Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Смъртта ми говори откакто се помнянови [re: blood2]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано30.12.10 17:02



Само ти е нужна воля за да канализираш способностите си в проявление. А и кой има нужда от демотивирани идиоти, защо не се стегнеш, толкова ли ти е безразлично да си отрепка. Всъщност още на това ниво проличава малоумието на комунистическата система, която проявява търпимост и допуска зона на комфорт за грозното и отвратителното.



Тема Re: Смъртта ми говори откакто се помнянови [re: blood2]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано30.12.10 17:05



Никой работодател няма да търпи подобна демотивираност. Веднага ще ти бие шута. Никоя група, бореща се за някакви цели в света няма да търпи подобна демотивираност. Могат само да те изпратят за развала на враждебно общество. Но всъщност ти тук точно това правиш, внасяш развала.



Тема Re: Смъртта ми говори откакто се помнянови [re: Yuppi]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.10 17:05



Нямам способности. Способности имат богоизбраните. Още като деца проличава, че те трябва да живеят.

Аз не съм отрепка, а по-лошо, неможещ. Бог не ми даде да мога. Грозен съм, отвратителен съм, знам , че не трябва да ме и има и всеки ден проклинам за това, че съм се родил.



Тема Re: Смъртта ми говори откакто се помнянови [re: Yuppi]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.10 17:07



Да не ме търпят. Всички се отнасят зле и лошо към мен.

Все аз съм лошия, неможещия и нищожеството. Знам си го.



Тема Re: Смъртта ми говори откакто се помнянови [re: blood2]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано30.12.10 17:11



Грешиш занимаваш се със себе си, вместо да мислиш за задачата, която трябва да изпълниш. За да навлезнеш в зоната на способности и учене ти трябва разбиране на елитния дух на постиженията.



Тема Re: Смъртта ми говори откакто се помнянови [re: Yuppi]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.10 17:16



Нямам задача. Не го ли разбра? Нямам мисия и способности. Бог не искаше да се родя и нищо не ми даде.





Тема Re: Смъртта ми говори откакто се помнянови [re: blood2]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано30.12.10 17:18



Нямаш задача ли? Глупости! Тази вечер не трябва да заспиваш, преди да си си намерил задача. Да видим тогава, дали нямаш задача. Ако не си намерил задача, утре излизаш на полето в снега, за наказание и там продължаваш да мислиш каква ще ти е задачата.



Тема Re: Смъртта ми говори откакто се помнянови [re: blood2]  
Автор Alfa Dog (единак)
Публикувано30.12.10 18:09



Хехе Блъдиии нали се разбрахме. Айде стига сме се залъгвали





Тема Re: Смъртта ми говори откакто се помнянови [re: blood2]  
Автор ratna ()
Публикувано30.12.10 18:17



. Бог не искаше да се родя и нищо не ми даде
как да не е искал Бог да се родиш ?
знаеш ли докато си мислиш , че не е искал да си жив , колко млади хора ги изядоха червеите ?



Тема Re: Лъки...нови [re: Doctor Who]  
Автор ratna ()
Публикувано30.12.10 18:19



кой е Уйли ?




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.