Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Съвет за Блъднови  
Автор Бoянka Бyюkлиeвa (непознат )
Публикувано23.10.10 13:33



Блъд,спрете да пишете безполезни постове.Вместо с часове да висите на компютъра,час по-скоро си намерете някоя готина приятелка ,гадже,любовница,както искате го кажете и го ударете яко на любов и секс.Случайно попаднах на един ваш пост "не ми трябва секс,дайте ми пари."Мисля,че вие сте от хората,които до обед мразят себе си, а следобед целия свят.Вървите към все по-голямо духовно опустошаване.Ако ме послушате,живота за Вас ще стане друг и ще намерите своя Бог.Не се обиждайте,пиша Ви каквото мисля.Не Ви мразя,мъчно ми е за Вас,затова Ви давам този съвет.



Тема Re: Съвет за Блъднови [re: Бoянka Бyюkлиeвa]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.10.10 14:12



Намери ми ти гадже.

Жените искат да взимат пари, не да дават. Пък съм и грозен и не съм поддържан, въобще с увредено ДНК.
Как може да ми кажеш, че една българка може да изпитва любов? Това е непростимоооо за жените българки.

Не мразя хората. Кога съм писал, че ги мразя и , че се чувствам за по-съвършен от тях? Мразя се заради ДНК-то си и липсата на таланти. Какво странно има?

И на мен ми е мъчно за мен. Какво да правя? Вече съм непукист и Идиот, и въобще не ми е мъчно. Няма как, ще трябва да свикна. И си мисля, за това как някога ще умра и ще се преродя с по-добро ДНК.


Вярвам, че мога да променя ДНК-то си.

Редактирано от blood2 на 23.10.10 14:13.



Тема Съмнявамнови [re: blood2]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.10.10 16:53



се, че си чак толкова грозен, колкото разправяш, а че си неподдържан и то ли е плод на калпавото ти ДНК или на мързела ти? Пиша ти го най-добронамерено и с желание да излезеш, ако желаеш, защото ако желаеш, ще можеш, от омагьосания кръг на самосъжалението и омразата към самия себе си, защото това ти носи много съмнителни "печалби".

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Съмнявамнови [re: paзбиpaм]  
Автор jewel* ()
Публикувано23.10.10 21:09



Няма смисъл да му пишете, и аз, и всички стотици пъти сме му казвали същите неща, но той просто не иска, а не че не може да се стегне. По-лесно му е да тъне в самосъжаление и се носи по течението, а когато някой няма желание за нещо, и Господ не може да му помогне.

Редактирано от jewel* на 23.10.10 21:11.



Тема Re: Съмнявамнови [re: jewel*]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.10.10 21:43



Ти ли знаеш какво искам или аз знам какво искам? Как може да ми вменяваш вината, че не искам? Ще ми кажеш, че не искам и секс.

Аиде, аман от лоши хора,. Завиждате ми , че съм жив.
Е какво да правя? Не съм виновен, че съм се родил. Аз не съм се родил сам. Не съм аз причината да ме има.Разбра ли гооооооооо?

Вярвам, че мога да променя ДНК-то си.

Редактирано от blood2 на 23.10.10 21:44.



Тема Re: Влюбете сенови [re: blood2]  
Автор Бoянka Бyюkлиeвa (непознат )
Публикувано23.10.10 22:35



Просто се влюбете в някоя жена,не е задължително да е българка.Любовта с пари не се купува.Сигурна съм,че имате и добри качества.Вие писахте,че вярвате в смъртта,определяте се като умиращ,но сега сте жив,и аз се опитвам да Ви събудя за Живота.



Тема Re: Съмнявамнови [re: blood2]  
Автор jewel* ()
Публикувано23.10.10 22:40



Много добре те разбирам, ти не ме разбираш. Докато седиш и чакаш секс и пари да ти паднат от небето, все така ще е. Какво се сърдиш, какво искаш от мен, аз ли да ти ги давам? Докато не ги потърсиш, както правят всички, така ще си, защото на никого не му падат наготово отгоре. И никой не е толкова достоен, че всичко да му идва наготово, както искаш ти - да не си нещо повече от другите хора, че искаш всичко наготово?
Нямам повече какво да ти кажа.

Редактирано от jewel* на 23.10.10 22:42.



Тема Re: Съмнявамнови [re: jewel*]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.10.10 22:46



Аз всичко ли искам или само основните неща за да съм жив? Храна и любов искам.

Това всичко ли е?

Пак си помисли какво искам аз и какво искат другите и тогава ми говори, че моите желания са голями.

Аз ли съм виновен , че генетиката ми е проклета и , че другите хора имат много повече от моето " всичко", защото природата ги е надарила и могат ли могат и то точно в една област Бог им е дал талант?


Вярвам, че мога да променя ДНК-то си.

Редактирано от blood2 на 23.10.10 22:47.



Тема Re: Влюбете сенови [re: Бoянka Бyюkлиeвa]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.10.10 22:51



Моята любов е Нищооо.

Мога да се влюбя в 100 професии и нито една да не мога да направя в нея нещо както хората. Мога да се влюбя и в 100 жени и нито една да не ме хареса.

Моето влюбване е Нищщоо. Влюбването е нищщооо.

Схвана ли? Мото влюбване е нищо. По-скоро жена ще си вземе куче или котката, защото дори животните могат да изпитват по-голяма любов от мен. Дори рибка не съм. Нищоо съм. Любовта ми е нищоо.

Вярвам, че мога да променя ДНК-то си.

Редактирано от blood2 на 23.10.10 23:13.



Тема Re: Влюбете сенови [re: Бoянka Бyюkлиeвa]  
Автор drumm ()
Публикувано24.10.10 14:08



Боянке този блъд е безднадежден случай, на него никой не може да му помогне, не се занимавайте с него

и освен това мислите ли че е толкова лесно за него да си намери приятелка? За почти никой не е така както пишете. Пишете го сякаш това е най-лесното нещо на света, а особено в днешно време е адски трудно. Повечето жени търсят богати мъже или поне стабилен мъж с работа и стабилна заплата. Според вас блъд какъв шанс има?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.