Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ще напиша една много цинична тема!нови [re: тor]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано20.06.11 13:27



След като прочетох темата и вашите мнения. Ясно е, че компенсира липси. Какви-има ли смисъл да му ги посочим? Не, като гледам, всяка негова тема се развива така-дълъг първи пост, в който той разказва за себе си. После хората му пишат-той им отговаря с една-две думи. От което на мен ми става ясно, че той пише,НЕ за да чуе мнението на хората.Не, той пише за себе си сякаш в някакъв хистеричен припадък,в който не чува гласовете на другите,които може би му подават своята помощ.Но той е неспособен да я разбере и приеме. Прилича ми на доста хистерични мъже,които съм срещала -раздразнителни, невротични ,с мания за величие.
Има промяна все пак. Пребиваше жени и пишеше за това , хвърлил камък по главата на свой съученик, ей така за майтап. Преди или след това лежал в затвора, бивш наркоман, сега спортист.
Физическата сила ,която преди 200 години би му дала надмощие, власт над жените, сега е нищо.Обществото,закона биха го санкционирали... Невротичен, истеричен, много жени са на светлинни години пред него по интелект, осъзнатост и прочие. Какво друго му остава освен да прави това,което прави в момента.

Взел своите уроци в живота,платил висока цена сега повтаря същия модел

Редактирано от Bидa на 20.06.11 13:40.



Тема СПОДЕЛЯМ ТЕМАТА ВЪВ FACEBOOKнови [re: тor]  
Автор тor (член)
Публикувано20.06.11 13:35



xoxoxoxooxoxoxoxoxoxooxoxoxoxox



Тема Re: Ще напиша една много цинична тема!нови [re: тor]  
Автор тor (член)
Публикувано20.06.11 13:36



После ще ви отговарям на мненията и въпросите, защото след 1 час отивам да права ръце!



Тема Re: СПОДЕЛЯМ ТЕМАТА ВЪВ FACEBOOKнови [re: тor]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.06.11 13:37



Що пишеш тука при лудите, дето има 20 човека на кръст? Пиши у facebook, та няколкостотин хиляди фена да откликнат. Явно не търсиш слава, щом пишеш тука.



Редактирано от blood2 на 20.06.11 13:38.



Тема Re: Ще напиша една много цинична тема!нови [re: тor]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано20.06.11 13:43



Разбира се! Да работиш върху тялото си е по-важно за теб!





Тема Re: СПОДЕЛЯМ ТЕМАТА ВЪВ FACEBOOKнови [re: blood2]  
Автор тor (член)
Публикувано20.06.11 13:52



Там също пиша, но сега целта е да се четат вашите мнения от хора, които ме познават, ако се сещаш за какъв сеир иде реч!



Тема Re: Ще напиша една много цинична тема!нови [re: Bидa]  
Автор тor (член)
Публикувано20.06.11 13:54



Ръцете са ми най-важната мускулна група и много ми вървят. То навсякъде съм релефен и напомпан, но на ръцете супер много. Пък и от дете на 5 години до бабичка на 90 години като им кажеш покажи мускул и те стягат бицепс! Следователно най-важното го имам.



Тема Re: Ще напиша една много цинична тема!нови [re: тor]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.06.11 13:57



Така е. Прав си. Жените с ръце се грабват. Правилно тренираш Фитнес и си доста Интелигентен.

Само ти завиждат.



Тема Re: Ще напиша една много цинична тема!нови [re: тor]  
Автор Donnabc (непознатa)
Публикувано20.06.11 13:57



На мен пък мъжа ми като каже "Покажи мускул" - и аз все тръгвам да стягам дупе...

охохохохоххо....



Тема Re: Ще напиша една много цинична тема!нови [re: blood2]  
Автор тor (член)
Публикувано20.06.11 14:01



Много ми завиждат за красотата и магнетизма- даже и най-близките ми включително дъщеря ми и майка ми!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.