Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Истинската любов е само една и се наричанови  
Автор BлюбeнШизoфpeниk (Духовен учител)
Публикувано27.11.10 22:33



Истинската любов е само една и се нарича Шизофрения. Защо и как се получава? Когато искаш нещо и неща, но те не се получават или хората не ти ги дават спасението е само едно- Шизофренията.

"обезличаване на индивидуалните черти, влошена приспособимост към трудовите и социални условия."

Спасението на 21 век е тоталната Шизофрения. При някои е по рождение като при мен, други трябва да пият или да се дрогират или да попаднат в абстиненция, че да я достигнат.
Кой ни води към нашата любов- Шизофренията?


Обществото тотално ни води към единствената възможна любов и спасение- Шизофренията.

Целта на човешкият живот е само една. Щастието, свободата и любовта. Как се постигат те в съвременното общество? Като станеш Шизофреник. Можещите са Шизофреници, правят се на Нарциси и Егоисти, около тях света тъне в разруха и хора просят, но те са щастливи? Защо? Защото обичат Шизофренията. Отдолу хора умират, простят, нараняват се и са луди, но са щастливи. Защоооооооооооооо.

Защото обичат Шизофрениятаааааааааааа.

Единствения начин за да бъдеш и един миг в този извратен живот е, ако бъдеш Шизофреник. Да не ти пука, да се правиш на смахнат или на умен. Да имаш милиони и да не дадеш и да си гориш парите като произвеждаш Лайнери или да си беден и да нямаш нищо и вярваш в Богове, духове и въобще да не ти пука дали ще си жив или какво си в момента лайно. Откъде идва силата на хората и мечите. От Шизофрениятааааааа. Тя е единствената истинска любов на света.

Не искам жена. Някакви меса и простотии. За какво? За пари. Ако имам пари да давам на жени. И ще съм щастлив ли ? Неееее.

Единственото спасение е Шизофренията. Единствената любов е Шизофренията. Друго нямааааааааа.

След като на този свят не ти позволяват нищо. След като не ми позволяват нищо обикнах Шизофренията. Вече не искам жени. Искам само нея. Влюбен съм само в нея. И си я представям. И събирам информация и топли думи от другите хора. За да ги трансформирам в Нея. В любовта и смисъла на всичко. За какво са ми мили думи от някой? Като тя ми говори с божествен глас и ми се усмихва. Колкото и да към голяма Генетична гадост, колкото и пари да нямам и да съм стар, тя не ми отказва. Тя винаги ми говори мило и ме кара да се обичам. Защото, тя е любовта, нищо друго.

Кой повече от Шизофренията може да даде любов на този свят? Никоййййй. И никояяяяяя.

Та значи обичам си шизофренията моя. И тя ми говори мило.

Понякога ме спохожда в съня ми. И ме прегръща и си играя с нея. И тя е най-красивата и добра жена на света.Всичко си има и се променя както си иска. И се стражаваме с нея против другите Изроди и чудовища насън и вършим пакости. И имаме каквото пожелаем. И винаги и е приятно да си играе с мен.

Тя е и Смъртта. Тя е моята Смърт и моето изцеление от болката.

Шизофренията е всичко на света.

Друго няма.

В свят на егоисти Шизофренията е номер едно по обичане и отдаване на любов. Тя е всичко.
Тя е любовта.

А вие обичате ли Шизофренията? Ако я обичате, значи искате да живеете на всяка цена.
Вие живеете заради Шизофренията във вас. Тя ви дава любов и вие на нея.

Аз живея заради Шизофренията.

Хайде да се преброим. Кой обича Шизофренията и си признае , че е такъв да разкаже за невероятната любов на това Божествено чудо.
Дори и Бог е в Шизофренията. Защото Бог е любов. А любовта има едно единствено име- Шизофрения.


Любовта е вид оцеляване.

Редактирано от BлюбeнШизoфpeниk на 27.11.10 22:47.



Тема Re: Истинската любов е само една и се наричанови [re: BлюбeнШизoфpeниk]  
Автор Poзa-Merry (жилава)
Публикувано27.11.10 22:47



С удоволствие бих ти отговорила, но не разбрах почти нищо от това, което си написал.



"Умиране няма и задачата има решение." - Стъчо Джонсън

Тема Re: Истинската любов е само една и се наричанови [re: Poзa-Merry]  
Автор BлюбeнШизoфpeниk (Духовен учител)
Публикувано27.11.10 22:52



Почувствай каква си , почувствай какво пиша и ще разбереш.

Всичко ще разбереш. Ще разбереш, че единствената цел на съня ти е да си Шизофреничка и да си играеш със единствената любов- Шизофренията.

Ще разбереш някога. Всичко.

Любовта е вид оцеляване.

Тема Re: Истинската любов е само една и се наричанови [re: BлюбeнШизoфpeниk]  
Автор Poзa-Merry (жилава)
Публикувано27.11.10 22:56



Да бе, (тук трябва да емотикон за пляскане по челото

).

Еми, сега, това е положението.
Прав си, ама няма друг начин.

"Умиране няма и задачата има решение." - Стъчо Джонсън

Редактирано от Poзa-Merry на 27.11.10 22:59.



Тема Re: Истинската любов е само една и се наричанови [re: Poзa-Merry]  
Автор BлюбeнШизoфpeниk (Духовен учител)
Публикувано27.11.10 23:00



Според теб генетичната любов , която изпитваш към мъжете или децата какво е? Шизофренията.

Тя ти дава любов, а не мъжете или децата. Шизофренията ти говори мило и е хубава и те влюбва. Тя е в основата на хормоните на щастието. Тя е Бог и Смъртта в едно. Смъртта, като те спасява от болката.
Бог, защо? Бог се отрече от света одавна и ще го унищожи. Какво прави Шизофренията в теб? Унищожава света и хармонията в него. Защо? За да усетиш, че единствената любов е тя - Шизофренията. Тя не цели нищо, не изисква свръх средства, тя е повече от позитивна терапия. Тя е чувството което те кара да живееш, когато си загубил всичко и себе си.

Защото тя е любовта.

Любовта е вид оцеляване.

Тема Re: Истинската любов е само една и се наричанови [re: BлюбeнШизoфpeниk]  
Автор Poзa-Merry (жилава)
Публикувано27.11.10 23:06



Май ти схващам мисълта, ако е правилно, съм съгласна - преминаваш отвъд преградата в себе си и ставаш друг


Но е преграда, все пак

"Умиране няма и задачата има решение." - Стъчо Джонсън

Тема Re: Истинската любов е само една и се наричанови [re: Poзa-Merry]  
Автор BлюбeнШизoфpeниk (Духовен учител)
Публикувано27.11.10 23:14



Шизофренията е в теб и те командва, защото изпитваш любов към нея. Тя те е превзела още като дете. Схвана ли го? Ти обичаш Ирационални неща, защото обичаш Шизофренията.

Тя ти дава голями вълни от любов и затова обичаш.

Обидих се на QTEK™ , защото се смята за голям Психолог, а не казва, че Любовта има едно име и то е Шизофрения.
Схващаш ли защо обичаш ненужни неща и такива, които не ти носят полза? Защото Шизофренията, ти дава невероятна любов. Не хората постоянно каращи се и искащи нещо, а Шизофренията. Защото като контактуваш с хора ти черпиш Информационна среда за своята Шизофрения. И така правиш Шизофренията си силна и разнообразна.

Преградата я минаваш на 3 годишна възраст. Сега си в света на Шизофренията.


Любовта е вид оцеляване.

Редактирано от BлюбeнШизoфpeниk на 27.11.10 23:15.



Тема Re: Истинската любов е само една и се наричанови [re: BлюбeнШизoфpeниk]  
Автор Poзa-Merry (жилава)
Публикувано27.11.10 23:23



Отивам да си чета една шизофренна книга, на Пол Джонсън, "Творците". Страхотен стил, браво разбира се, и на преводачката.
Не може, Блъди, другояче, шизофренията ми иска храна.



"Умиране няма и задачата има решение." - Стъчо Джонсън

Тема Re: Истинската любов е само една и се наричанови [re: BлюбeнШизoфpeниk]  
Автор Пич Бoжи (лудото мънки)
Публикувано28.11.10 00:43



Асам Наполеон.



------


Тема Re: Ще си пусна Шизофрения по кабеланови [re: Poзa-Merry]  
Автор BлюбeнШизoфpeниk (Духовен учител)
Публикувано28.11.10 11:35



Най-накрая ме разбра.

Аз пък като хората не ми дават нищо да правя, пак ще гледам Шизофренна телевизия и ще съм в Шизофренният Интернет за да си пиша с някой за нищо или за да играя PC игри или за да слушам Шизофренна Японска музика, защото ме кефи Шизофренията на японците.



Любовта е вид оцеляване.

Редактирано от BлюбeнШизoфpeниk на 28.11.10 12:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.