Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови  
Автор convexblock (непознат )
Публикувано21.01.11 00:02



Здравейте,

обръщам се в най-тежкия за мен час към Вас. Премислям вече, дали още си заслужава да живея. Нищо не ме задържа повече в моя живот. Аз съм самотен, депресивен и никой не ми се обажда. Никои не се интересува от мен. Аз съм отпадъка на обществото. Вися в момента в мизерното си едностайно жилище и трябва да убия още малко от времето си. Никога в живота си досега не съм имал позитивни емоции и опит. Утре е петък вечер и вместо да излезна, ще се разлагам в жилището си сам. Всичко е минало и заминало, аз нямам повече живот. При това не съм някой със социофобия (страх от хора) или някой който не излиза от вкъщи. Проблема е че поради моята грозна външност получавам само отхвърляне и това още от детска възраст. Започна още от училище и изобщо не е преставало. Моето излъчване на лузър, дори се затвърди до средата на тридесетте ми години. За мен няма никакъв смисъл повече, аз принадлежа към генетичната нисша класа. Аз съм генетичен човешки боклук. Някой който никога няма да има приятелка, някой който винаги ще бъде подлаган на тормоз, някой който винаги ще бъде мачкан. Преди в училище съучениците ми ме биеха, бях малък и слаб. В междучасията ме биеха в тоалетните, идваха винаги няколко и аз нямах никакъв шанс. Докато през ученическите ми години бях подложен на бой, момичетата само ми се подиграваха вместо дипломатично да ми помогнат. Дори понякога присъстваха и гледаха. Тези травмиращи преживявания са запечатани дълбоко в съзнанието ми, без възможност да бъдат изтрити. Аз бях телесно по-слабият върху който можеха да плюят и да тъпчат. Аз съм нисък, дебел и грозен. 164 см и тежа повече от 100 килограма. Не съм правил нито секс, нито съм имал приятелка, нито някакви нежности. Някой получават най-малкото целувка по бузата или прегръдка, дори това не можах да изпитам. Знам обаче какво означава да получаваш удари или пък какво е усещането да си със счупен нос, но влечение, симпатия, признание, любов не съм изпитвал никога. Живота минава всеки ден покрай мен, става ми все по-ясно, че никога не съм имал шанса. Не съм можел да променя моята кариера на неудачник в нито един момент. Генетичните бариери са непреодолими. Генетичната нис ша класа си остава нисша класа, рядко се случва възход. Чувствам се както във филма Гатака с Jerome Morrow. Наистина опитах. На всяка цена, непременно. Аз съм човек, който не се отказва бързо. Ходих по дискотеки, на почивки, на блайнд дейтс. Резултатите са наистина размазващи. Резултат 0 точка 0. Не дори и някакъв минимален шанс. При това нито съм притеснителен нито пасив ен. Заговарял съм дори жени на улицата, в клубова разбира се също. Опитах всичко. Аз наистина се промених. Реториката ми, мимиките и жестовете ми са съвсем други. Подобрих си комуникативността. Но кой се интересува от тези неща, когато си грозен? Наистина си дадох зор! Други неудачници, които избират доброволната смърт - самоубийството, не пробват изобщо да се променят и избират лесния път. Ако си бяха направили труда да опитат, може би щеше да се получи. Поради тази причина исках да съм абсолютно сигурен на 100%, че нямам абсолютно никакъв шанс. Издържах 15 години. Това продължава от 1996 година. От 1996 се опитвам. Провалих се както в личния си живот така и в професионалния. Когато пробваш 15 години нещо, не може да съм се объркал, наистина няма как. Ако бях мързеливо лежал на дивана, окей, няма проблеми, но аз излизах наистина навън по целия широк свят. Направих много неща, но това което е важно е резултатът, който е наистина нула. Не съм претенциозен, за мен външността не е от значение. Аз гледан душевните качества, те са много много важни за мен, но един мъж с хубави душевните качества просто не е желан или изобщо не получава възможност да ги покаже. Прозореца от време който имам на разположение бива мигновенно затворен. Има жени, които ме отхвърлят, защото съм им прекалено грозен. Няма проблем, случва се. Но не мога да разбера жените, които също са грозни, дебели и очилати или пък безработни, дори те поставят пред мъжа големи претенции, които те самите не могат да предложат. Аз нямам подобни претенции, но от друга страна жените, които са в моята лига ги имат. Направо нямам думи. Една жена, с която исках да се запозная в дискотеката ми каза, че не съм нейн тип, каза че си пада по мургави стройни мъже с хубави коли, които стоят с двата крака в живота. Тя самата беше дебела и безработна и нямше дори шофьорска книжка. Моя мироглед за търсенето и предлагането на мъже и жени беше разбит на пух и прах, като разбрах, че дори подобни жени успяват да наложат претенциите си. Те получават мъжете, които искат. При един неудачник като мен, душевните качества изобщо не се зачитат, защото условията относно външността не са изпълнени. Фризирани и замазани, до откат. Всеки ден с нова прическа, дрехи, овердресед, гелосани коси и горни дрехи от дантели.и т.н.. Много мъже са като мен фрустрирани. Качеството на живота ми е равно на нула. Така изглежда моя живот в момента. Вися си в едностайното си жилище гледам телевизия и влизам в интернет. И така в продължение на години, никой не ми се обажда, познати и роднини нямам вече. Преди излизах много ентусиазиран и се впусках в ношния живот. Но опитите ми бяха толкова съкрошителни, че една седмица не можех да излезна от леглото. Опита ми беше много много горчив. Аз съм емоционален човек, една греша дума и съм съкрушен. За жените аз съм невидим. Те не ме възприемат като мъж. Моето самоубийство, няма да се забележи от никой. Още не съм се усмелил да го направя. За много хора на думи е лесно, но не ми стиска да се хвърля пред влака или от високо. Желанието ми за живот е все още тук, но става все по-малко, достигам до точка в която не мога да правя разлика между фикция и реалност. През годините станах доста депресивен, нямам повече сили да правя каквото и да е било. Раните на миналото се намират дълбоко в мен, тези травмиращи случки, които хората и обществото ми нанесе. Обществото в което живея ме отвръщава. Единствената причина поради която не съм тотално изпаднал е че не консумирам наркотици и алкохол. Моя живот е наистина жалък и окаян, сега ще дойдат много хора и ще кажат, ти можеш да промениш това или онова. Наистина вече го направих. Купувал съм, свалял съм от интернет и съм чел десетки книги, почти всичко едно към едно съм проложил, но човек не може да си промени външността. Книгите дават един разкривен образ на реалността. Тези подвеждащи книти са перфектна уловка и са само пари на вятъра. Разбира се може да се направи това или онова, но тези книги не ми донесоха нищо само излагация. Преди всичко има много глупости в тях. Реалността на "пазара" е напълно игнорирана. Един пример само: като мъж, трябва да се показваме в такава светлина, че сме трудно достъпни "hard to get". Това е пълна безмислица, защото един мъж като мен никога не може да се преструва по такъв начин. Мъжете които могат са сигурно California Dream Boys. Дори и средностатистическия мъж не може да си го позволи това. В книгите има и много съвети за сваляне, които също нищо не струват. Мъжа трябва на улицата да прави разни циркови номера, за да привлече вниманието на жената. Това са абсолютни глупости! Една жена изобщо не се интересува от подобни неща, тя подминава и игнорира подобно държание. Подлъгах се с тези книги, защото там пише, всеки мъж може да успее да свали жена, мислех си супер, ще го направя веднага. Но това са глупави бращолевици. Тези които имат успехи, могат винаги да имат усех, това са мъжете с потенциал. Аз наистина изпробвах всичко от онлайн запознанства до заговаряне на жени в дискотеката, през клубове по спорт, курсове и екскурзии и т.н. Аз съм просто един социален инвалид. За жените съм просто едно NO GO.

Поздрави.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано21.01.11 00:24



Това, че наричаш резултатът 0 ми наистина означава, че си в моментна дупка. Не е важното крайният резултат, а борбата. 15 години си правил опити - браво. Това е твоят живот, може да не е съвършен, но можеш да се гордееш със себе си, а и малко чувство за хумор да вкараш. Може да намериш или не това, което търсиш, но живееш.
Жените, които наричаш грозни вероятно са комплексирани, т.е. за тях е трудно да ти дадат шанс и лесно да те отрежат, за да не бъдат отхвърлени в последствие. Освен това ти самият явно не си си падал много по тях, щом говориш обобщено и сам си ги виждал като грозни.


Иначе нищожен процент жени ще отговорят позитивно на непознат на улицата. Моят съвет е - потърси из селата, по-малките градчета, с по-традиционни представи някое добро момиче. Това мисля, че ти е таргет групата.
Освен това най-тъмна е нощта точно преди изгрева.

А Дани Де Вито какво да каже? Мислиш ли, че ще се съгласи?


Ето ти един пример - от 6тата точка натам го гледай или 04:05ч.:



Иначе може проблемът да не ти е, че не си красив, а че си чувствителен по някакъв начин. Такива хора по-трудно си намират, но намериш ли веднъж... по-сериозни са. Между другото гледай първо да харесаш искрено някоя, пък после с индивидуален подход да тръгнеш към нея, а не към всички еднакво.



Може и да не стане... Голяма работа - не ти било писано. Има и други неща в живота - може да пишеш разкази, може да гледаш филми... да компенсираш това по някакъв начин.


Малко на съветване го ударих, но нямам време за по-подробно. Иначе - звучиш ми доста интелигентно и осъзнато, бтв. Даже прекалено, трудно ми е да повярвам, че пишеш толкова ясно, а имаш такива проблеми. Но може да си в дупка, де, както казах. Минават.



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Редактирано от Doctor Who на 21.01.11 00:30.



Тема Бог- добави ме във фейсбук!!! [re: convexblock]  
Автор тor (член)
Публикувано21.01.11 00:28



Винаги съм искал да изглеждам като теб. Винаги съм искал да съм мега противен и дебел, да нося 200 грама златен ланец и да бръмча по плажа с гадното си тяло, а до мен две турбоманекенки да ми пускат езици по пъпчивото лице, като в същото време разни млади кретени дето помпат мускули по фитнесите да цъкат с език и в моментите си на слабост да проронват с половин уста "тоя добре, че има пари иначе девствен да е умрял"!



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано21.01.11 01:40



Прекрасен стил!



Ето аз например съм малко по-възрастен от теб, изглеждам отлично, имам академична титла, богати родители, на път съм да направя първия милион, пък и аз съм девствен. И кво?



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано21.01.11 11:18



Сериозен проблем, но за всеки такъв си има решение! Опитай да се обзаведеш с ужасно лъскав поръчков Мерцедес и просто си карай бавно по централни софийски улици и паркирай пред заведения като Бар Флайт, Неро, Саут Парк или Марсилията. Ще видиш,че рязко ще се разхубавиш и дори може да увеличиш силовите си постижения!

Животът е болка, от която мога да те лиша

Редактирано от bluefan на 21.01.11 11:20.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.01.11 11:30



Това са жените.



Мизерни същества. Стар си за да мислиш за любов. Преди повече от 10 години в казармата момчетата си разправяха кой коя как е оправял. И колко са тъпи жените. Еми тъпи са и само болка създават. Та там имаше и някои които се хвалеха, че по улиците ходили като деца и опипвали жените по циците. Други пък ги натискали в асансьори. Ама тъпи създания.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано21.01.11 18:41



Самосъжалението може да бъде доста увличащо...Разбираемо е в много случаи, но лошото е, че не води до нищо .
Казваш, че не изглеждаш добре . Сигурна съм обаче, че има неща, които можеш да направиш и в тази посока - килограмите например . Може би ти липства мотив да го направиш, но все отнякъде трябва да се започне ...
Често нещата се случват, когато най - малко ги очакваме . Вярвам, че ако успееш да се "съживиш"правейки малките стъпки - спортуваш и съотв. отслабваш, но заради себе си, усмихваш се на малките неща /слънцето, възрастната жена на улицата, животинчето...../, доставяш си малки удоволствия......,всичко би се подредило по приемлив начин.
Изобщо прекаленото фиксиране в нещо, често го отблъсква .Сигурно си чувал за случаи на жени, които дълго са искали да забременеят и родят неуспешно . В момента, в който са приели участта си и са пристъпили към осиновяване, голяма част от тях имат и собствени деца . Просто успокояването и настройването на друга честота позволява на нещата да се случат .
Вярвам, че и при теб всичко ще се подреди по добър начин, но понякога/често/ първия тласък трябва да си го дадем сами .
Желая ти успех !



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор World Champ ()
Публикувано22.01.11 00:26



convexblock,

от написаното от теб получавам догадки, че не живееш в България. Така ли е? Защото ако е така, културните различия имат много голямо значение. Тези книги, които четеш за само- усъвършенстване, и които са разпространени на нашия пазар, често са от западноевропейски и Американски автори. Което е вярно за тяхното общество не е задължително вярно за нашето, така че тези книги най- добре ги зарежи.

От това, което пишеш, изобщо не изглежда да си лузер. Напротив, един мъж в трийсетте не е презрял, ти тепърва ще цъвтиш.

Второ, една шеста от всички мъже в САЩ са с с твоята или около твоята височина-164 см. Да, нисък си, но не си прекалено нисък. Има много жени, особено в България, които са по- дребнички, и няма да видят височината ти като проблем. Освен това, много неща човек може да промени в живота си, но височината- не. Така, че просто приеми и обикни тази част от себе си. Прочетох, че статистически по- ниските хора имат по- добро общо здравословно състояние от по- високите. Над килограмите, обаче, имаш контрол. За тази височина не трябва да тежиш повече от 67 кг. Най- вече по здравословни причини. Защо не си вземеш кученце? Ще го разхождаш сутрин и вечер в парка и полека-лека килограмите ще се стопят. Гарантирам ти, че при тези разходки ще имаш много възможности да контактуваш с противоположния пол, а и тема за разговор.

Имаш ли приятели? Преди да се впуснеш на социалната сцена в търсене на идеалната жена, първо трябва да си намериш приятели. С тях ще е много по- весело излизането, а и запознаването с дами. Просто си наречи няколко хобита, и търси групи по интереси- може и по интернет. www. meetup.com е много сладък. Виж какви групи има там близо до твоето местонахождение, и се присъедини към тях. С приятели животът е по- хубав...

Също така, виждам, че имаш преднина пред може би 90 процента от БГ мъже, ако не и повече, заради това, че не употребяваш алкохол и др. такива. Не знам как single жените не се избиват за теб, честно! Това сигурно е първата причина за толкова разпаднали се бракове и връзки. Също така, живееш самостоятелно, това значи, че имаш достотъчно добра кариера, самостоятелен си, не висиш на родителите си. Честно казано, обективно погледнато, колкото повече ти пиша, толкова по- подходящ приятел или съпруг ми се виждаш.

За миналото, за детството, просто не мисли! Добро или лошо, то е приключило. Мисли за бъдещето!



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано22.01.11 11:45



Здравей


Пробвал ли си да създадеш профил в сайт за запознанства , в който да сложиш привлекателна на вид снимка , която не е твоя , така тъкмо няма да знаят с кого си пишат ,тъкмо постепенно ще започнеш да се отъждествяваш с профила ти.Интелигентен си , а жените искат да си и привлекателен ,според теб ти липсва само второто. Така ще започнеш да общуваш ,макар и виртуално с жените с които би искал да бъдеш и ще разбереш и за тяхните проблеми и начин на живот , за това че и красивите хора мислят за самоубийство и още много интересни неща.Ще придобиеш някаква подсъзнателна увереност след като видиш че повечето жени там те приемат много добре - това задължително ще повлияе и навън ,защото това усещане на увереност ще го носиш със себе си навсякъде , а не само в интернет. Така ще имаш възможност да се опознаеш с дадена жена ,а тя да опознае отвъд външността ти и да те оцени като съществолПълно е с хора с фалшиви профили ,няма да си пръв. И внимавай да не ти хареса новата личност, това е просто начин да общуваш с жените с които не би могъл навън. Вид компенсация,много по добре отколкото самоубийство

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от OcA3нaт на 22.01.11 11:49.</EM></FONT></P>

Редактирано от OcA3нaт на 22.01.11 11:53.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: OcA3нaт]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 11:56



Ти ми напомняш за една дебелана на около 30 години у един чат дето си беше писала с един. Като и показа истинската си снимка и оня я напсува и беше много тъжна. И изпадна в депресия.

Пишеше ми, че всички мъже са еднакви, искат само красотата и си падат по лесни жени. Аз тогава се бех набутал, че си писах с няколко жени, без да ги свалям, просто щото бяха интересни у чато. Та и тя беше една от тях, ама като разбра оня каква е дебела и нехубава и и тегли една псувня, че цяла седмица беше после в истерия. Не е добър съвет да слага чужда снимка. Човек трябва да е такъв какъвто е.

Па веднъж язе кат почнах да псувам нещо си у чато и те взеха едни, че се събраха мъж и жена. Че после мъжа на няколко пъти ми писа, че заради мен оная го забелезала, щото аз съм бил идиота и той изпъкнал като културния и добрия. И верно и физическа връзка имат после. Заобичаха се.

Да не си слага снимка като не е красив. Чужда снимка е гадост. Оная дебелана ме натъжи много, като я отхвърли оня и и се подигра. Дори на мен ми се ядоса и не щеше много да ми пише. Може ли така? А аз не я свалях, просто хубаво пишеше.

Редактирано от blood2 на 22.01.11 11:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.