намеря и безплатно лечение
Явно само диагностициране няма смисъл




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.