Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано22.01.11 12:04



Само чрез снимката ще успее да задържи по задълбочен разговор в чата , повечето жени искат пъстро врабче и ги грабва първо пъстротата и живеца на мъжа , така е и в природата, подбор. Там поне може да ги залъже за да задържи разговора, па ако успее да я омае може и да се покаже какъвто е, но нека покаже и увереност , а не унилост и да не оцаква кой знае какво -както човек възприевма себе си така и другите го усещат,това не е от американците а си е доказан закон



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: OcA3нaт]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 12:17



Това са глупости пак. Аз с една като си писах и я свалях и тя веднага ми каза, че обичала отговорни мъже. И какво работя.

Пък аз не работя и ме отряза.
Ако искам у фейсбуко без снимка за 1 седмица може поне 4-5 жени да накарам да ми пишат. Обаче трябва да излъжа, че работя нещо и веднага ще ми се лепнат. Верно комплексарки, любовчийки или други някакви, не супер модели, но секси. И като ми видят снимката и 90% ще ме напуснат. Лоши жени. Искат хубави мъже.

Тя, ако му пусне, как да не я омае? Като напъне и ще е лесно. Чрез снимка е най-гадно. Най-добре е мъжа без, жената с и да се срещнат скоро след това. На живо всичко се решава, а не на снимката. Схвана ли? Макар, че и ако жената е без снимка, пак не е лошо при положение, че досега е нямал жени.
Комплексарки бол в нета. На такива ли искаш да попадне той? Има и други жени, мили създания искащи само да работиш и да си стабилен.

А да се похваля, че свалих преди близо 2 години една 23 годишна, без снимка и тя ми писа и у skype с камера. Пък беше надута, и плака зарад мен у чато, въобще добре се държа при положение, че си имаше самочувствието тъпо. Но после започнах да пиша с една тука в клуба и по нея се захласнах, а после по друга. Жените дават , ако работиш. Дават и без снимка да се срещнете.

Редактирано от blood2 на 22.01.11 12:17.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано22.01.11 12:25



ако тя ще се разочарова по добре за него да не е навън, а още в чата , това за чата е вариант да си дигне малко самочувстието , а ако му хареса там да си общува с или без снимка .има толкова самонти хора из тия сайтове и красиви и комплексирани , ако не се справят навън там е подходящо място за някакъв нов старт или опит и не е толко важна въшността колкото себеусещането-ще кажеш , по хората съдя какъв съм, но ти ако си се възприел по удобен за теб начин какво те интуресуват другите? Моделирай се както на теб те се иска макар и да е лъжовно, това дава някаква сила и увереност , колко много хора си крадат роля от някой филм и заживяват с нея



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: OcA3нaт]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 12:32



Важни са 3 неща. Парите, личната свобода и красотата. Ако има кинти и свобода, що да не се пробва? Между другото схванах, че 80% от пусканията на жените не са с цел сериозна връзка, а спонтанен импулс, така, че дори без снимка, ако се срещнат и се държи добре с нея има голяма вероятност да му пусне при положение, че близо месец я е свалял в нета.

Това е тактиката която научих. От 1 седмица до един месец сваляне у нета без снимка и после искане да се срещнат, като мъжа поема разходите и после тя има вероятност да му пусне.

Ще му пусне защото мило и е писал, стигнал е до нейната душа, нарекъл я е красива, тя се е възбудила от това, че може да е Нарцис за него, пък после като я наяде, напие и наговори и ще му пусне, ако това и е целта. И като и заразправя, че работи нещо и разни глупости и работата е станала.

Да я сваля. Какво моделиране? Сваляне у нето. Ако може до край да си каже всичко и да я възбуди и после среща и поемане на отговорност за разходите и ще му пусне.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано22.01.11 12:34



идеята беше друга





Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: OcA3нaт]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 12:46



Нали идеята е да му пусне, защото има добра и хубава душа, защото е уникален . И заради това ще се влюби в него и ще го поиска и ще се възбуди жената от него. Не мога да те разбера, къде греша.

Ако я свали и на нея и хареса, ще му се вдигне самочувствието. Не разбирам какъв е проблема.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано22.01.11 13:00



Пишете , но не питате човекът дали е жив и здрав , а не е направил някоя глупост


Ей сonvexblock пиши нещо !!!!
Пролетта като дойде и напече слънцето , като се погнат хормоните , ще ти излезе късмета , само не трябва да пробираш , млада , стара , крива , грозна (става въпрос за загубата на девствеността)
За другото обаче , намиране на жена/момиче с изискваните от теб качества е трудно . много са изправени пред този въпрос , които не може да се смята за толкова важен , че да омаловажиш пред него самото си съществуване

Редактирано от ratna на 22.01.11 13:01.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.01.11 13:07



Аз смятам, че convexblock е измислен образ. Няма такъв човек и такава съдба. Нарочно някой ми се подиграва.

И ме осмива.

Редактирано от blood2 на 22.01.11 13:08.



Тема Re: Гадост е чужда снимканови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано22.01.11 13:17



честно казано първото ми усещане беше , че ти пишеш под този ник .
особено като споменава и генетиката , но след като ти казваш , че не е твое дело кой тогава ще си прави труда да пише толкова дълъг постинг ?
от друга страна , не мога да изключа , че съществуват и други хора , които мислят по този начин и в момента споделят .



Тема Re: Мисли за самоубийство на една мъжка девственицанови [re: convexblock]  
Автор Живoтa e пpekpaceн (аз също)
Публикувано22.01.11 13:31



А ти какво направи за да промениш нещата?

Признавам, че прочетох постинга диагонално и не задълбочено, но никъде не видях твоя активност, освен волско търпение.

Като са те тормозели, защо не си отвръщал? Всеки усеща болката. Ако имаш смелостта да отвърнеш, то тези, които те тормозят, биха се замислили дали да го правят.

Четох, че тежиш 100 кг при 164 см височина. Какво направи за да се промениш - започна ли да спортуваш, пазиш ли диети? Или приемаш това за необходима и достатъчна причина да се самосъжаляваш?

Illusion is the first of all pleasures!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.