Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууднови [re: blood2]  
Автор Donnabc (съницист)
Публикувано24.06.11 14:51



Наистина си голяма досада.
Темата ми се оспами тотално, съжалявам.


Прекратявам участието си в този клуб.



Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууднови [re: Donnabc]  
Автор jeweel ()
Публикувано24.06.11 15:03



И много правилно ще направиш. Макар че за съжаление свестните хора си отиват оттук един по един. А темата ти беше страхотна и позитивна, но естествено пак ос*ана, те всички стават такива.



Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууднови [re: Donnabc]  
Автор бaбa Bидa (блага и добра)
Публикувано24.06.11 15:37



Прекратявам участието си в този клуб.
Сериозно ли? Е, то кой ще остане тук? Половината народ се махна .





Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууднови [re: бaбa Bидa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.06.11 15:59



Лошото е, че главнитя дразнител само заплашва, но още си кисне тук


Младежи поредната оспамена тема, няма тук в клуба пост пуснат и да не е оспамен - няма такава, трия, бърша, мажа, заплашвам, но резултата е точно такъв. Явно си ви кефи
Темат абеше прекрасна и шанса да не се оспамва е самата ти да не пишеш извън нея. Не обръщаш внимание на спамовете, защото напишеш ли отговор влизаш в кръга и така мнение по мнение темат асе разводнява в съвсем друга посока. Това важи за всички не подхранвайте спама и няма да го има



Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууднови [re: jana]  
Автор бaбa Bидa (блага и добра)
Публикувано24.06.11 16:16



Защо се обръщаш към мен? Да не би аз да подхранвам главния дразнител. ?Аз му отговарям само чат-пат, когато ми е скучно и няма какво друго да пиша

Но има потребители, които много насериозно взеха идеята да се дразнят от него и само това правят.Към тях се обърни, моля!



Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууднови [re: Donnabc]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано24.06.11 16:18



Любима моя дизайнерка, защото първа лансира едро и небрежно плетените на ръка дрехи за висша мода. Обожавам този стил.

№ 9 - Любовта трябва да е лесна

.

Да идва от самосебе си, да е лека.

P.S. Тъй де, защото при мен голямо преследване пада, и резултатът е наистина рецепта за повишаване на дозата успокоителни.
So far.

"Умиране няма и задачата има решение" - Ст. Джонсън

Редактирано от Poзмapия на 24.06.11 16:27.



Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууднови [re: бaбa Bидa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.06.11 16:20



Уфффф .. захванах се случайно за теб като последна отговорила .. извинявам се НЕ ВАЖИ ЗА ТЕБ





Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууднови [re: jana]  
Автор бaбa Bидa (блага и добра)
Публикувано24.06.11 16:25



Радвам се, че се изяснихме.



Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууд [re: jana]  
Автор jeweel ()
Публикувано24.06.11 16:44



Ами имаш възможност - изгони го поне временно. Мен ме е гнус да пиша вече хубави неща тук. Рисувах с толкова желание - той ме оплю и ми се отщя. Мъчих се да пиша позитивно, с хумор, с хубави чувства - пак оплюване. Защо му се позволява да пише? Според мен една забрана ще му бъде дори от полза, защото може да намери нещо по-смислено да прави.
Вида и тя се сърди по незнайна причина - сигурно мисли, че аз съм ти говорила нещо за личните й бележки. Не стига, че отделих толкова време да я рисувам по нейна молба. Не знам вече какво да правя. Освен да последвам примера на Дона. Тук свестни хора дълго не се задържат.



Тема Re: 10-те Правила за щастлив живот на Вивиан Уестууд [re: jeweel]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.06.11 16:54



Ама ти специално защо се опитваш да се харесаш н авсички. Критики винаги има, няма спрат, какво те интересува, подминаваш с насмеша и това е. Какво ти пука, че някой не цени хумора и забвната част. Тов ас карикатурите бе най-готината тема от много време насам и се кефя много. Избягвай, не чети, не пиши по теми и потребители които не ти допадат. Те с това се хранят и так асе поддържа интереса им за простотии. А най-лесно е да се напусне клуба, но въпроса не е там. Бан съм му слагала и на него и на тор н-поред пъти и се оправят за седмица максимум и пак наново .... като не се обръща внимание, интереса спадааа

Нека се сърдят, нека се цупят, проблема си е техен не твой




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.