Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 06.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Как да няма Лоши и Добри?нови  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 15:05



-Мамо, мамо защо едни хлапета в детската градина не ги наказват, а вършат лоши неща, а ако някой им посегне, него винят?
- Защото моето дете, в тях е Дявола. Те са Енергийни Вампири съвършенни и никой не може да ги докосне, винаги тях ги защитават, а и имат родители също Дяволи. Въобще цялата им рода е една такава дяволска и експлоатира хората, тоест има пари.
-Мамо, мамо, защо награждават тоя човек, а той псува? Защото, моето момче, той е футболист. Колкото по-псува и е по-глупав извън терена, толкова повече ще му върви в спорта. Ето напримено Бербатов, не го харесват, защото е добър по характер, наричат го мързелив заради това. Ако псуваше поне като Стойчков и златна обувка щеше да вземе, и 2 пъти да вземе купата на Шампионската лига. Но той дори не изневерява като Гигс на жена си и такива разни неща и затова не е легенда в Манчестер. Дори и не пие и псува и приятелите не спят с жена му , като Руни.
-А, защо чета приказки и в тях винаги старите крале са лоши, младите се обичат, убиват ги и накрая се оженват и са щастливи и Кралството е супер. Искам да стана психолог, но защо трябва да убият старите и младите изведнъж стават добри и управляват добре? Нали са ги учили родителите им на лоши неща, нали родителите са им Дяволи? Защо в детската градина децата на Дяволите са дяволи, а в приказките ангели?
-Защото, това са само приказки, написани от Сатанисти за Мазохисти.



-А каква е разликата между Сатанистите и Дяволите, много ми е любопитно?

-Много е просто. Сатанистите се молят Дявола да им помогне и изпъняват ритуали, защото са Луди, че Дявола да ги забележи. То, ако Дявола забелязваше лудите и мен да ме е забелязал, ама не, затова си пие мама хапчетата редно, защото Дявол не я забеляза, а само баща ти.

- Мамо, мамо, а тате, не е ли Дявол като така вика и заплашва да ме бие?
-Какъв Дявол пък е той. Той, ако беше Дявол да е изкарал някоя пара в повече и да имаме нещо, а то сме бедни. Нали му взимам всичките пари и знам колко са, нищо не печели. Държа се като мазохистка към него и ме заплашва и ми посяга, ама ефекти никакъв. Прави се на тарикат, ама не е никакъв Дявол. Това нашето е дяволска работа.

-Това парите са дяволска работа. Колкото и да работя нищо не постигам, а колежката дето върти опашка на шефа стана главна счетоводителка.

-Но така е, аз съм куха лейка дето хванах баща ти за съпруг, а не някой истински Дявол и не можах така и да науча как да си наконтя косата, а и с тея кексове и питки вкусни на баба ти 100 кила станах. Голяма Дяволица. А сега и на стари години да я гледаме.

Хайде и тука някакви тарикати. Та и това ми е като продължение на мислите.




Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Редактирано от blood2 на 22.06.11 17:39.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор Donnabc (съницист)
Публикувано22.06.11 15:19



Житейско-битов скеч.
С ирония. Иронията е щипка горчилка през смях..





Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Donnabc]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 15:27



Това просто показва Нищото на което сме подложени всеки ден. Просто Нищо. Всеки се прави на Психолог, и затова оправия няма никаква. Особенно в България няма човек, който да не е Философ или Психолог. И затова са такива резултатите.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано22.06.11 16:14



и какво станало по-нататък ?
как се развива живота на майката , на бащата и после на детето ?



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 16:24



Както преди, с изключение на това, че богатите стават, по-богати, бедните, по-бедни, хората по Земята повече и вече живеят ден за ден. Не им пука и от изневери, и от каквото и да е, просто ден да мине, друг да дойде.

Сина може да умре, поне сестрата ще оцелее или обратното. Както се казва важното е от семейство да оцелее само един. Само един, че и без това са много хората на този свят.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.


Тема Re: За рисункатанови [re: Donnabc]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 16:34



Тука пиша, че у другата тема да не спамя.
Благодаря за рисунката все пак. Само това цвете не го разбирам, защо е там. Иначе така ми напомня на оня ботаника, дето се влюби в някакво момиче и изследваше цветята и на фронта умря стискайки или гледайки цвете. Това беше по разказ на Елин Пелин или някой такъв класик български, не помня точно. Имахме по този разказ тема и ми беше много трудно да обрисувам героя, само преразказвах.



Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано22.06.11 16:45



Това съчинение не бих го прочела дори под смъртна опастност. Моля карикатуристите на клуба да ме нарисуват с опрян в челото пистолет или нож в гърлото и как отказвам да чета темата на Блъд2



Тема Re: За рисункатанови [re: blood2]  
Автор Donnabc (съницист)
Публикувано22.06.11 16:53



Това цвете служи за антенка и излиза от голата главичка. Цветето горе-долу е маргарита, като на влюбените. Маргарита, която иска да разпознава лошите от добрите.


Самото бебе е с пъпчици от детска шарка варицела. Когато му позавехнат, се е излекувало от екзистенциалната криза на 30-годишните. А сега е в карантинен период, защото му се привиждат да попрехвръкват край него ангели на Смъртта и дяволи на Живота.

Редактирано от Donnabc на 22.06.11 16:55.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Bидa]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 17:14



Стига с тази завист. Докога?

Иначе вчера попаднах на тая простотия. Някаква тийнейджърка пее на развален японски песен. Отдолу коментарите бяха от типа да се самоубие, че въобще не знае що е японски, че не може да пее и танцува, че поради факта, че родителите и са богати се е снимала и ходила у Япония, та дори по някаква телевизия я даваха като новина Австралийска, а няма талант въобще. Та тука пак опряхме до таланта. Това, че не е талантлива не отменя факта, че са я гледали милиони из нета. Също така са научили как англичани не могат да говорят японски, поради съскането и точното прецизиране на думите. Сякаш мисленето, думите, произношението са свързани и когато има такива имитации неуспешни се научава доста за човешката психика.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор баба Вида (блага и добра)
Публикувано22.06.11 17:17



Стига с тази завист.
И аз това казвам: Стиииииииииига!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.