Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Наистина ли тематанови [re: Цap Изpoд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.11.10 16:00



Кои факти? От 1 г. насам това е първата тема и то пусната от теб. Няколко пъти вече споменах незнам на кой какво не му е изгодно освен ако не ми го каже. Няколко пъти ми пишат потребители за съвет, молба, триене на теми, затваряне и прочие. Когато има комуникация е доста по-лесно

Hot stuff

Тема Re: ...нови [re: jewel!@%]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.11.10 16:01



Съгласна съм, но когато започнах в началото да го корегирам няколко потребители зейнаха на лични да го оставя, че е част от клуба и прочие. Съобразих се и го направих и сега се иска другата крайност?!?!

Hot stuff

Тема Re: Наистина ли тематанови [re: jana]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано05.11.10 16:03



Не си спомням да си пуснала тема, с която да се представиш като новия модератор на клуба, нито подобна с предложение за правила за разискване. Единствената подобна тема беше на Вида и долкото си спомням болшинството от потребителите бяха за ненамеса и запазване на статуквото на клуба таково каквото е било до сега.
Следователно е лесно да се тълкува всяко твое действие като репресия.

А да се разискват правила, засягащи всички потребители на бележки е меко казано идиотско! Защо зорлем искаш да въведеш задкулисни игри, освен ако не преследваш неморални цели?



Тема Re: ...нови [re: jana]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано05.11.10 16:06



То за това е вредно да се съобразваш с лични белжки. Няма начин да не се случи точно това. Провокират се задкулисни игри и интриги, и оттам се започва една мътна и кървава, която няма начин да не задуши клуба. Нещата, които засягат всички потребители, следва да се разискват публично в отделна (фиксирана), служебна тема.



Тема Re: Наистина ли тематанови [re: jana]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано05.11.10 16:09



Опитваш се да лъжеш ли или се правиш на по-глупава отколкото си?

Не е първата тема:





Тема Re: Наистина ли тематанови [re: Цap Изpoд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.11.10 16:10



Пуснала съм правилата за писана в една от първите заковани теми. Какво общо има представянето ми с модераторството

Hot stuff

Тема Re: Наистина ли тематанови [re: Цap Изpoд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.11.10 16:11



Пропуснала съм я тази тема, затова и не съм писала в нея.

Hot stuff

Тема Re: Наистина ли тематанови [re: jana]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано05.11.10 16:12



Като се пусне тема тя е адресирана не само към теб, а и към другите потребители да си изкажат и те мнението, защото е много по-удобно. А и лично аз на бележки не бих писала до модератор, все едно крия от другите това, което имам да ти кажа.




Allons-y, Alonso



Тема Re: ...нови [re: Цap Изpoд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.11.10 16:13



В момента отново се разводнява темата, ако имаш претенции напиши ги конкретно. Ако искаш темите да не се заключват около 100, кажи на колко 150 устройва ли те? Ако се разводни темата мога ли да я заключа или и това ще предизвика дразнението ти? Уточнявай излишно в момента разтягаме с теб локуми

Hot stuff

Тема Re: Наистина ли тематанови [re: jana]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано05.11.10 16:14



Че това е заключена тема с един цитат от правилата на Дира и нищо повече!



Всички го спазват това. И?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.