Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Чудя се..нови  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано28.03.11 11:07



какво мислите вие, които се интересувате от психология, за онзи младеж, който влезе в пищов в банката в Сливен? Питам, защото аз (съвсем честно го казвам) не изпитвам и капка съчувствие към него...особено след като гледах и записа от колата, с която е карал изпита за шофьор.



Тема Re: Чудя се..нови [re: Boждa]  
Автор ratna ()
Публикувано28.03.11 11:15



объркан човек , друго не мога да кажа за него
сега ще плати скъпо за объркването си



Тема Re: Чудя се..нови [re: Boждa]  
Автор blood2 ()
Публикувано28.03.11 11:17



Мисля, че е луд. Да имаш приятели и уважение някакво и да си прекалено лаком.



Тема Re: Чудя се..нови [re: Boждa]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано28.03.11 11:19



не изпитвам и капка съчувствие към него
И аз. И ми стана антипатичен след записа от шофьорския изпит.
Не се интересувах от случая,но снощи чух ,че бил осиновен като малък. Което ме заинтригува каква е връзката детство, осиновяване , престъпност. Например ме интересува колко време е престоял в институция преди да бъде осиновен.



Тема Re: Чудя се..нови [re: Boждa]  
Автор dnaunseq (минаващ)
Публикувано28.03.11 12:06



Kолкото и да е луд, все ще се научи да спира на стопа. Явно го е било яд на инструктора, който цоца много парички за още едно явяване и не го допуска до следващото ниво на "играта". Да тръгнеш да обираш банка толкова лаишки е или акт на отчаяние, или е използвал момента на афект, който му е дал кураж и си е казал сега или никога.

Най-вероятно е следвал инстинкта си. Може инстинктът му да е верен с оглед бъдещето на страната и обирджийското поведение на банките. Просто е малко преди "времето си".



Тема Re: Чудя се..нови [re: Boждa]  
Автор Tetin_77 ()
Публикувано28.03.11 12:08



Все пак най-вече зависи какво е било неговото отношение относно действията му. Ако аз направя това, би се дължало на крайна форма и желание за самозабрава, за проявяване, доказване, че съм мъж и ставам за велики работи, на които малцина са способни. Ако е имал такива усещания, осъзнати или неосъзнати, за мен е глупак, оставил се на лудницата, която наричаме съвременно общество, да му промие мозъка. Такива хора не са ми много приятни и мисля, че единственият начин да започнат да мислят, е когато си счупят главата. По-вероятно е да ми стане симпатичен някой самоубиец камикадзе, отколкото човек, жадуващ за вниманието на обществото, готов на всякакви манипулации да го постигне.
Ако човек се напъха в такава ситуация, обграден в някоя банка, някакси трябва да е готов в един момент да прекъсне подтискащите мисли, поставящи го в безизходица, да си плюе на ръцете и да им влезе твърдо на куките. Така със сигурност ще умре, но и ще се дистанцира от цялата помия, която така и така го е била съсипала психически.

п.п.Това ми е мнението за тия глупости, при условие, че аз ги свърша. Пък за него, той сигурно си знае. Ако не, сега ще има време да помисли


Редактирано от Tetin_77 на 28.03.11 12:22.



Тема Re: Чудя се..нови [re: Boждa]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано28.03.11 19:54



В интерес на истината не съм следила случката детайлно, но че младежът има емоционална неустойчивост- има я.
За съжаление Ратна е права, че вероятността подобни случаи да зачестят при сегашното не положение е голяма-не, че това е оправдание....



Тема Re: Чудя се..нови [re: Boждa]  
Автор Noblesse oblige (аз също)
Публикувано28.03.11 21:13



Не съм гледал записа. Напоследък обаче, четох доста коментари за него. Ето някои от тях:

[url=http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-03-26&article=362125]"Джихадът на лузърите"[/url]

[url=http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=8828&sectionid=5&id=0001101]"Лузър"[/url]

Просто момчето си има емоционални проблеми и това се е отразило на цялостното му поведение. Уви, за съжаление вече си съсипа живота напълно.

Illusion is the first of all pleasures!


Тема Re: Чудя се..нови [re: Noblesse oblige]  
Автор ratna ()
Публикувано28.03.11 21:18



много хора имат емоционални проблеми , но нямат оръжие


не че не се изколват с ножове , но с огнестрелно ще действат по-мащабно



Тема Re: Чудя се..нови [re: ratna]  
Автор Noblesse oblige (аз също)
Публикувано28.03.11 21:20



Оръжие се купува. Легално или не.

Illusion is the first of all pleasures!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.