Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мисли за самоубийство на една мъжка девственица  
Автор convexblock (непознат )
Публикувано21.01.11 00:02



Здравейте,

обръщам се в най-тежкия за мен час към Вас. Премислям вече, дали още си заслужава да живея. Нищо не ме задържа повече в моя живот. Аз съм самотен, депресивен и никой не ми се обажда. Никои не се интересува от мен. Аз съм отпадъка на обществото. Вися в момента в мизерното си едностайно жилище и трябва да убия още малко от времето си. Никога в живота си досега не съм имал позитивни емоции и опит. Утре е петък вечер и вместо да излезна, ще се разлагам в жилището си сам. Всичко е минало и заминало, аз нямам повече живот. При това не съм някой със социофобия (страх от хора) или някой който не излиза от вкъщи. Проблема е че поради моята грозна външност получавам само отхвърляне и това още от детска възраст. Започна още от училище и изобщо не е преставало. Моето излъчване на лузър, дори се затвърди до средата на тридесетте ми години. За мен няма никакъв смисъл повече, аз принадлежа към генетичната нисша класа. Аз съм генетичен човешки боклук. Някой който никога няма да има приятелка, някой който винаги ще бъде подлаган на тормоз, някой който винаги ще бъде мачкан. Преди в училище съучениците ми ме биеха, бях малък и слаб. В междучасията ме биеха в тоалетните, идваха винаги няколко и аз нямах никакъв шанс. Докато през ученическите ми години бях подложен на бой, момичетата само ми се подиграваха вместо дипломатично да ми помогнат. Дори понякога присъстваха и гледаха. Тези травмиращи преживявания са запечатани дълбоко в съзнанието ми, без възможност да бъдат изтрити. Аз бях телесно по-слабият върху който можеха да плюят и да тъпчат. Аз съм нисък, дебел и грозен. 164 см и тежа повече от 100 килограма. Не съм правил нито секс, нито съм имал приятелка, нито някакви нежности. Някой получават най-малкото целувка по бузата или прегръдка, дори това не можах да изпитам. Знам обаче какво означава да получаваш удари или пък какво е усещането да си със счупен нос, но влечение, симпатия, признание, любов не съм изпитвал никога. Живота минава всеки ден покрай мен, става ми все по-ясно, че никога не съм имал шанса. Не съм можел да променя моята кариера на неудачник в нито един момент. Генетичните бариери са непреодолими. Генетичната нис ша класа си остава нисша класа, рядко се случва възход. Чувствам се както във филма Гатака с Jerome Morrow. Наистина опитах. На всяка цена, непременно. Аз съм човек, който не се отказва бързо. Ходих по дискотеки, на почивки, на блайнд дейтс. Резултатите са наистина размазващи. Резултат 0 точка 0. Не дори и някакъв минимален шанс. При това нито съм притеснителен нито пасив ен. Заговарял съм дори жени на улицата, в клубова разбира се също. Опитах всичко. Аз наистина се промених. Реториката ми, мимиките и жестовете ми са съвсем други. Подобрих си комуникативността. Но кой се интересува от тези неща, когато си грозен? Наистина си дадох зор! Други неудачници, които избират доброволната смърт - самоубийството, не пробват изобщо да се променят и избират лесния път. Ако си бяха направили труда да опитат, може би щеше да се получи. Поради тази причина исках да съм абсолютно сигурен на 100%, че нямам абсолютно никакъв шанс. Издържах 15 години. Това продължава от 1996 година. От 1996 се опитвам. Провалих се както в личния си живот така и в професионалния. Когато пробваш 15 години нещо, не може да съм се объркал, наистина няма как. Ако бях мързеливо лежал на дивана, окей, няма проблеми, но аз излизах наистина навън по целия широк свят. Направих много неща, но това което е важно е резултатът, който е наистина нула. Не съм претенциозен, за мен външността не е от значение. Аз гледан душевните качества, те са много много важни за мен, но един мъж с хубави душевните качества просто не е желан или изобщо не получава възможност да ги покаже. Прозореца от време който имам на разположение бива мигновенно затворен. Има жени, които ме отхвърлят, защото съм им прекалено грозен. Няма проблем, случва се. Но не мога да разбера жените, които също са грозни, дебели и очилати или пък безработни, дори те поставят пред мъжа големи претенции, които те самите не могат да предложат. Аз нямам подобни претенции, но от друга страна жените, които са в моята лига ги имат. Направо нямам думи. Една жена, с която исках да се запозная в дискотеката ми каза, че не съм нейн тип, каза че си пада по мургави стройни мъже с хубави коли, които стоят с двата крака в живота. Тя самата беше дебела и безработна и нямше дори шофьорска книжка. Моя мироглед за търсенето и предлагането на мъже и жени беше разбит на пух и прах, като разбрах, че дори подобни жени успяват да наложат претенциите си. Те получават мъжете, които искат. При един неудачник като мен, душевните качества изобщо не се зачитат, защото условията относно външността не са изпълнени. Фризирани и замазани, до откат. Всеки ден с нова прическа, дрехи, овердресед, гелосани коси и горни дрехи от дантели.и т.н.. Много мъже са като мен фрустрирани. Качеството на живота ми е равно на нула. Така изглежда моя живот в момента. Вися си в едностайното си жилище гледам телевизия и влизам в интернет. И така в продължение на години, никой не ми се обажда, познати и роднини нямам вече. Преди излизах много ентусиазиран и се впусках в ношния живот. Но опитите ми бяха толкова съкрошителни, че една седмица не можех да излезна от леглото. Опита ми беше много много горчив. Аз съм емоционален човек, една греша дума и съм съкрушен. За жените аз съм невидим. Те не ме възприемат като мъж. Моето самоубийство, няма да се забележи от никой. Още не съм се усмелил да го направя. За много хора на думи е лесно, но не ми стиска да се хвърля пред влака или от високо. Желанието ми за живот е все още тук, но става все по-малко, достигам до точка в която не мога да правя разлика между фикция и реалност. През годините станах доста депресивен, нямам повече сили да правя каквото и да е било. Раните на миналото се намират дълбоко в мен, тези травмиращи случки, които хората и обществото ми нанесе. Обществото в което живея ме отвръщава. Единствената причина поради която не съм тотално изпаднал е че не консумирам наркотици и алкохол. Моя живот е наистина жалък и окаян, сега ще дойдат много хора и ще кажат, ти можеш да промениш това или онова. Наистина вече го направих. Купувал съм, свалял съм от интернет и съм чел десетки книги, почти всичко едно към едно съм проложил, но човек не може да си промени външността. Книгите дават един разкривен образ на реалността. Тези подвеждащи книти са перфектна уловка и са само пари на вятъра. Разбира се може да се направи това или онова, но тези книги не ми донесоха нищо само излагация. Преди всичко има много глупости в тях. Реалността на "пазара" е напълно игнорирана. Един пример само: като мъж, трябва да се показваме в такава светлина, че сме трудно достъпни "hard to get". Това е пълна безмислица, защото един мъж като мен никога не може да се преструва по такъв начин. Мъжете които могат са сигурно California Dream Boys. Дори и средностатистическия мъж не може да си го позволи това. В книгите има и много съвети за сваляне, които също нищо не струват. Мъжа трябва на улицата да прави разни циркови номера, за да привлече вниманието на жената. Това са абсолютни глупости! Една жена изобщо не се интересува от подобни неща, тя подминава и игнорира подобно държание. Подлъгах се с тези книги, защото там пише, всеки мъж може да успее да свали жена, мислех си супер, ще го направя веднага. Но това са глупави бращолевици. Тези които имат успехи, могат винаги да имат усех, това са мъжете с потенциал. Аз наистина изпробвах всичко от онлайн запознанства до заговаряне на жени в дискотеката, през клубове по спорт, курсове и екскурзии и т.н. Аз съм просто един социален инвалид. За жените съм просто едно NO GO.

Поздрави.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано21.01.11 00:24



Това, че наричаш резултатът 0 ми наистина означава, че си в моментна дупка. Не е важното крайният резултат, а борбата. 15 години си правил опити - браво. Това е твоят живот, може да не е съвършен, но можеш да се гордееш със себе си, а и малко чувство за хумор да вкараш. Може да намериш или не това, което търсиш, но живееш.
Жените, които наричаш грозни вероятно са комплексирани, т.е. за тях е трудно да ти дадат шанс и лесно да те отрежат, за да не бъдат отхвърлени в последствие. Освен това ти самият явно не си си падал много по тях, щом говориш обобщено и сам си ги виждал като грозни.


Иначе нищожен процент жени ще отговорят позитивно на непознат на улицата. Моят съвет е - потърси из селата, по-малките градчета, с по-традиционни представи някое добро момиче. Това мисля, че ти е таргет групата.
Освен това най-тъмна е нощта точно преди изгрева.

А Дани Де Вито какво да каже? Мислиш ли, че ще се съгласи?


Ето ти един пример - от 6тата точка натам го гледай или 04:05ч.:



Иначе може проблемът да не ти е, че не си красив, а че си чувствителен по някакъв начин. Такива хора по-трудно си намират, но намериш ли веднъж... по-сериозни са. Между другото гледай първо да харесаш искрено някоя, пък после с индивидуален подход да тръгнеш към нея, а не към всички еднакво.



Може и да не стане... Голяма работа - не ти било писано. Има и други неща в живота - може да пишеш разкази, може да гледаш филми... да компенсираш това по някакъв начин.


Малко на съветване го ударих, но нямам време за по-подробно. Иначе - звучиш ми доста интелигентно и осъзнато, бтв. Даже прекалено, трудно ми е да повярвам, че пишеш толкова ясно, а имаш такива проблеми. Но може да си в дупка, де, както казах. Минават.



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Редактирано от Doctor Who на 21.01.11 00:30.



Тема Бог- добави ме във фейсбук!!!нови [re: convexblock]  
Автор тor (член)
Публикувано21.01.11 00:28



Винаги съм искал да изглеждам като теб. Винаги съм искал да съм мега противен и дебел, да нося 200 грама златен ланец и да бръмча по плажа с гадното си тяло, а до мен две турбоманекенки да ми пускат езици по пъпчивото лице, като в същото време разни млади кретени дето помпат мускули по фитнесите да цъкат с език и в моментите си на слабост да проронват с половин уста "тоя добре, че има пари иначе девствен да е умрял"!



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано21.01.11 01:40



Прекрасен стил!



Ето аз например съм малко по-възрастен от теб, изглеждам отлично, имам академична титла, богати родители, на път съм да направя първия милион, пък и аз съм девствен. И кво?



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано21.01.11 11:18



Сериозен проблем, но за всеки такъв си има решение! Опитай да се обзаведеш с ужасно лъскав поръчков Мерцедес и просто си карай бавно по централни софийски улици и паркирай пред заведения като Бар Флайт, Неро, Саут Парк или Марсилията. Ще видиш,че рязко ще се разхубавиш и дори може да увеличиш силовите си постижения!

Животът е болка, от която мога да те лиша

Редактирано от bluefan на 21.01.11 11:20.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.01.11 11:30



Това са жените.



Мизерни същества. Стар си за да мислиш за любов. Преди повече от 10 години в казармата момчетата си разправяха кой коя как е оправял. И колко са тъпи жените. Еми тъпи са и само болка създават. Та там имаше и някои които се хвалеха, че по улиците ходили като деца и опипвали жените по циците. Други пък ги натискали в асансьори. Ама тъпи създания.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано21.01.11 18:41



Самосъжалението може да бъде доста увличащо...Разбираемо е в много случаи, но лошото е, че не води до нищо .
Казваш, че не изглеждаш добре . Сигурна съм обаче, че има неща, които можеш да направиш и в тази посока - килограмите например . Може би ти липства мотив да го направиш, но все отнякъде трябва да се започне ...
Често нещата се случват, когато най - малко ги очакваме . Вярвам, че ако успееш да се "съживиш"правейки малките стъпки - спортуваш и съотв. отслабваш, но заради себе си, усмихваш се на малките неща /слънцето, възрастната жена на улицата, животинчето...../, доставяш си малки удоволствия......,всичко би се подредило по приемлив начин.
Изобщо прекаленото фиксиране в нещо, често го отблъсква .Сигурно си чувал за случаи на жени, които дълго са искали да забременеят и родят неуспешно . В момента, в който са приели участта си и са пристъпили към осиновяване, голяма част от тях имат и собствени деца . Просто успокояването и настройването на друга честота позволява на нещата да се случат .
Вярвам, че и при теб всичко ще се подреди по добър начин, но понякога/често/ първия тласък трябва да си го дадем сами .
Желая ти успех !



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор World Champ ()
Публикувано22.01.11 00:26



convexblock,

от написаното от теб получавам догадки, че не живееш в България. Така ли е? Защото ако е така, културните различия имат много голямо значение. Тези книги, които четеш за само- усъвършенстване, и които са разпространени на нашия пазар, често са от западноевропейски и Американски автори. Което е вярно за тяхното общество не е задължително вярно за нашето, така че тези книги най- добре ги зарежи.

От това, което пишеш, изобщо не изглежда да си лузер. Напротив, един мъж в трийсетте не е презрял, ти тепърва ще цъвтиш.

Второ, една шеста от всички мъже в САЩ са с с твоята или около твоята височина-164 см. Да, нисък си, но не си прекалено нисък. Има много жени, особено в България, които са по- дребнички, и няма да видят височината ти като проблем. Освен това, много неща човек може да промени в живота си, но височината- не. Така, че просто приеми и обикни тази част от себе си. Прочетох, че статистически по- ниските хора имат по- добро общо здравословно състояние от по- високите. Над килограмите, обаче, имаш контрол. За тази височина не трябва да тежиш повече от 67 кг. Най- вече по здравословни причини. Защо не си вземеш кученце? Ще го разхождаш сутрин и вечер в парка и полека-лека килограмите ще се стопят. Гарантирам ти, че при тези разходки ще имаш много възможности да контактуваш с противоположния пол, а и тема за разговор.

Имаш ли приятели? Преди да се впуснеш на социалната сцена в търсене на идеалната жена, първо трябва да си намериш приятели. С тях ще е много по- весело излизането, а и запознаването с дами. Просто си наречи няколко хобита, и търси групи по интереси- може и по интернет. www. meetup.com е много сладък. Виж какви групи има там близо до твоето местонахождение, и се присъедини към тях. С приятели животът е по- хубав...

Също така, виждам, че имаш преднина пред може би 90 процента от БГ мъже, ако не и повече, заради това, че не употребяваш алкохол и др. такива. Не знам как single жените не се избиват за теб, честно! Това сигурно е първата причина за толкова разпаднали се бракове и връзки. Също така, живееш самостоятелно, това значи, че имаш достотъчно добра кариера, самостоятелен си, не висиш на родителите си. Честно казано, обективно погледнато, колкото повече ти пиша, толкова по- подходящ приятел или съпруг ми се виждаш.

За миналото, за детството, просто не мисли! Добро или лошо, то е приключило. Мисли за бъдещето!



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано22.01.11 11:45



Здравей


Пробвал ли си да създадеш профил в сайт за запознанства , в който да сложиш привлекателна на вид снимка , която не е твоя , така тъкмо няма да знаят с кого си пишат ,тъкмо постепенно ще започнеш да се отъждествяваш с профила ти.Интелигентен си , а жените искат да си и привлекателен ,според теб ти липсва само второто. Така ще започнеш да общуваш ,макар и виртуално с жените с които би искал да бъдеш и ще разбереш и за тяхните проблеми и начин на живот , за това че и красивите хора мислят за самоубийство и още много интересни неща.Ще придобиеш някаква подсъзнателна увереност след като видиш че повечето жени там те приемат много добре - това задължително ще повлияе и навън ,защото това усещане на увереност ще го носиш със себе си навсякъде , а не само в интернет. Така ще имаш възможност да се опознаеш с дадена жена ,а тя да опознае отвъд външността ти и да те оцени като съществолПълно е с хора с фалшиви профили ,няма да си пръв. И внимавай да не ти хареса новата личност, това е просто начин да общуваш с жените с които не би могъл навън. Вид компенсация,много по добре отколкото самоубийство

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от OcA3нaт на 22.01.11 11:49.</EM></FONT></P>

Редактирано от OcA3нaт на 22.01.11 11:53.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: OcA3нaт]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 11:56



Ти ми напомняш за една дебелана на около 30 години у един чат дето си беше писала с един. Като и показа истинската си снимка и оня я напсува и беше много тъжна. И изпадна в депресия.

Пишеше ми, че всички мъже са еднакви, искат само красотата и си падат по лесни жени. Аз тогава се бех набутал, че си писах с няколко жени, без да ги свалям, просто щото бяха интересни у чато. Та и тя беше една от тях, ама като разбра оня каква е дебела и нехубава и и тегли една псувня, че цяла седмица беше после в истерия. Не е добър съвет да слага чужда снимка. Човек трябва да е такъв какъвто е.

Па веднъж язе кат почнах да псувам нещо си у чато и те взеха едни, че се събраха мъж и жена. Че после мъжа на няколко пъти ми писа, че заради мен оная го забелезала, щото аз съм бил идиота и той изпъкнал като културния и добрия. И верно и физическа връзка имат после. Заобичаха се.

Да не си слага снимка като не е красив. Чужда снимка е гадост. Оная дебелана ме натъжи много, като я отхвърли оня и и се подигра. Дори на мен ми се ядоса и не щеше много да ми пише. Може ли така? А аз не я свалях, просто хубаво пишеше.

Редактирано от blood2 на 22.01.11 11:57.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано22.01.11 12:04



Само чрез снимката ще успее да задържи по задълбочен разговор в чата , повечето жени искат пъстро врабче и ги грабва първо пъстротата и живеца на мъжа , така е и в природата, подбор. Там поне може да ги залъже за да задържи разговора, па ако успее да я омае може и да се покаже какъвто е, но нека покаже и увереност , а не унилост и да не оцаква кой знае какво -както човек възприевма себе си така и другите го усещат,това не е от американците а си е доказан закон



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: OcA3нaт]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 12:17



Това са глупости пак. Аз с една като си писах и я свалях и тя веднага ми каза, че обичала отговорни мъже. И какво работя.

Пък аз не работя и ме отряза.
Ако искам у фейсбуко без снимка за 1 седмица може поне 4-5 жени да накарам да ми пишат. Обаче трябва да излъжа, че работя нещо и веднага ще ми се лепнат. Верно комплексарки, любовчийки или други някакви, не супер модели, но секси. И като ми видят снимката и 90% ще ме напуснат. Лоши жени. Искат хубави мъже.

Тя, ако му пусне, как да не я омае? Като напъне и ще е лесно. Чрез снимка е най-гадно. Най-добре е мъжа без, жената с и да се срещнат скоро след това. На живо всичко се решава, а не на снимката. Схвана ли? Макар, че и ако жената е без снимка, пак не е лошо при положение, че досега е нямал жени.
Комплексарки бол в нета. На такива ли искаш да попадне той? Има и други жени, мили създания искащи само да работиш и да си стабилен.

А да се похваля, че свалих преди близо 2 години една 23 годишна, без снимка и тя ми писа и у skype с камера. Пък беше надута, и плака зарад мен у чато, въобще добре се държа при положение, че си имаше самочувствието тъпо. Но после започнах да пиша с една тука в клуба и по нея се захласнах, а после по друга. Жените дават , ако работиш. Дават и без снимка да се срещнете.

Редактирано от blood2 на 22.01.11 12:17.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано22.01.11 12:25



ако тя ще се разочарова по добре за него да не е навън, а още в чата , това за чата е вариант да си дигне малко самочувстието , а ако му хареса там да си общува с или без снимка .има толкова самонти хора из тия сайтове и красиви и комплексирани , ако не се справят навън там е подходящо място за някакъв нов старт или опит и не е толко важна въшността колкото себеусещането-ще кажеш , по хората съдя какъв съм, но ти ако си се възприел по удобен за теб начин какво те интуресуват другите? Моделирай се както на теб те се иска макар и да е лъжовно, това дава някаква сила и увереност , колко много хора си крадат роля от някой филм и заживяват с нея



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: OcA3нaт]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 12:32



Важни са 3 неща. Парите, личната свобода и красотата. Ако има кинти и свобода, що да не се пробва? Между другото схванах, че 80% от пусканията на жените не са с цел сериозна връзка, а спонтанен импулс, така, че дори без снимка, ако се срещнат и се държи добре с нея има голяма вероятност да му пусне при положение, че близо месец я е свалял в нета.

Това е тактиката която научих. От 1 седмица до един месец сваляне у нета без снимка и после искане да се срещнат, като мъжа поема разходите и после тя има вероятност да му пусне.

Ще му пусне защото мило и е писал, стигнал е до нейната душа, нарекъл я е красива, тя се е възбудила от това, че може да е Нарцис за него, пък после като я наяде, напие и наговори и ще му пусне, ако това и е целта. И като и заразправя, че работи нещо и разни глупости и работата е станала.

Да я сваля. Какво моделиране? Сваляне у нето. Ако може до край да си каже всичко и да я възбуди и после среща и поемане на отговорност за разходите и ще му пусне.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано22.01.11 12:34



идеята беше друга





Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: OcA3нaт]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 12:46



Нали идеята е да му пусне, защото има добра и хубава душа, защото е уникален . И заради това ще се влюби в него и ще го поиска и ще се възбуди жената от него. Не мога да те разбера, къде греша.

Ако я свали и на нея и хареса, ще му се вдигне самочувствието. Не разбирам какъв е проблема.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано22.01.11 13:00



Пишете , но не питате човекът дали е жив и здрав , а не е направил някоя глупост


Ей сonvexblock пиши нещо !!!!
Пролетта като дойде и напече слънцето , като се погнат хормоните , ще ти излезе късмета , само не трябва да пробираш , млада , стара , крива , грозна (става въпрос за загубата на девствеността)
За другото обаче , намиране на жена/момиче с изискваните от теб качества е трудно . много са изправени пред този въпрос , които не може да се смята за толкова важен , че да омаловажиш пред него самото си съществуване

Редактирано от ratna на 22.01.11 13:01.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 13:07



Аз смятам, че convexblock е измислен образ. Няма такъв човек и такава съдба. Нарочно някой ми се подиграва.

И ме осмива.

Редактирано от blood2 на 22.01.11 13:08.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано22.01.11 13:17



честно казано първото ми усещане беше , че ти пишеш под този ник .
особено като споменава и генетиката , но след като ти казваш , че не е твое дело кой тогава ще си прави труда да пише толкова дълъг постинг ?
от друга страна , не мога да изключа , че съществуват и други хора , които мислят по този начин и в момента споделят .



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Живoтa e пpekpaceн (аз също)
Публикувано22.01.11 13:31



А ти какво направи за да промениш нещата?

Признавам, че прочетох постинга диагонално и не задълбочено, но никъде не видях твоя активност, освен волско търпение.

Като са те тормозели, защо не си отвръщал? Всеки усеща болката. Ако имаш смелостта да отвърнеш, то тези, които те тормозят, биха се замислили дали да го правят.

Четох, че тежиш 100 кг при 164 см височина. Какво направи за да се промениш - започна ли да спортуваш, пазиш ли диети? Или приемаш това за необходима и достатъчна причина да се самосъжаляваш?

Illusion is the first of all pleasures!


Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор QTEK™ (†Заличител†)
Публикувано22.01.11 18:41



тук пак броят канарчетата
...


Широка област от психични явления, протичайки с намален, а често и липсващ субективен контрол, се нарича безсъзнателно

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•


Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: ratna]  
Автор QTEK™ (†Заличител†)
Публикувано22.01.11 18:43



не се връзвай..поднасяте ... тук пишещ



M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•

Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано23.01.11 00:43



Мисля, че темата е пързалка. Срува ми се скалъпена, неубедителна.
Пък и факта ,че авторът втори ден не отговаря, говори.
В моменти,когато човек е в пълна безнадеждност, такава безнадеждност когато правиш опит да сложиш край на всичко, едва ли ще седнеш на компа да пускаш теми до непознати. Тогава човек по-скоро ще напише писмо до майка си или въобще не му е до хора и направо действа.
99процента е измислица, но заради единия процент вероятност да е истина , си мисля ....че трябва да напиша нещо.
Правила съм опит за самоубийство. Повярвай ми, мъката която ще причиниш на най-близките си е нищо в сравненение с мъките които си мислиш ,че преживяваш сега.
Мисля си, защо едни хора приемат препятствията като предизвикателства пред волята си с които просто трябва да се справят,а други хора пред същите тези обстоятелства се чувстват нещастни и нищожни .
Психологията отдавна го е обяснила с вродена нагласата, заучено в детството поведение и ред други .Не е невъзможно да смекчиш нагласата и да заучиш нов начин на реагиране на света.
Ти сам разбираш,че за това, как се чувстваш,виновна е депресията ти , онази химия която става в главата ти и, а не реалността и твоите недостатъци.
Няма значение дали си грозен, няма значение ,че жените не те харесват ,или че си се провалил в професията, а как реагираш на света.
Не може толкова мрачен да е животът ти. Поне на мен нерелно ми звучиш. А знаеш ли ,че според едно много авторитетно проучване 80 процента от живота на човек е хубав, а 20 процента лош и проблеми. Ти изглежда виждаш само 20 процента в живота си.
Можеш да потърсиш психиатър ,който да те извади от тази криза с медикаменти( временно) и успоредно с това да провеждаш немедикаментозна терапия за промяна на нагласата ти.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Цap Изpoд]  
Автор Пич Бoжи (гуш)
Публикувано23.01.11 01:44





---


Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Bидa]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано23.01.11 17:16



А защо на мен изобщо не ми се стори нито депресиран, нито мрачен и да вижда черното? Не казвам, че аз съм правата, само констатирам... Стори ми се разумен човек, който пише за самоубийство, обаче не би го направил... аз не виждам такава вероятност при него или поне не актуална. А иначе всеки човек е мислил някога за самоубийство според мен, но той си рационализира здраво, обяснява обстоятелствено, има критичност. По-скоро ми се струва, че някое умение му е в дефицит, а други в излишък и затова наистина са се стекли неприятно нещата в срещите му с жените. А това си е реален проблем, не имагинерен. Той има потребност и не успява да я удовлетвори в реалността. Т.е. той отреагира така на нещо реално и в никакъв случай не бих решила, че става въпрос за клинична депресия. Особено като се има предвид, че той дълги години е стоял в тези емоции и е продължавал да опитва и се е държал. Значи има и добра издържливост и съм оптимистична за него. От лекарства не мисля, че има нужда освен ако не му помогнат за кг-мите. Т.е. интересно ми е той винаги ли е бил с такова тегло, на някого от семейството му ли се е метнал по това или с храната тушира емоцията.

Между другото сега ми хрумна, че малко любовта се явява като смисъл на живота му, явно много внимание й отделя... След като е искал да опита поне, но явно има фантазията, че без любов губи смисъла.


А относно "пързалката" едва ли някой, на когото тези емоции и тази тема не са му актуални по някакъв начин, ще го напише това, че и толкова дълго. Дори не всичко да е истина някой се е поставил психично в тази роля.

А иначе - какъв смисъл от "пързалка" точно такава? Да напише нещо смешно разбирам.


...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Редактирано от Doctor Who на 23.01.11 17:20.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Doctor Who]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано23.01.11 17:47



А защо на мен изобщо не ми се стори нито депресиран, нито мрачен и да вижда черното? Не казвам, че аз съм правата

Ами не знам защо на теб не ти се струва депресиран. Може би защото ти нямаш депресивна нагласа и по тази причина не виждаш мрачното и депресивното. А аз където и да съм, първо виждам тъжното, сериозното, мрачното, виждам социалната несправедливост например и въобще проблемите. Аз съм си депресивна и виждам тъжното навсякъде и ми влияе, особено когато съм в криза.Дори може да съм на празник, ще видя под някоя маса как детенце плаче и ще го взема да го утеша, няма да се веселя...
Тази тема ме хвана в момент когато отново съм емоционално лабилна и ми стана адски зле от нея.На теб повлия ли ти на настроението? Сигурно ми е противопоказно да се занимавам с мрачни и подтискащи неща.Но с каквото и да се сблъскам вече в живота, превъзмогвам първите си чувства и гледам да реагирам позитивно особено ако общувам с хора.На това ме научи психотерапията.Хората не са ми виновни за нищо ,никога не ги заливам с душевната си помия.Изливам я върху психотерапевта. Горкият ,как ли издържа

Просто споделям.Не е по темата и не това ме питаше ти.
Така че моето мнение не е правилно.То си е мое ,субективно и емоционално.

Пързалка ,в смисъл, прилича ми на отделни пасажи ,копнати от разни места и съшити. Не звучи цялостно.
Защо да го прави? За да чуе нашето мнение,например.

Редактирано от Bидa на 23.01.11 17:59.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Bидa]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано23.01.11 17:59



Не много силни емоции ми провокира темата, но приятни.

А иначе да кажем ако момиче на 16 отвори клуб "Любов" и напише тема как е жена на 30 и не е намерила никого досега, който да си струва... и как се е отчаяла и тн, и тн. това ще бъде ли "шаранче" или по този начин тя ще изрази своите страхове, притеснения, вълнения, надежди, отчаяние и търсене? Това е пак към всички, които мислят, че не е реална темата. В смисъл, че не може да не е реална в някакъв психичен смисъл. Освен ако не е копирано от някъде и пейстнато тук. Но самият текст не е виновен за това.


...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Doctor Who]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано23.01.11 18:06



А относно "пързалката" едва ли някой, на когото тези емоции и тази тема не са му актуални по някакъв начин, ще го напише това, че и толкова дълго. Дори не всичко да е истина някой се е поставил психично в тази роля.


Да ,когато човек пише нещо,той се потапя емоционално в това,което пише. Така успява да предаде емоции и на читателите. В този смисъл за мен тескта е много успешен,на мен лично ми провокира много, отрицателни емоции.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Doctor Who]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано23.01.11 18:09



А иначе да кажем ако момиче на 16 отвори клуб "Любов" и напише тема как е жена на 30 и не е намерила никого досега, който да си струва... и как се е отчаяла и тн, и тн. това ще бъде ли "шаранче" или по този начин тя ще изрази своите страхове, притеснения
Това аз бих го нарекла например опит за художествена измислица, разказ или есе, ако е на обща тема.Например вестник Лична драма какво е ? Разни измислени истории на нереални хора в повечето случаи. Но понеже тук е форум очакваме темите да са достоверни.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Doctor Who]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано23.01.11 19:08



Има вероятност темата да не е чиста, като факти, и дори да не е проблем в 1во лице, но със сигурност е актуалня за написалия я, така че си струва да и се отговори.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Amitaba (sunshine)
Публикувано24.01.11 01:29



Здравей, convexblock!

Почти сигурен съм, че въпреки мислите за самоубийство все още си жив и здрав и се надявам да се върнеш и да ни увериш в това. Също така си мисля, че всичко, което си написал, е по-скоро изповед, отколкото въпрос за помощ.

Останах с впечатлението, че книгите, които си чел, са точно това, от което най-малко си имал нужда. Предполагам, че са основно книги от типа "прави така и така, а това и онова недей да правиш, и ще имаш небивал успех". Такъв начин на мислене е твърде характерен за САЩ, затова и там психолозите и психотерапевтите имат и най-добър бизнес. Няколко пъти спомена думата "пазар". Първо (като оставим настрана глупостите за генетично-нисша класа и пр.), ти не си продукт, който да се предлага на пазара, колкото и да ти е втълпявал някой, че е така. Ти си уникално човешко същество, имаш своите положителни страни, както и слабости - като всички хора.

От какво друго да се интересува един духовно празен човек, освен от материални неща - скъпи и лъскави коли, модни дрешки, супер-тяло в човека отсреща и т.н. Не казвам, че това са лоши неща, но ако те са най-важното за един човек, това е сигурен белег за духовната му нищета. Не знам как и защо и къде си ги намирал тия моми, ама според мен изобщо не бива да ти пука за тяхното мнение по много въпроси. Не си мисли, че щом една глупава и очевидно комплексирана "дебела и безработна" жена ти говори такива неща за разни мачовци, на които ти не приличаш, значи си лузър, защото не можеш да удовлетвориш "нуждите" й. Пък и ценността на човек не се определя нито от килограмите, нито от работата, нито от шофьорската книжка - всичко това подлежи на промени, но има качества, които не се придобиват лесно, не можеш да ги откраднеш от друг, а веднъж придобити, остават и именно това ги прави ценни.

Според мен има две неща, които се открояват като възможно решение на проблема ти в дългосрочен план (изведнъж няма да стане). Първото е самочувствието ти и начинът, по който се възприемаш. Колкото и да заучаваш готови фрази или жестове, това, с което трябва да се бориш, е вътрешното ти убеждение, че не ставаш за нищо. Нещата са свързани. Вътрешното добро самочувствие ще увеличи шансовете за позитивен feedback (не се сещам за по-подходяща дума на български), а такъв позитивен отговор, ще е добра храна за самочувствието ти. Ще трябва да започнеш от това да се научиш наистина да обичаш и приемаш себе си. Не, ти не си боклук, повярвай ми! Да, ти си ценен човек! Имаш нужда от промяна на фокуса, промяна на гледната точка, за да се промени и светът ти. Освен това имаш всичко необходимо, за да можеш с известен труд да постигнеш много повече, отколкото може би в момента допускаш, че е възможно.

Моето впечатление е, че голяма част от типа мъже (не казвам всички), за които някои кухи момичета си мечтаят, именно тия "успели" мачовци, с хубаво тяло и хубав тен, с хубави коли и много пари, са дълбоко комплексирани, само че външният успех не ги поставя в ситуация да видят слабите си страни. И когато мацката започне връзка с такъв човек, ще й се наложи да се сблъска и с грубост, и с необуздан характер, и с големи претенции, и с безотговорност, и с изневери и т.н. от негова страна. Защото това, което е добро за една нощ или един месец физическа наслада и сетивни удоволствия, не винаги е добро за стабилна връзка. Но това в случая не е твой проблем.

Второто нещо е външността. Това, че си дебел, не е генетично обусловено. Килограми не се свалят трайно нито с диети, нито с движение. Килограми се свалят трайно с цялостна промяна в отношението към себе си, към храната и към начина на хранене. А за това се изисква грамотност стигаща по-далеч от безкритично попиване на посланията на рекламите. Целта на рекламите не е да се чувстваш добре и да намериш себе си. Тяхната цел е да бъдеш клиент, а често най-добър клиент е именно нещастният човек.

Мисля, че мога да ти препоръчам поне по една стойностна книга и в двете направления - постигане на позитивно и безусловно любящо отношение към себе си и постигане на здраво, стройно и жизнено тяло. Това не са книги, които да ти продиктуват какво да правиш и какво не. По-скоро ще ти дадат информация, която вероятно не ти е била известна досега и която може наистина да бъде достатъчна, за да осъществиш огромна промяна в живота си. Най-малкото, прочитането на двете книги, които в момента имам предвид (разбира се, те не са единствените) би могло да е източник на вдъхновение за коренна промяна в живота ти. От теб зависи!

Пиши ми лична бележка за книгите, ако те интересуват конкретни заглавия и автори, но не е лошо да пишеш и тук - виж колко много хора се отзовахме с желание да помогнем. Кажи ни, че си още тук и надеждите ни, че не си се подлъгал да избереш лесния наглед път, не са напразни.

Поздрави!

____________

Бог е Любов

Редактирано от Amitaba на 24.01.11 01:45.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Amitaba]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано24.01.11 08:16



Добре дошъл в клуба. Прекрасен пост, с който дано успееш да вдъхнеш увереност наconvexblock!

По-скоро ще ти дадат информация, която вероятно не ти е била известна досега и която може наистина да бъде достатъчна, за да осъществиш огромна промяна в живота си. Най-малкото, прочитането на двете книги, които в момента имам предвид...
Кои са тези две книги?

Редактирано от Bидa на 24.01.11 08:36.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Amitaba]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано24.01.11 10:00



Много хубав постинг, поздравления! Обаче само 1 от писалите по темата се усъмни, макар и съвсем леко, че темата е... пълен ташак!



Един пич се гаври с вас и не се усещате изобщо!



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: lYl 13]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано24.01.11 12:06



" Гаври" е много силна дума.Може би пак трябва да тръгнем от нагласите си . Като всяка подобна силно емоционална драма и тази изостря сетивата ми, напряга инстинктите ми, кара ме да мисля, да мисля…За мен тя беше полезна и не ме интересува какви са мотивите авторътда я пусне.

Отговорите на другите ми изглеждат в нужната степен доброжелателни и ако утре, вдруги ден някой има нужда, ако му се наложи да споделя нещо за себе си ,няма да има притеснения да го направи .




Редактирано от Bидa на 24.01.11 12:09.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Bидa]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.01.11 12:14



Аз пък въобще не мисля като пиша.

Станал съм пишеща машина.

Вида, ако мислеше щеше да пишеш за Хари Потър и да печелиш милиони долари от авторски права. Не, ако всяко писание е полезно за хората около всеки зубър щеше да има красавица, а мутрите щяха да свалят бабички.

Съня е маркиране на територия от даден човек.

Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Amitaba]  
Автор QTEK™ (†Заличител†)
Публикувано24.01.11 13:05



може ли да си такава куха лейка?!

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•


Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Bидa]  
Автор QTEK™ (†Заличител†)
Публикувано24.01.11 13:06



наистина върви да копаш нещо на двора а не да се изпускаш тук...
наистина голяма гавра с такива като теб е поста



M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•

Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: QTEK™]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано24.01.11 14:38







Тема [b] Amitaba[/b], не му се връзвай.нови [re: QTEK™]  
Автор Bидa (блага и добра)
Публикувано24.01.11 14:42



може ли да си такава куха лейка?!


Amitaba, не му се връзвай. Погледни му постовете и ще разбераш за какво става въпрос. Ако въобще си струва човек да се занимава с него.



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Amitaba]  
Автор ratna ()
Публикувано24.01.11 16:04



Състоянието , описано от convexblock , е реално съществуващо , дори това да не е характерно за автора на поста . Познавам мъж , за който описаното важи в голяма степен , само дето същия не би писал във форуми за да си разреши проблемите .



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: Цap Изpoд]  
Автор ratna ()
Публикувано24.01.11 16:12



клуб на девственика





Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.01.11 16:17



Да си чула за жена дето иска да се такова и не го получава?

Кой е виновника за незадоволените мъже?

Съня е маркиране на територия от даден човек.

Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано24.01.11 16:23



всеки бива задоволяван , стига да поиска това сред подходящи хора , на подходящо място .
Но знаеш ли обикновено какво се получава , някои от (мъжете/жените)започват да имат разни претенции , тая била дебела , оная грозна , другата кльощава , следващата с малък бюст и си остават девствени , очаквайки принца или принцесата в цялото си сияни и красота да дойде да ги изчу...



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.01.11 16:31



И какво му е лошото? Тоест като нямаш полза от секса, не ти трябва.

Правилно. Като ходиш до клозета, мъж ли ти трябва?

Съня е маркиране на територия от даден човек.

Редактирано от blood2 на 24.01.11 16:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.