Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Как да няма Лоши и Добри?  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 15:05



-Мамо, мамо защо едни хлапета в детската градина не ги наказват, а вършат лоши неща, а ако някой им посегне, него винят?
- Защото моето дете, в тях е Дявола. Те са Енергийни Вампири съвършенни и никой не може да ги докосне, винаги тях ги защитават, а и имат родители също Дяволи. Въобще цялата им рода е една такава дяволска и експлоатира хората, тоест има пари.
-Мамо, мамо, защо награждават тоя човек, а той псува? Защото, моето момче, той е футболист. Колкото по-псува и е по-глупав извън терена, толкова повече ще му върви в спорта. Ето напримено Бербатов, не го харесват, защото е добър по характер, наричат го мързелив заради това. Ако псуваше поне като Стойчков и златна обувка щеше да вземе, и 2 пъти да вземе купата на Шампионската лига. Но той дори не изневерява като Гигс на жена си и такива разни неща и затова не е легенда в Манчестер. Дори и не пие и псува и приятелите не спят с жена му , като Руни.
-А, защо чета приказки и в тях винаги старите крале са лоши, младите се обичат, убиват ги и накрая се оженват и са щастливи и Кралството е супер. Искам да стана психолог, но защо трябва да убият старите и младите изведнъж стават добри и управляват добре? Нали са ги учили родителите им на лоши неща, нали родителите са им Дяволи? Защо в детската градина децата на Дяволите са дяволи, а в приказките ангели?
-Защото, това са само приказки, написани от Сатанисти за Мазохисти.



-А каква е разликата между Сатанистите и Дяволите, много ми е любопитно?

-Много е просто. Сатанистите се молят Дявола да им помогне и изпъняват ритуали, защото са Луди, че Дявола да ги забележи. То, ако Дявола забелязваше лудите и мен да ме е забелязал, ама не, затова си пие мама хапчетата редно, защото Дявол не я забеляза, а само баща ти.

- Мамо, мамо, а тате, не е ли Дявол като така вика и заплашва да ме бие?
-Какъв Дявол пък е той. Той, ако беше Дявол да е изкарал някоя пара в повече и да имаме нещо, а то сме бедни. Нали му взимам всичките пари и знам колко са, нищо не печели. Държа се като мазохистка към него и ме заплашва и ми посяга, ама ефекти никакъв. Прави се на тарикат, ама не е никакъв Дявол. Това нашето е дяволска работа.

-Това парите са дяволска работа. Колкото и да работя нищо не постигам, а колежката дето върти опашка на шефа стана главна счетоводителка.

-Но така е, аз съм куха лейка дето хванах баща ти за съпруг, а не някой истински Дявол и не можах така и да науча как да си наконтя косата, а и с тея кексове и питки вкусни на баба ти 100 кила станах. Голяма Дяволица. А сега и на стари години да я гледаме.

Хайде и тука някакви тарикати. Та и това ми е като продължение на мислите.




Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Редактирано от blood2 на 22.06.11 17:39.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор Donnabc (съницист)
Публикувано22.06.11 15:19



Житейско-битов скеч.
С ирония. Иронията е щипка горчилка през смях..





Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Donnabc]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 15:27



Това просто показва Нищото на което сме подложени всеки ден. Просто Нищо. Всеки се прави на Психолог, и затова оправия няма никаква. Особенно в България няма човек, който да не е Философ или Психолог. И затова са такива резултатите.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано22.06.11 16:14



и какво станало по-нататък ?
как се развива живота на майката , на бащата и после на детето ?



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 16:24



Както преди, с изключение на това, че богатите стават, по-богати, бедните, по-бедни, хората по Земята повече и вече живеят ден за ден. Не им пука и от изневери, и от каквото и да е, просто ден да мине, друг да дойде.

Сина може да умре, поне сестрата ще оцелее или обратното. Както се казва важното е от семейство да оцелее само един. Само един, че и без това са много хората на този свят.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.


Тема Re: За рисункатанови [re: Donnabc]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 16:34



Тука пиша, че у другата тема да не спамя.
Благодаря за рисунката все пак. Само това цвете не го разбирам, защо е там. Иначе така ми напомня на оня ботаника, дето се влюби в някакво момиче и изследваше цветята и на фронта умря стискайки или гледайки цвете. Това беше по разказ на Елин Пелин или някой такъв класик български, не помня точно. Имахме по този разказ тема и ми беше много трудно да обрисувам героя, само преразказвах.



Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано22.06.11 16:45



Това съчинение не бих го прочела дори под смъртна опастност. Моля карикатуристите на клуба да ме нарисуват с опрян в челото пистолет или нож в гърлото и как отказвам да чета темата на Блъд2



Тема Re: За рисункатанови [re: blood2]  
Автор Donnabc (съницист)
Публикувано22.06.11 16:53



Това цвете служи за антенка и излиза от голата главичка. Цветето горе-долу е маргарита, като на влюбените. Маргарита, която иска да разпознава лошите от добрите.


Самото бебе е с пъпчици от детска шарка варицела. Когато му позавехнат, се е излекувало от екзистенциалната криза на 30-годишните. А сега е в карантинен период, защото му се привиждат да попрехвръкват край него ангели на Смъртта и дяволи на Живота.

Редактирано от Donnabc на 22.06.11 16:55.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Bидa]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 17:14



Стига с тази завист. Докога?

Иначе вчера попаднах на тая простотия. Някаква тийнейджърка пее на развален японски песен. Отдолу коментарите бяха от типа да се самоубие, че въобще не знае що е японски, че не може да пее и танцува, че поради факта, че родителите и са богати се е снимала и ходила у Япония, та дори по някаква телевизия я даваха като новина Австралийска, а няма талант въобще. Та тука пак опряхме до таланта. Това, че не е талантлива не отменя факта, че са я гледали милиони из нета. Също така са научили как англичани не могат да говорят японски, поради съскането и точното прецизиране на думите. Сякаш мисленето, думите, произношението са свързани и когато има такива имитации неуспешни се научава доста за човешката психика.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор баба Вида (блага и добра)
Публикувано22.06.11 17:17



Стига с тази завист.
И аз това казвам: Стиииииииииига!



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: баба Вида]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.11 17:19



Кога стана баба?

И не разбра ли, че децата завиждат и затова с тях е Дявола?


Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Редактирано от blood2 на 22.06.11 17:20.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор баба Вида (блага и добра)
Публикувано22.06.11 17:27



Кога стана баба?
Току-що. Реших да рационализирам Понеже напоследък разни идиотчета взеха много да спекулират с възрастта ми, реших тази моя слабост възрастта да я претълкувам в смисъл на мъдра и израстнала



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Bидa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.06.11 17:33



Не ги четеш, но пък наволя си спамиш и пишеш по тях .....





Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jana]  
Автор баба Вида (блага и добра)
Публикувано22.06.11 17:35



Пардон. Няма да пиша в тях и няма да спамя.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: баба Вида]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.06.11 17:37



Само се оплакваш от него, само се джафкате и все след него ходиш





Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jana]  
Автор баба Вида (блага и добра)
Публикувано22.06.11 17:40



Госпожо модератор, бъркате ме с някой друг.

Може би защото не следите регулярно течението на събитията в клуба.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: баба Вида]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.06.11 17:57



Това че си мълча на простотии разни, не означава, че не съм тук

, продължаваш да влизаш тук .......



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: баба Вида]  
Автор Пич Бoжий (некво нещо)
Публикувано22.06.11 18:06



Има ли опасност от старческа деменция?



---


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано22.06.11 18:15



има добри и лоши , а къде остават тъпите парчета



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор ratna ()
Публикувано22.06.11 18:17



трябва да станеш приятел с Дяволите , за да не те мачкат съдистите.
така все пак ще имаш някаква закрила



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор Пич Божий (талисманче)
Публикувано22.06.11 21:26



А Дяволите има ли кой да ги закриля? ь

Или дотам сме.



---


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jana]  
Автор бaбa Bидa (блага и добра)
Публикувано23.06.11 07:08



Това че си мълча на простотии разни, не означава, че не съм тук , продължаваш да влизаш тук .......

Ако така разбирате модераторстването, здраве да е!
Да, продължавам да влизам, въпреки,че за последната една седмица ме нарекоха тъпа,гнусна крава и псевдоинтелектуална бабичка с психически отклонения

. Но ако отговоря на тези епитети ,както ми идва отвътре, дали ще мълчите?

Редактирано от бaбa Bидa на 23.06.11 07:30.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: бaбa Bидa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.06.11 09:12



Да точно това е модераторството

ти не бери грижа за моите права, гледай си твоята паничка. За обидите .... ти си същата, но по-подмолно ан лични отново зад гърба на хората, което е още по-лош вариянт.
Айде лек ти ден, че модераторстване ме чака



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 09:41



Тъпите парчета одавна измряха. Сега света се нуждае от умни, можещи и квалифициран персонал.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: бaбa Bидa]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 09:43



А мен ме портретисаха, като Идиот 3 пъти.

Някога царете са искали хубав портрет, независимо колко са грозни.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 09:45



Че защо да ме искат Дяволите, като не виждат Дявола в мен? Те са просто слуги на Дявола и за да ме приемат, трябва да разберат, че и аз съм такъв.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jana]  
Автор бaбa Bидa (блага и добра)
Публикувано23.06.11 12:41



За обидите .... ти си същата, но по-подмолно на лични отново зад гърба на хората, което е още по-лош вариянт.
Това е някакво недоразумение. Какво съм писала на лични бележки, което Вие смятате за обида? Кого съм обидила? Вас ли? Ако не се аргументирате, аз пък ще го считам за клевета .Вие ме клеветите...



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Пич Бoжий]  
Автор бaбa Bидa (блага и добра)
Публикувано23.06.11 12:49



А според теб, има ли?



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: бaбa Bидa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.06.11 13:00



Ха ха ти си знаеш, да не си вадиме кирливите ризи

Ти също клеветиш, това, че не пиша всеки ден тук не означава, че не влизам нали .... клеветааааа



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано23.06.11 14:15





---


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jana]  
Автор jeweel ()
Публикувано23.06.11 14:30



За Вида не знам, обаче ако може, виж какво може да се направи с Блъд, много е дразнещ и нагъл, вре се навсякъде, гледа да почерни всичко, може да накара здрав човек да се самоубие. Посплаши го малко... и аз не знам. Бан сигурно няма да искаш да му сложиш, все ще му се намерят застъпници. Ама неговото е по-лошо от явно обиждане, защото действа някак подмолно и може да побърка човека...



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Пич Бoжий]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 14:43



Ето още спам. 13 vs 333.





Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Редактирано от blood2 на 23.06.11 14:45.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано23.06.11 14:51



тези са от смелите , добри за своята войска , но лоши за враговете си



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 14:57



Освен, че са смели са и единни пред врага, а японците са искали постоянно да ги експлоатират, те само са се бранили. Пише, че била най-голямата морска победа като съотношение на силите някога. То и ние българите сме унищожили 3 кръстоносни похода, но по Дискавъри това не го дават, дават само тези, които се бият срещу арабите. Пак турска пропаганда.

Защо не покажат, как ние сме ги сразили на 3 пъти голямите западни рицари.

Лъжци и мошенници са от Дискавъри.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано23.06.11 15:03



това , че сме сразили западните рицари , няма да го покажат никога , защото това ще унижи достойнството на западно европейците задници



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 15:08



Е именно тея Англо-американски задници не правят филм нито за балканите и България и Византия и Кирилицата. Никъде няма продукция за живота в Източна Европа. Защо не направят филм за Русия и победите им над Монголците и Турците? Защо? А постоянно единствено Англия дават, Ричард, Хенри, Елизабет и тем подобни простотии.

Лошото е и, че по Дискавъри History, говорят за няколко кръстоносни похода дават битки, има и филми игрални , а за тея 3 дето ние ги побеждаваме нито дума. Докогааааааааа?
Ама защо не преразкажат за величието на Византия и Балканите? Пропаганда идиотска. След 20-30 години китайци, и разни други азиатци ще се интересуват от нашата история на Източните народи в Европа, а онея Запада, дето сме Едно Цяло, Европейски съюз пак няма да правят филми за нас и ще си дават Хенри 8 или шотлански коне.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jeweel]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.06.11 15:18



Вдигнала съм мерника и следя споко, чат пат си почиват някои персони ама да видим



Тема Re: А за футболистите?нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 15:18



Постоянно в Англия плюят против Бербатов и Тевес, а те са голмайстори, и възхваляват някакви англичани, дето вкарват двойно по-малко голове от тях. Докога с това самочувствие? Докога тези обиди? А Стойчков като отиде да играе в Япония се подиграваше, като казваше, че молил треньора да влезне и той му казвал добре, после казва, че не ще да влиза и той пак , добре.
И Ронардо им беше виновен, че го продадоха Англичаните, а той стана голмайстор в Испания. И това , не е грешка, нали?



А това правило, че е трябвало да играе N на брои мачове в националния отбор футболист, че да играе в Англия, какво казва Уефа, по този въпрос деликатен?

Докога англичаните ще се правят на голямата работа и ще ни дискриминират?


Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Редактирано от blood2 на 23.06.11 15:32.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано23.06.11 15:20



тия от запада ни имат за някакви варвари и не могат да приемат че имаме древна култура , само изтъкват как сме на първо място в еврп.съюз по бедност и по ред негативни показатели



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 15:24



За всичко е виновна Англия. Англия подклажда Холандия и Франция да не ни харесват. Защото Англия е свързана с USA, а тя пък използва правилото разделяй и владей. На първо място сме по бедност, защото Те го поискаха. Как Чърчил даде България на Сталин. Кой ни продаде? Кой ни продаде на Дявола?



Англия продаде на Дявола българите. Това е. Те ни мразят.


Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Редактирано от blood2 на 23.06.11 15:25.



Тема Re: А за футболистите?нови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано23.06.11 15:53



на англичаните и тече синя кръв във вените



Тема Re: А за футболистите?нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 16:11



Те имат това самочувствие. Защо такова самочувствие нямат германците, французите, испанците? Иначе си абсолютно права. И англичаните и японците пише, че са с голямо самочувствие и затова не са премахнали монарха си. А ние как набързо си свалихме царя, първия след 1913 година ли беше и той отиде в изгнание. След като обявихме война на всички съседни държави и изгубихме. Но , така е. Голямите държави имат и голями проблеми.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано23.06.11 16:42



И пак ще ги сразим.



---


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано23.06.11 16:45



Принципа разделяй и владей е малко нож с две остриета, щото ако отсреща некой се изхитри да те гепи и за двете топки.

Следват съзтезателни танци.

---


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Пич Бoжий]  
Автор jumbles ()
Публикувано23.06.11 17:00



ух, какъв си хубав ... лъчист ... сега те виждам ... че и талисманче ... хе хе

п.п. опала, сори съм, че не по темата ...



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jumbles]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано23.06.11 17:18



Бибап.



---


Тема Re: А за футболистите?нови [re: blood2]  
Автор dnaunseq (член)
Публикувано23.06.11 17:56



Англичаните и системите им развалиха хората навсякъде по света. А нашите подражатели клатят главичките, горките.



Тема Re: А за футболистите?нови [re: dnaunseq]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 18:00



Системите им за залагания ли имаш впредвид и хазарта? Че нали именно като ги изкараха осемдесетте години, няколко години от Евроучастия, после стана интересно, та чак до 98, имаше именити звезди и на футболистите се гледаше по друг начин.

А, ако имаш впредвид Колониализма, той е пълна гадост, добре, че е USA, че да им обори тези претенции.


Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Редактирано от blood2 на 23.06.11 18:03.



Тема Re: А за футболистите?нови [re: blood2]  
Автор dnaunseq (член)
Публикувано23.06.11 18:18



Хазарта го пускат тези дни. Но преди това какво ли не са пускали, то не беше футбол, не беше сексуална революция, рок, метъл, МТВ, после интернет, Дискавъри и такива неща. Постоянно пускат нещо и шашкат света.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано23.06.11 18:26



шОбето е голем страх

. Погледнато астрологически.

---


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор ataraxia (експерт:))
Публикувано23.06.11 18:37



Спри най-после така самоунищожително да се мразиш! Не разбираш ли, че когато забравиш да се оплакваш колко си грозен и прост, същността ти е красива. Приеми портретите като дружески шарж - това на картинката не е външноста ти, а това, което ТИ САМИЯТ описваш за себе си.



Тема Re: А за футболистите?нови [re: dnaunseq]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 18:49



За да дадеш, трябва и да вземеш. Значи взимат истински неща и дават лъжовни.

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.


Тема Re: А за футболистите?нови [re: blood2]  
Автор dnaunseq (член)
Публикувано23.06.11 19:14



Това е много вярно. Истинските неща си ги пазят. Англичаните са изследвали целия свят знаеш ли. Изпращат антрополози навсякъде. После обаче публикуват някакви орязани версии, а сами знаят истината.



Тема Re: А за футболистите? нови [re: blood2]  
Автор dnaunseq (член)
Публикувано23.06.11 19:17



Знаеш ли, че англичаните навсякъде пропагандират някаква (грешна форма на) демокрацията и смесване на всичко, обаче ако отидеш в Англия, абсолютно си държат на йерархията и на старите традиции. Ако и това не е парадокс.

Редактирано от dnaunseq на 23.06.11 19:19.



Тема Re: А за футболистите?нови [re: dnaunseq]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 19:18



Лъжат нарочно.



Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: А за футболистите?нови [re: blood2]  
Автор dnaunseq (член)
Публикувано23.06.11 19:20



Ами лъжат, но не са ли тъпи нашите, които си мислят, че ей така ще им го дадат.

Все едно негрите в Англия са забогатели страшно много, къде има такъв филм?



Тема Re: А за футболистите?нови [re: dnaunseq]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 19:30



Футболистите негри, не са ли богати?

Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.


Тема Re: А за футболистите?нови [re: blood2]  
Автор dnaunseq (член)
Публикувано23.06.11 19:32



Ами едно на милион, затова ги показват по телевизията. Създават изопачени представи. Не е ли лесно.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ataraxia]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.11 20:00



Браво, похвално, нарисували са ме с генетичните ми дефекти. А това, че от скоро време корема ми постоянно расте, също е още по-смешно. Защото в училище на 10-12 години бях най-слабото дете и въобще не съм очаквал никога, че ще напълнея и то особенно, че ще имам корем. Но поради факта, че в родата ни има дебели хора и това се предава и аз над 30 години започнах да се предавам на генетичната предопределеност. Не ям повече от преди, ама корема расте. Ще стана точно като в карикатурата на Доктор who, че да има за още нещо да ми се смеят хората, на корема дебел, причинен от генетиката предаваща се от поколение на поколение. Та явно ще ставам и още по-грозен. И с това трябва да се примиря, че ще имам корем като на шопар.



Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Пич Бoжий]  
Автор jumbles ()
Публикувано23.06.11 20:01







Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jumbles]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано23.06.11 20:31







---


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Пич Бoжий]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано23.06.11 22:50



Няма бе

, нали обясних вече сто пъти.

Така ми се иска да кажа на хората, и някои наистина заслужават да знаят това, като утеха. Но света е пълен и с безброй луди хора, които могат да направят некаква невиждана лудница. Така че , ще си остане като метафора.

По-добре от нищо, кво.


П.С. А па онея нека им се пържи рибето Натушките. То за тяхно добро, да израстнат и те духовно.

---

Редактирано от Пич Бoжий на 23.06.11 22:51.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор jeweel ()
Публикувано24.06.11 11:13



Ами колко пъти да ти обяснявам, че ние освен за генетичните ти дефекти друго не знаем за тебе, затова и така те рисуваме. Ти говориш само за тях - при това 100 пъти преувеличено. Кажи нещо добро за себе си или си сложи снимка и тогава ще те рисуваме по друг начин. Сега за тебе знаем само, че имаш червенини, тънки ръце и голям търбух, затова и така те рисуваме. И не се сравнявай с цар, ако обичаш.

Редактирано от jeweel на 24.06.11 11:14.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jeweel]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.06.11 11:17



Искам да съм цар, император, бог, невероятен, супермен, всичкоможещ.



Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор jeweel ()
Публикувано24.06.11 11:57



Предлагам тогава да се прекръстиш на Цар Blood II. Ще те бъркаме с Цар Изрод, но голяма работа.





Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: jeweel]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.06.11 12:52



Може да ме наричаш и Император blood 2, или Негово величество. Само не Наполеончо, защото не съм за лудницата.



Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: blood2]  
Автор ataraxia (експерт:))
Публикувано24.06.11 15:59



Добре де - дебелите хора не са ли достойни за любов? Не ти ли минава през ума колко пълни жени има, които също искат да бъдат обичани? Нима любовта е само като по филмите - само между слаби, млади и красиви хора? Ние не се влюбваме само в телата, а в същността на човека и в онова, което той ни дава в общуването. Има семейства, които живеят по 50 годни заедно и пак се обичат много./такива каквито са - стари и набръчкани/
В една връзка ние сме и такива, каквито другият ни вижда. Следователно можем да сме привлекателни за даден партньор заедно с нашите недостатъци.
Понякога ти имаш много правилна оценка за нещата, но себе си не оценяваш правилно.



Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано25.06.11 21:55



Тия ми ги остави на мене.



Между другото, внимавайте щото чичо Сам се е разслухтял чувам тука из клубовете. Щип щибидидип, горския. Пази си мечо. Инвестиция си е все пак. Земе го гътнеме предсрочно. Ама да бехме мирно седяли.

Не че ще им помогне особено слухтенето.

Achilles's horoscope. What's your sign, babe?

---


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: ratna]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано25.06.11 22:43



Lижте какво открих във връзка с дяволите в клуб "Православие":

Измамникът дявол незабелязано за самите нас ни ограбва с помощта на разнообразни уловки и скъпоценното време минава в нехайство и бездействие.



"Умиране няма и задачата има решение" - Ст. Джонсън

Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: Poзмapия]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано25.06.11 23:16



Кабалабала.



---


Тема Re: Как да няма Лоши и Добри?нови [re: бaбa Bидa]  
Автор Пич Бoжий (талисманче)
Публикувано26.06.11 21:01



Докачливо бабе се оказа.



---


Тема Re: А за футболистите?нови [re: blood2]  
Автор Пич Божий (талисманче)
Публикувано27.06.11 00:09



Може пък да си направя кавър.

На самия себе си.

Шси тура отгоре антенка, че да съм в крак с времето.

---



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.