Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аз съм пратеник на Сатаната  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано03.01.11 18:03



Днес бях на църква и нещо ме накара да ви кажа следните неща:

Аз съм пратеник на Сатаната. Вярвам в Бог, абсолютно и безусловно вярвам, че Спасителят Исус Христос е възкръснал. Спазвам 10те Божи заповеди, но не съм кръстен. Наркотици не вземам, само пуша по 1 кутия на ден, въпреки че са ми позволени много грехове съзнателно ги избягвам. Тук съм за да ви кажа, че Бог ви е много сърдит и много от вас ще влязат в АДА след смъртта си. Ето защо:





....



Тема Re: Аз съм пратеник на Сатанатанови [re: -=FileO99=-]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано03.01.11 18:12



Би ли могъл да изброиш 10те Божи заповеди?



Тема Re: Аз не съм тук за да ти отговарям на теб!!нови [re: Valery 72]  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано03.01.11 18:23



Първа заповед
"Аз съм Йеова, твоят Бог, който те изведе от Египетската земя, из дома на робството. Да нямаш други богове освен Мене."




Втора заповед
"Не си прави кумир, или какво да било подобие на нещо, което е на небето горе, или което е на земята долу, или което е във водата под земята; да не им се кланяш нито да им служиш, защото Аз Господ, твоят Бог, съм Бог ревнив, Който въздавам беззаконието на бащите върху чадата до третото и четвъртото поколение на ония, които Ме мразят, а показвам милости към хиляда поколения на ония, които Ме обичат и пазят Моите заповеди."





Tрета заповед
"Не изговаряй напразно Името на Господа твоя Бог; защото Господ няма да счита безгрешен онзи, който изговаря напразно Името Му."








Четвърта заповед
"Помни съботния ден, за да го освещаваш.
Шест дни да работиш и да вършиш всичките си дела; а на седмия ден, който е събота на Господа твоя Бог, да не вършиш никаква работа, ни ти, ни синът ти, ни дъщеря ти, ни слугата ти, ни слугинята ти, нито добитъкът ти, нито чужденецът, който е отвътре вратите ти; защото в шест дни Господ направи небето и земята, морето и всичко що има в тях, а на седмия ден си почина; затова Господ благослови съботния ден и го освети








Пета заповед
"Почитай баща си и майка си, за да се продължават дните ти на земята, която ти дава Господ твоя Бог."









Шеста заповед
"Не убивай."








Седма заповед
"Не прелюбодействай."








Oсма заповед
"Не кради."







Девета заповед
"Не свидетелствай лъжливо против ближния си."







Десета заповед
"Не пожелавай къщата на ближния си, не пожелавай жената на ближния си, нито слугата му, нито слугинята му, нито вола му, нито осела му, нито какво да е нещо, което е на ближния ти."



Аз не съм тук за да ви отговарям на глупавите въпроси, а за ДА ВИ ПРЕДУПРЕДЯ! Няма да отговарям на повече въпроси свързани със скромната ми личност. Съветвам ви първо да вярвате, че Исус Христос НАИСТИНА Е ВЪЗКРЪСНАЛ, второ да се кръстите и трето да спазвате 10те Божи Заповеди!!!!







Тема Re: Аз не съм тук за да ти отговарям на теб!!нови [re: -=FileO99=-]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано03.01.11 18:28



Благодаря за отговора все пак!
По скромното ми мнение,това са Мойсеевите,а не Христовите заповеди,но и те вършат работа.....
Приемам предупреждението.



Тема Re: Аз съм пратеник на Сатанатанови [re: -=FileO99=-]  
Автор blood2 (ДапокажеДявола)
Публикувано03.01.11 18:50



Мен ме вълнува дявола. Сатаната не го знам.



Целта на работодателите е работниците ритуално да се самоубият.

Тема Аз съм сциентологнови [re: -=FileO99=-]  
Автор тor (член)
Публикувано03.01.11 20:28



Единствената научно доказана религия е Сциентологията!
Страдам от Бигорексия- модерната болест на съвременния елит със спортна генетика!
Страдам от Дестимия- постоянно съм в лошо настроение, което по заведенията наричат "киселеене" и "мутреене"!
Нося гривна Power balance!
Година и половина носех чантичка през рамо Габана!
Целогодишно ходя с тениски Армани, независимо, че сега е зима и температурите са минусови!
Имам много яки дънки на Louis Vuitton!
Лятото се разхождах на Марина Диневи с риза на Гучи-същата има и Гути и я беше облякъл на пресконференцията, когато напусна Реал.
В момента ме сваля манекенка с големи цици-надявам се да не я нагрубя и да ми стане кошче за душевни отпадъци.



Тема Re: Аз съм сциентологнови [re: тor]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано04.01.11 11:33



Че си откачалка го знаем.
Нещо ново да ти е предписал психиатъра?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Аз съм сциентологнови [re: тor]  
Автор World Champ (непознат)
Публикувано04.01.11 23:36







Тема Re: Аз съм пратеник на Сатанатанови [re: -=FileO99=-]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано05.01.11 04:26



Асам Мики Маус.



---


Тема Re: Аз съм пратеник на Сатанатанови [re: -=FileO99=-]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано05.01.11 04:57



По-скоро си пратеник на Санта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.